Įkraunama...
Įkraunama...

Leifheit prekės - 3

SENA TEMA ČIA
Tęsiam tema toliau

Ir atsakysiu dėl šepečių, kad jie surenka ir išplauna daug geriau, nei paprastas pigus šepetys thumbup.gif
Pigu esu naudojus, ir tikrai pastebėjau didžiuli skirtuma ir žinau, kodėl mokėti reikia daugiau pinigų ir kad leifheit šepečiai verti tu didesnių pinigų. mirksiukas.gif (bet geriau laukti nuolaidų blush2.gif tada smagiau pirkt)
O dėl sistemos tai jum Digas parašė, kad kiekvienam sava sistema ir vieni renkasi pagal poreikius, o kiti pagal kainą, tai kartais ir neatitinka lukesciu ir peikia daiktą dėl to, kad pasirenka pagal kainą lotuliukas.gif
Atsakyti
Atkeliu savo klausima is senos temos ax.gif
QUOTE(oge @ 2012 04 14, 14:51)
Gal dar galite kas pasidalinti patirtimi kam ir kaip daznai naudojate mandolinos tipo darzoviu pjaustykles? Isigijau SIGNATURE pjaustykle, bet kol kas tai visai pikta as ant jos. Nedaug dar bandziau, tai dar nenoriu paskelbti jai verdikto, bet su pomidoru ir svogunu nekaip man sekesi - pomidora per vargus supjauste griezineliais, bet nei juostelem, nei tuo labiau kubeliais be sansu, o svoguno niekaip  g.gif  Bulve, obuoli pjausto kaip nori, viskas ok.
Gal kas kokiu patarimu turit? Gal as per daug noriu? g.gif

Atsakyti
Vakar nusipirkau nenaują lyginimo lentą, nustebino, kad ji pakankamai stabili ir tvirta, arba mano senoji visai klišena buvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 04 15, 16:50)
Vakar nusipirkau nenaują lyginimo lentą, nustebino, kad ji pakankamai stabili ir tvirta, arba mano senoji visai klišena buvo. smile.gif

Turiu is ar ju lenta thumbup.gif , tikrai stabilios ir pakankamai lengva. Ir nereikia lyginant laikyt lentos, lygintuvo ir drabuzio kuri lygini lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(oge @ 2012 04 15, 14:14)
Atkeliu savo klausima is senos temos  ax.gif

Deje tokios neturiu, tai pakomentuot negaliu ax.gif
Atsakyti
Gerduvoje nuolaidos Leifheit grindų valymo priemonėms iki 30%: šepečiams, kibirams ir Kt....
Gerduvos puslapis i akcija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolitusik: 20 balandžio 2012 - 00:36
tik siandiena dar papildomai -20 proc. nuolaida visoms prekems Gerduvos parduotuveje Kaune thumbup.gif
Atsakyti
Noriu prašyti rekomendacijų, kokios rūšies ar pavadinimo plovimo šepečio dydis (plaunamo ploto) yra didžiausias? Ploto pas mane laaaabai daug, o mėgiamo sulūžo rankena doh.gif turėjau 60 cm., reikia ne mažesnio biggrin.gif
Atsakyti
Jau visas profi rinkinys namie biggrin.gif
Atsakyti
Jau du metus naudojuosi rinkiniu Twist http://www.gerduva.l...petys-su-kibiru. Buvau labai patenkinta ir visiems rekomenduodavau, bet va šiandien plaunant grindis man lūžo per pusę kotas per sujungimą verysad.gif
Labai labai gaila verysad.gif. Gal žinote ar yra galimybė įsigyti tik kotą? Kokios garantijos šiems produktams?
Atsakyti
Kai pirkau Profi rinkinį, sminėjo, jog suteikia 3 m.garantiją kibirams iš šepečiams, bandykit pas juos teirautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, siandien nusipirkau pjaustymo lentele su 4 pagrindais, bet niekur nerandu, lietuvisko aprasymo.. Internetineje svetaineje radau, kad galima plauti indaploveje. Ar tik pacia pjaustymo lentele galima plauti indaploveje ar ir pagrindus galima plauti? Aciu uz atsakyma
Atsakyti
Gal kur nors yra lyginimo lentoms akcija ax.gif
Atsakyti