Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Toliau diskutuojame apie Egipto žemę 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image


************************************

Vilniuje:

Bikor - CUP'e, Pylimo g. 29, Sakalų g. 6, Stiklių g. 16
Ikos - “Gedimino9” , “Europos” Sarma, P/C “Panoramos” Sarma.
Kaune:

Bikor
Grožio salonas "Alondž" M. Daukšos g. 43-9, Kaunas
Grožio salonas "Grožio oazė" Vasario 16-osios g. 10,
Kauno akropolis "Ametistėja"
Tiek Ikos, tiek Bi-kor
Galima įsigyt Gedimino g. vaistinėj, kur prekiauja kosmetika
Taip pat Ikos soliariume ir sporto klube "Akela", dar Megoje Femina Bona parduotuvėje prekiauja, tik neaišku kuria.
www.medikatus.lt parduotuvė, esancia K. Donelaicio g. 40 (žinutėje nebuvo pažymėta būtent kurią parduoda)
Tiek Bi-kor, tiek Ikos Kaune šalia Hesburger centre parduotuvėje.
Abi galim įsigyt Ožeskienės g. pradžioj, net dvi parduotuvės yra ten. Bei Gedimino gatvė, ten netoli Soboro, vaistinėj.
Klaipėdoje EŽ:
Bikor galima įsigyti:
PC "Grandus-Norfa", maža kosmetikos parduotuvė priešais kasas.
Prie "Balticum" nedidelė parduotuvė.
Akropolyje pardavinėja EŽ Sarmoje ir Kosmadoje prie kasos


Šiauliuose:
Ikos:
Valerijono vaistinėje yra, “ Aivos” grožio salone, kur netoli Valerijono.

Kėdainiuose:
Buvo prie Jaunatvės, Gegučiu g. 11
Alytuje:
Ikos
Centrinėje "Švaros prekĖs" parduotuvėje
Bikor
Grožio salone "Svaja" ir "Lina" toje soliariumų studijoje
Grožio salonas Sicilijana Ligoninės g.

Marijampolėje:
Bikor
Grožio salone "Forumas"
Panevėžyje:
Savanorių alėja 7, parduotuvėj “Juneta”

Panevėžyje:
Ikos - Sarma (IKI) prie autobusų stoties
Parduotuvė 'SINJORA'', Ukmergės 5

Sudėtis:
IKOS:
TALC, MICA, PARAFFINUM LIQUIDUM, NYLON-12, CI77491, CI 77492, DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, CI 77499, LAUROYL LYSINE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, HYDROLIZED SILK, PHOSPHOLIPIDS, HYALURONIC ACID, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM, BHT.

BI KOR:
Ingredients: Talc, Nylon-12, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alkyl Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkil Butter (Shea Butter), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil (Peanut Oil), Silica. (+/-) MAY CONTAIN: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

iš ko spręst Bi-kor originali ar ne?
www.erdesa.lt puslapyje rašo, kad ant originalios EŽ turi būti dešiniam kampe parašyta "G+F", gamintojas GUTKNECHT + FREY

EŽ internetu:
www.erdesa.lt www.originaliegiptozeme.lt, www.kvapuoaze.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrune0916: 14 balandžio 2012 - 21:21
kai pabandziau, tai be jos man sunkiai sekasi issiversti:)
Atsakyti
O aš planuoju mest lauk, arba pasilikt nebent veido kontūravimui/skaistalams smile.gif Daug dar likę, bet kažkokia jau ji man "be ryšio". ax.gif Manau, kad kai tik prasidėjo jos manija prieš ~7m buvo gėris, pamenu tada mama naudojo, tai atrodė oho koks super daiktas, bet dabar... Mano nuomone, dabar jau galima atrasti ir geresnių priemonių smile.gif
Atsakyti
Apie Egipto žemę esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, taip pat tai, kad ji nekenkia odai - t.y. be tų visų blogų ingredientų ir pan., bet dabar viršuje paskaičiau sudėtį, tai apšalau... Jau vien kiek parabenų... ohmy.gif Kaip čia taip... O taip norėjau jos, bet dabar žiūriu, kad nelabai verta...

Įdomumo dėlei įkeliu...

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 15 balandžio 2012 - 19:18
gal kas galetu pakomentuoti dabar per akciju saitus siulomas egipto zemes:
http://beta.lt/vilni...affiliate=email
http://www.zizu.lt/?..._source=DelfiLt
kaip sie produktai, ar tikri? ar verti demesio?
aciu is anksto visoms pakomentavusioms wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Vienam makiazo pagrindu seminare pristate jog yra sukurta Egipto zeme vyrams. Jos dezute - juoda. Kaina ta pati kaip ir rutoj dezutej iprasto egito zemes. bet atseit ta vyriska tinka ir moterims ir netgi yra geresnė negu standartinė rudoj dėžutėj. Aišku čia išsamiau Erdesos atstovai pakonsultuotų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 04 18, 16:13)
Vienam makiazo pagrindu seminare pristate jog yra sukurta Egipto zeme vyrams. Jos dezute - juoda. Kaina ta pati kaip ir rutoj dezutej iprasto egito zemes


Tai kad brangesne vyriska EZ.. bent jau seniau buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 04 18, 16:13)
Vienam makiazo pagrindu seminare pristate jog yra sukurta Egipto zeme vyrams. Jos dezute - juoda. Kaina ta pati kaip ir rutoj dezutej iprasto egito zemes. bet atseit ta vyriska tinka ir moterims ir netgi yra geresnė negu standartinė rudoj dėžutėj. Aišku čia išsamiau Erdesos atstovai pakonsultuotų wink.gif


Dėžutė juoda tik ta popierinė, pudros dėžutė tokia pati. Spalva vyriškos tamsesnė, be blizgesio. Ją tikrai perka moterys sau, o kaina dešimčia litų didesnė nei moteriškos smile.gif
Atsakyti
na, bet zinant, kad jos uztenka tikrai ilgam, tai galima dadeti tuos 10 Lt.....
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
nezinau, ar vietoj su klausimu, bet gal kuri zinot, kur butu galima EZ nusipirkti Londone?
Atsakyti
pirkau per beta.lt akcija sia amerikietiska egipto zeme ir jau pasiemiau,todel rasau atsiliepimus 4u.gif
user posted image
tai mano pirmoji egipto zeme,labai norejau isbandyti,nors dabartiniu savo bronziku (too faced chocolate soleil) esu patenkinta wub.gif labai bijojau,kad nebutu kazkokia padielka, bet nenusivyliau - ipakavimas tvirtas, negeda butu is rankines issitraukti biggrin.gif pats produktas irgi patiko - spalva nera oranzine ir nera to tokio intensyvumo ziauraus,nes specialiai kai tik parsinesiau namo, normaliai "uzvariau" jos ant veido, tai tikrai nebuvo per daug rysku ir kas svarbiausia, tai nepatamsejo po kurio laiko! thumbup.gif nes man yra buve su ikos egipto zeme, drauge dave pabandyti,vaziavom i miesta,buvo tamsu ir as taxe biski persibraukiau veida, tai po to kai pamaciau save veidrody,visa oranzine doh.gif o su sita to nera. turi siek tiek blizguciu, bet ten tik ant virsaus,tas sluoksnis greitai nusitrins. tikrai pirkiniu esu patenkinta thumbup.gif gal tik netiktu toms,kurios megsta ta labai tamsia egipto zeme,nes si yra kiek sviesesne,bet uztai ir naturaliau atrodo. sepetukas irgi visai nieko,bet as naudosiu eco tools bronzer brush smile.gif
Atsakyti
Šiandien grupinis.lt akcija Egipro žemei wink.gif
Atsakyti