Įkraunama...
Įkraunama...

1987 metais gimusių plepesiai

1987 metais gimusių plepesiai
user posted image
Laukiamos visos gimusios 1987 metais 4u.gif Ypač laukiamos sugrįžtančios senbuvės wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal priimsit atgal i seima smile.gif (fb nuoroda pamaciau, ir prisiminiau kad laaabai jau senai cia buvau biggrin.gif ax.gif )
Atsakyti
oj cia daug kas senai bebuvo biggrin.gif tai aisku priimsim:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milera: 11 balandžio 2012 - 20:39
ir as pamaciau nuorodele, labukas mamytes 4u.gif
Atsakyti
ai zadejau naujos temos nebekurti, bet persigalvojau biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Sveikos plepses 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as savaitgali neprisijungsiu isvaziuojam ryt i Gargzdus ax.gif sestadieni tetuko jubiliejus thumbup.gif tai baliavosim rolleyes.gif pasakokit kaip jums sventes praejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milera: 12 balandžio 2012 - 13:43
Tokios ce ir sventes schmoll.gif prisivalgiau, persivalgiau ir tiek unsure.gif
prisiverciau pradeti begioti thumbup.gif ziuresiu kiek ilgai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as kazkaip nepersivalgiau ax.gif matyt saiko jausma turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2012 04 11, 20:38)
Sveikos, gal priimsit atgal i seima smile.gif (fb nuoroda pamaciau, ir prisiminiau kad laaabai jau senai cia buvau  biggrin.gif  ax.gif  )


senai bebuvai cia jau tikrai,paskok kaip sekasi? bigsmile.gif kaip mergina tavo?
QUOTE(Milera @ 2012 04 11, 21:44)
ai zadejau naujos temos nebekurti, bet persigalvojau biggrin.gif

be taves niekas ir nebutu sukure temos tongue.gif saunuole 4u.gif

mums sventes praejo kazkaip ramiai labai,kol apejom visus tai persivalgem doh.gif sunku buvo bet ka darysi sventes tam ir yra kad daug prisivalgyt ir atsipalaiduot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2012 04 14, 16:25)
senai bebuvai cia jau tikrai,paskok kaip sekasi? bigsmile.gif kaip mergina tavo?

Man sekas gan neblogai, gyvenimas pasikeite, jauciuosi laiminga smile.gif mergina skaiciuoja paskutinius menesius darzelyje, jau i mokykla keliaus, prasides kitas etapas musu seimoje smile.gif
Atsakyti