Įkraunama...
Įkraunama...

Clarins

Diskutuokime toliau...



user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 balandžio 2012 - 17:59
Merginos atbildu is senos temos su tuo paciu klausimu, gal kas sia kompaktine naudojat- CLARINS EVERLASTING COMPACT FOUNDATION SPF15

user posted image

Mane labiausiai domina ar tinka misriai odai ( T zona i riebuma ) ir ar nebuna veidas ja pasitepus toks kaip 'miltuotas'??

moccho - as tai turbut visdelto apsispresiu ja pirkti, tai galesiu papasakot kas ir kai..
Siaip turejau kremine pudra Everlsting , tai labai ji man patiko..

Gal si prausikli misriai odai kas naudojot? Ar skalsus, gerai nuplauna kosmetika?

user posted image

Na ir pabaigai- gal yra ilgiau naudojanciu si blizgi smile.gif?

user posted image

Aciu uz bent kokia informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 13 balandžio 2012 - 07:04
Mergaites,

kiek esu saco clarinso dezutes isziurejus, nu niekur nerandu galiojimo datos. Noreciau viena savo kremuka atsideti, bet nezinau kiek ilgai galiu:0 kaip suprantu ant dezuciu galima rasti pagaminimo data, o kiek tuomet galioja? Gal zinot kuri?smile.gif
Atsakyti

 i 
Nuo šiol bus dvi atskiros temos: Decleor ir Clarins.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 04 23, 19:01)
Nuo šiol bus dvi atskiros temos: Decleor ir Clarins.


Super thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 04 13, 05:58)

Naudoju jūsų nurodytą kompaktinę pudrą ir prausiklį, tai:
*kompaktinė pudrytė miltuoto veido nepadaro, dengiasi gan maloniai, bet antrą kartą nepirkčiau,nes matiškumo išlaikyti visai nepadeda smile.gif
**o prausiklis labai skalsus, tikrai reikia visai mažyčio kiekio, ir makiažą nuvalo labai gerai, tik kiekvieną dieną naudojant pradeda sausint veidą, todėl aš kartais su clarins pieneliu nusivalau, kartais su prausikliu, kaip kada smile.gif
Tikiuosi padejau kažkiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Lėjaa, turbūt Jūsų oda irgi mišri ar pan.? Gal atradot kas labiau laiko matiškumą? Aš ilgai dvejojau tarp šios Clarins ir Shiseido Pureness, ir užsisakiau pastarąją.. Įdomu ar ingapoc Clarins jau išbandė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 04 24, 00:09)
ingapoc Clarins jau išbandė ax.gif

ingapoc laukia Clarins parkeliaujant smile.gif
uzsisakiau as visgi ta pudryte Everlasting, sudomino dar ir tai kad ja galima naudot ir sausa ir dregna..tai kai gausiu, panaudosiu ir parasysiu atsiliepimu..
del prausiklio susilaikiau ,nes uzsisakiau Lierac firmos, uzsisakiau uztat tonika misriai odai, i riebuma, tai irgi laukiu parkeliaujant..
Papildyta:
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 04 24, 00:04)

Tikiuosi padejau kažkiek  mirksiukas.gif

Padejot 4u.gif
dabar dar labiau laukiu savo siuntinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 04 23, 22:09)
Lėjaa, turbūt Jūsų oda irgi mišri ar pan.? Gal atradot kas labiau laiko matiškumą? Aš ilgai dvejojau tarp šios Clarins ir Shiseido Pureness, ir užsisakiau pastarąją.. Įdomu ar ingapoc Clarins jau išbandė ax.gif

Taip mišri, na deja neatradau dar tokios priemones g.gif Bandysiu kokį nors dieninį kremą gal, kuris šiek tiek nuimtų tą riebumą, tik bijau kad drekinimo bus mažai, nes mano skruostai dažnai sausi būna doh.gif
Ingapoc - turiu aš tą toniką - labai švelnus, maloniai kvepia, atgaivina odą, nesigailesit mirksiukas.gif Tiesa, kaip tą Everlasting galima drėgną naudot ? unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėjaaa: 24 balandžio 2012 - 12:43
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 04 24, 13:41)
Ingapoc - turiu aš tą toniką - labai švelnus, maloniai kvepia, atgaivina odą, nesigailesit  mirksiukas.gif Tiesa, kaip tą Everlasting galima drėgną naudot ? unsure.gif  bigsmile.gif

tai super drinks_cheers.gif
o del pudrytes- reikia kempinele sudrekint ir tept dregna, tada bus panasiau kaip su krempudra tepta..
Lejaaa- tai jus daug priemoniu us Clarins'o turit smile.gif- gal dar ka galit labai labai parekomenduot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 24 balandžio 2012 - 13:37
QUOTE(ingapoc @ 2012 04 24, 12:32)
Lejaaa- tai jus daug priemoniu us Clarins'o turit smile.gif- gal dar ka galit labai labai parekomenduot  rolleyes.gif

Tai kad daugiau nieko ir neturiu iš veido priežiūros priemonių, tik tuos produktus ką čia aptarėm 4u.gif
Tiesa, turiu clarins makiažo baze rolleyes.gif Norečiau išbandyt Pure and Radiant mask, bet vis pagailiu pinigeliu, tiek ten jos mažai man atrodo... g.gif
Atsakyti
Lejaaa-o jus siunciates is kazkur priemones?
nes atkreipiau demesi i gyvenama vieta smile.gif

As tai dar tureciau gaut sita stebuklinga Flash balm ir kuno krema, tai galesiu papasakot ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 24 balandžio 2012 - 19:14