Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Mažeikiuose

Nesuprantu, apie visus miestus temos užvestos, bet apie Mažeikius nieko nerandu, negi niekas negimdo čia? smile.gif

Norėjau paklaust kaip čia gimdyklos, ar sutvarkytos, ar yra privačių palatų? Parašykite kas neseniai gimdėte 4u.gif
Atsakyti
Kazkada buvo temute, bet mistiskai dingo. Man taip pat idomu butu suzinoti apie padeti Mazeikiuose dabar. Paskutini kart ten gimdziau pries 4 m., o dabar blaskausi ka rinktis, ar daug kas pasikeite nuo to laiko. Ar atsiras mamyciu neseniai gimdziusiu Mazeikiuose? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės nestuke.gif aš gimdžiau Mažeikiuose prieš beveik 2 metus ir galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta. Gimdymo palata buvo tvarkinga (tik tiek galiu pasakyt, nes buvo labai "smagu" tai būčiau kad ir daržinėj pagimdžius biggrin.gif ), bet svarbiausia "aptarvavo" nuostabus kolektyvas thumbup.gif teko laimė gimdyti pas gydytoją A. Malinauskaitę, tai susidariau nuomonę, jog ji tikrai savo darbą išmananti medikė. O akušerė buvo B. Geliauskienė - irgi darbšti moteriškė smile.gif dėl gimdymo su niekuo nesitariau ir niekam nieko nedaviau, tik po visko gydytojai nunešiau rožių puokštę - jaučiausi (ir turbūt visada jausiuos) jai labai dėkinga už pagalbą ir palaikymą gimdymo metu. Palatose mamytės jau su lėliukais guli po dvi. Tuo metu man siūlė ir viengulę, neprisimenu kiek kainavo para, bet gulint daugiau dienų susidarė nemaža suma, o man kaip tyčia iškliuvo savaitės gale gimdyti ir dar Joninės išpuolė, tai visą savaitgalį pragulėjau. Nors jei kas būtų laiką atsukęs tai būčiau ėmusi vienvietę palatą - ir vyras gali nakvoti, ir pačiai su vaikeliu patogiau, nes kai prasideda lankymai nė maž nejauku vaikutį maitinti prie būrio svetimų žmonių, o be to palatos kaimynė kliuvo 17 metų, tai vargeli tu mano kiek cirkų buvo doh.gif tai tiek tų įspūdžių, sėkmingo gimdymo visom pilvinukėm 4u.gif
Atsakyti
Smagu girdėti Božuryte 4u.gif O gal žinai kokia padėtis ten dabar, ar vis tie patys medikai dirba?
Aš taip pat noriu vėl grįžti gimdyti į Mažeikius, nes daugiau mažiau viskas man ten tiko. Bet va galvoju, kad dauguma tikriausiai dabar renkasi Šiaulius ir įdomu kas Mažeikiuose belikę.
Atsakyti
sveikos,
buvo tema bet nebera ens niekas neberaso smile.gif
tikrai toks jausmas kad gimdanciu nebera... smile.gif

pati gimdziau nesenai pries 3sav.. smile.gif gimdziau pas Maciulaitiene, viskas buvo oki smile.gif kadangi pagimdziau gan greitai tai ilgai gimdykloj neuzsibuvau biggrin.gif akusere buvo labai faina moteriske tik pavardes nepamenu, atsimenu kad is B raides.. tokia sviesiais plaukais. po visko nunesem tik sakoti akuserei, gyd. nespejom atsidekot...

po gimdymo buvau mokamoj palatoj tai parai kaina 50. zinau kad yra 2 mokamos palatos.. seip ka as zinau viskas mano akim buvo normaliai, sesutes geros, gyd kurios dirba dar tai Tamasauskiene, Grazeliene(kartais budi), Zulpiene, Maciulaitiene(labai labai maloni ir gera gydytoja, toks ramybes isikunijimas labai padeda per gimdyma), o daugiau nemaciau as kitu gyd. gal dar kazkas ir daugiau budi ligoninej.

4u.gif
Atsakyti
Sunku pasakyti ką nors apie dabartinę situaciją - juk tuo domiesi tik prieš gimdymą, nors aš ir tuomet nesidomėjau, nes tartis (arba kitaip tariant - papirkinėti) neketinau ax.gif apie daktares irgi sunku ką sakyti - vienai viena gera, kitai kita g.gif o šiaip manau, kad gydytojos per gimdymą geros būna trim atvejais: jei ji iš prigimties gera, jei papirkta, arba jei gimdyme dalyvauja vyras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Božurytė @ 2012 05 07, 15:35)
apie daktares irgi sunku ką sakyti - vienai viena gera, kitai kita  g.gif  o šiaip manau, kad gydytojos per gimdymą geros būna trim atvejais: jei ji iš prigimties gera, jei papirkta, arba jei gimdyme dalyvauja vyras  rolleyes.gif


Labai tau pritariu 4u.gif Žinau, kad už mane vistiek niekas nepagimdys ir labai didelių reikalavimų nekeliu. Mažeikiai man arčiausia ir patogiausia būtų, be to jau išbandyta, dėl to ir domiuosi, kas dabar ten besidaro. Bijojau, kad padėtis suprastėjo, bet Monikulės info sako, kad viskas kaip buvę, tai belieka apsispręsti. smile.gif
Atsakyti
Prieš 4 sav gimdžiau Mažeikiuose ir tikrai viskas labai liuks, gimdziau pas Tamašauskienę, is pradziu pasirode grieztoka, bet klydau labai faina gydytoja, 4u.gif akušeres vardo nepamenu bet labai fainute tokia nedidele moteryte. kiek zinau yra viena mokama palata, siaip palatos tvarkingos, personalas liuks. taip kad ramiai galit varyt i mazeikius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mažeikiuose tikrai nebus prasčiau nei Šiauliuose. Visoj Lietuvoj gydytojai gauna vienodas licencijas ir provincijos gydytojai neprastesni už didmiesčių. Priešingai, dažnai jie labiau rūpinasi savo pacientėmis ir nori, kad jų nemažėtų. Jei kam labai svarbu kuo daugiau gydytojų dėmesio sulaukt, manau, kad čia provincija irgi turės pranašumą prieš didesnio miesto ligoninę. O jei kažkam pasirodė, kad gydytojos grubios, tai galiu pasakyt, kad niekas nemėgsta tokių kurios ten tik dejuoja ir dedasi kankinėm. Visi žino, kad gimdymas - skausmingas dalykas ir to reiktų nepamiršt, o jei gimdyvė, vos pamačiusi gydytoją ima suokt apie "epidūrą" arba "išėmimą per viršų", tai gal ir pagadina nuotaiką. Tam dalykui yra indikacijos ir tik gydytojas sprendžia, kokiu būdu gims kūdikis.
Atsakyti
QUOTE(Lolo_ @ 2012 08 17, 23:14)
Mažeikiuose tikrai nebus prasčiau nei Šiauliuose. Visoj Lietuvoj gydytojai gauna vienodas licencijas ir provincijos gydytojai neprastesni už didmiesčių. Priešingai, dažnai jie labiau rūpinasi savo pacientėmis ir nori, kad jų nemažėtų. Jei kam labai svarbu kuo daugiau gydytojų dėmesio sulaukt, manau, kad čia provincija irgi turės pranašumą prieš didesnio miesto ligoninę. O jei kažkam pasirodė, kad gydytojos grubios, tai galiu pasakyt, kad niekas nemėgsta tokių kurios ten tik dejuoja ir dedasi kankinėm. Visi žino, kad gimdymas - skausmingas dalykas ir to reiktų nepamiršt, o jei gimdyvė, vos pamačiusi gydytoją ima suokt apie "epidūrą" arba "išėmimą per viršų", tai gal ir pagadina nuotaiką. Tam dalykui yra indikacijos ir tik gydytojas sprendžia, kokiu būdu gims kūdikis.

Nesutinku su jūsų nuomone. Nėra kaip sakote, kad vos prasidėjus gimdymui pradėtų gimdyvės dejuoti dėl epidūro ar CP, NEŽINAU IŠ KUR TIEK REIKIA PRISIGALVOTI, na o yra viskas paprasčiau merginos žinodamos, kad čia epiduro išvis nėra įmanoma prisiprašyti, tik cp atveju, todėl ir važiuoja gimdyti kitur. Šaunu kam viskas praeina sklandžiai ir greitai, bet yra tokių atvejų, pvz. gimdė mano giminaitė 16 val. pasikeitė kelios seselių pamainos epiduro nebuvo, antro Mažeikuiose nebegimdė, na suprantama, normalu, po tokių prisikentėjimų. Gal kada ir provincijoje kažkas pasikeis, juk visur viskas eina į priekį , o pas mus dar sovietiniai laikai, nuskausminamieji operacijos metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nematau nieko blogo jei žmogus nenori kentėti skausmo, juk kai galvą skauda ar šoną suima tai kiek žinau smile.gif geria žmonės vaistus nuo skausmo. Juk tam nuskausminamieji ir yra išrasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bella: 26 rugsėjo 2012 - 18:57
QUOTE(donna bella @ 2012 09 26, 19:54)
Nesutinku su jūsų nuomone. Nėra kaip sakote, kad vos prasidėjus gimdymui pradėtų gimdyvės dejuoti dėl epidūro ar CP, NEŽINAU IŠ KUR TIEK REIKIA PRISIGALVOTI, na o yra viskas paprasčiau merginos žinodamos, kad čia epiduro išvis nėra įmanoma prisiprašyti, tik cp atveju, todėl ir važiuoja gimdyti kitur. Šaunu kam viskas praeina sklandžiai ir greitai, bet yra tokių atvejų, pvz. gimdė mano giminaitė 16 val. pasikeitė kelios seselių pamainos epiduro nebuvo, antro Mažeikuiose nebegimdė, na suprantama, normalu, po tokių prisikentėjimų. Gal kada ir provincijoje kažkas pasikeis, juk visur viskas eina į priekį , o pas mus dar sovietiniai laikai, nuskausminamieji operacijos metu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Nematau nieko blogo jei žmogus nenori kentėti skausmo, juk kai galvą skauda ar šoną suima  tai kiek žinau smile.gif geria žmonės vaistus nuo skausmo. Juk tam nuskausminamieji ir yra išrasti.


Būt gerai, kad suprastumėt kartą ir visiems laikams, ir dar kad kitoms pasakytumėt: kiekviena intervencija į žmogaus organizmą yra tam tikra rizika ir tik gydytojas žino visas indikacijas ir kontrindikacijas, dėl kurių reikia arba ne imtis vienokios ar kitokios intervencijos. Ir jeigu jų nesiimama, tai tik pacientės labui, nors gimdyvėms visuomet atrodo, kad gydytojai aplaidžiai priima gimdymą, tingi ir apskritai jomis nesirūpina. Ar bent numanot, kuo gali baigtis nesėkmingas Cezario pjūvis ar jūsų taip vadinamas "epidūras"? Tikriausiai ne. O vertėtų sužinot. Ir šiaip, dar prieš planuojant kūdikį reiktų suvokt, kad gamtos taip jau surėdyta, kad gimdymas yra skausmingas.
Ir nereikia žavėtis tais, kurie Cezario pjūvius atlieka pacientės pageidavimu. Švelniai tariant, to daryt negalima.
Atsakyti
QUOTE(Lolo_ @ 2012 09 27, 08:23)
Ir nereikia žavėtis tais, kurie Cezario pjūvius atlieka pacientės pageidavimu. Švelniai tariant, to daryt negalima.


taip. tai daro del pinigu, pamirses zmogiskuma.
Atsakyti