Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Skelbiu naują temą.
Rodome, diskutuojame, klausiame, patariame ir šiaip šnekamės apie vestuvines šukuosenas ir viską, kas su jomis susiję 4u.gif

20 Tema
19 Tema
18 Tema
17 Tema
16 Tema
15 Tema
14 Tema
13 Tema
12 Tema
11 Tema
10 Tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 17 balandžio 2012 - 08:31
Tuputi vaizdu naujai temai bigsmile.gif


user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

Dar viena


Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Nu mergeliukės, patarkit, ką žanduotai moterai aukšta kakta gražaus padaryti? smile.gif aš labai norėčiau didelių lengvų garbanų, bet kažkaip pesimistiškai mane aplinkiniai nuteikė, kad nutys mano garbanos dienai neįpusėjus. Tai norečiau pasiklausti čia besilankančių profesionalių, ką savo klientėms patariat?
kaip vaizdinį įrodymą trumpam įdedu savo veidelį, plaukai dabar ilgesni truputį, bet reikės pakirpti prieš veseilę smile.gif
http://public.fotki....i/p6090211.html
Ačiū labai už pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 04 17, 22:02)
Nu mergeliukės, patarkit, ką žanduotai moterai aukšta kakta gražaus padaryti? smile.gif aš labai norėčiau didelių lengvų garbanų, bet kažkaip pesimistiškai mane aplinkiniai nuteikė, kad nutys mano garbanos dienai neįpusėjus. Tai norečiau pasiklausti čia besilankančių profesionalių, ką savo klientėms patariat?
kaip vaizdinį įrodymą trumpam įdedu savo veidelį, plaukai dabar ilgesni truputį, bet reikės pakirpti prieš veseilę smile.gif


Atleiskite, bet kieno jus ten foto idejot? nes nematau nei zandu nei aukstos kaktos rolleyes.gif labai grazi moteris.. 4u.gif biggrin.gif as ne profesionale, bet gal tiktu jum tada garbanos bet pusiau sukeltos kaip nors, jei bijot visai palaidu.. g.gif
Atsakyti
Amber123, Jūsų žodžiai - muzika mano ausims, tikrai buvau įtikinta, kad mano kakta aukšta.. tai galima jos neslapstyt? drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2012 04 17, 22:09]Atleiskite, bet kieno jus ten foto idejot? nes nematau nei zandu nei aukstos kaktos rolleyes.gif labai grazi moteris..  4u.gif  biggrin.gif as ne profesionale, bet gal tiktu jum tada garbanos bet pusiau sukeltos kaip nors, jei bijot visai palaidu..  g.gif
[/quote]

Ir aš sutinku 4u.gif
Beatidarinėdama foto galvojau apie putliažandę apvalią merginą su laabai aukšta kaktą, nepamačiau nieko panašaus net biggrin.gif

Žandų slėpti nebūtina. Dėl kaktos - siūlyčiau darytis tokį sklastymą, kaip yra arba panašiai, ta prasme, kad kaktos šonai, kur prasideda plaukų augimo linija, būtų uždengti plaukais, kaip yra nuotraukoje. Taip pat plaukai šiek tiek dengia kaktą - irgi gerai. Nieko tragiško, ką reikėtų slėpti nėra, tiesiog taip bus gražiau 4u.gif

Dėl garbanų, bangų - sužinosite, kaip laikys pasitarusi su meistrę, kuri Jums darys šukuoseną.
Papildyta:

[/quote]

Šitas variantas man labai patiko, nematytas wub.gif Merginos veidas apvalesnis, bet iškėlimas į viršų padaro jį pailgu thumbup.gif

Labai geras pavyzdėlis toms, kurios turi ilgesnius plaukus ir nenori/negali jų garbanoti, bet ir susisegti irgi ne.

Išsisaugosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2012 03 15, 18:44)
OMG koookie nerealus plaukai  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
Daryciausi kasa ant sono... cia pora psl atgal buvo viena laaaabai grazi

Va toji nerealioji kasa
user posted image


Mano buvo tokia kasa per vestuves, nerealu, ir patogu ir gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 04 17, 22:21)
Amber123, Jūsų žodžiai - muzika mano ausims, tikrai buvau įtikinta, kad mano kakta aukšta.. tai galima jos neslapstyt? drinks_cheers.gif


Ir apie zandus pamirskit.. jus ju neturit.. nes jei cia zandai, tai as tada burunduko pussesere.. nu panasiai ir yra, bet ta prasme.. esme supratot lotuliukas.gif 4u.gif kaktos slept tikrai nereikia schmoll.gif IDEALI kakyte 4u.gif
Atsakyti
Keli mane sužavėję plaukų aksesuarai:
user posted image
user posted imageuser posted image
Jei tokį grožį gaučiau, atsisakyčiau savo garbanų bigsmile.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
kiek ziurineju sukuosenu visiskai tokios kokios noriu nerandu smile.gif bet sios kazkas panasaus (svarbiausia kad plaukuciai butu sukelti,o ne priglude ) ax.gif
Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte**: 20 balandžio 2012 - 09:25
Sveikos,
Man taip pat reikia jūsų pagalbos. Net neįsivaizduoju kas man tinka doh.gif . Būtinai reikia, kad ausys būtų kažkiek pridengtos, nes šiek tiek atlėpusios.
Štai čia aš
user posted image

Mano suknutė
user posted image

Planuojama puokštė
user posted image

Busiu su ilgu veliumu. Gal turite kokių idėjų ką būtų galima padaryti su mano plaukais? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katydid: 20 balandžio 2012 - 09:30
QUOTE(katydid @ 2012 04 20, 10:29)
Sveikos,
Man taip pat reikia jūsų pagalbos. Net neįsivaizduoju kas man tinka doh.gif . Būtinai reikia, kad ausys būtų kažkiek pridengtos, nes šiek tiek atlėpusios.


Aš vienareikšmiškai balsuočiau už pusiau palaidų plaukų šukuoseną 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti