Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

4 TEMA
Tęsiam temą. Nusipirkau šiuos dažus, labai visų išgirtus, bandysiu šiandien dažytis:) parašysiu vėliau atsiliepimą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
na kaip gavosi spalvyte su sitais dazais? smile.gif man ir reikia verkiant dazyt tik vis neapsisprendziu kokios firmos dazu plaukus pirkti schmoll.gif
Atsakyti
Aš vis svarstau dažytis šia spalva, bet bijau per daug tamsiai man gausis unsure.gif
Tiga gal jau nusidažei, foto gal porodytum? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2012 04 23, 15:26)
Aš vis svarstau dažytis šia spalva, bet bijau per daug tamsiai man gausis  unsure.gif
Tiga gal jau nusidažei, foto gal porodytum?  4u.gif

Vat foto tai neturiu...bet gal padarysiu. Na tikrai tamsesne gavosi nei pavaizduota, bet manau atsiplaus. Siaip plaukai labiau zvilga, bent daug kas taip sako. Tokie svelnus tapo smile.gif patys dazai visai nesmirda, galvos negrauzia, ziauriai patiko smile.gif
Atsakyti
Gal kas andė šias spalvas? Kokie atsiliepimai? Ir gal kas palygintų sublime mouse ir perfect mouse putas smile.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Na pasirodau kokia spalva buvo pries ir po smile.gif realiai vistik truputi ryskesne, tamsesne smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiga: 23 balandžio 2012 - 17:14
Man grazesne spalva pries dazyma, su kuo tada dazet? 4u.gif
Atsakyti
o man daug gražesnė spalva po. Bet greitai nusiplaus šis atspalvis. Bent aš kiek pamenu būtent šiais irgi dažiau, nusiplovė labai greit. Visai buvau pamiršus, patogus ir pigus būdas šiek tiek atsinaujinti trumpam smile.gif
Atsakyti
Tiga super , kad foto įdėjai thumbup.gif
O ar tik man atrodo ar spalva turi šiektiek raudono atspalvio, nes ant dėžutės tai tokia šalta tamsi unsure.gif
Ką reiškia atsiplaus, visiškai iki prieš tai buvusios spalvos g.gif
Atsakyti
Prieš tai dažė kirpykloje, gal tris spalvas maišė, norėjau šviesiai rudos, bet gavausi ryžoka, tada dažiau su šviesia šviesia violetine kad nuimti ryžą atspalvį, o gavosi taip kaip pirmoje foto biggrin.gif Naujoji spalva galbūt ir turi to šiek tiek raudono atspalvio, bet jis įžiūrimas nebent prieš saulę. Čia nuotraukoje galbūt daugiau to raudonumo... Aš džiaugiuosi kad nėra to ryžumo smile.gif O dėl atsiplovimo tai žiūrėsiu po kiek laiko kokia spalva man bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 04 24, 00:41)
o man daug gražesnė spalva po. Bet greitai nusiplaus šis atspalvis. Bent aš kiek pamenu būtent šiais irgi dažiau, nusiplovė labai greit. Visai buvau pamiršus, patogus ir pigus būdas šiek tiek atsinaujinti trumpam smile.gif


As galvojau jei ilgalaikiai smile.gif Schwarzkopf man asocijuojasi su Palette dazais, kuriu negalejau pusmety atgramdyti biggrin.gif doh.gif Ar turit foto, kai buvot nusidazius plaukus? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiga @ 2012 04 24, 12:53)
Prieš tai dažė kirpykloje, gal tris spalvas maišė, norėjau šviesiai rudos, bet gavausi ryžoka, tada dažiau su šviesia šviesia violetine kad nuimti ryžą atspalvį, o gavosi taip kaip pirmoje foto  biggrin.gif  Naujoji spalva galbūt ir turi to šiek tiek raudono atspalvio, bet jis įžiūrimas nebent prieš saulę. Čia nuotraukoje galbūt daugiau to raudonumo... Aš džiaugiuosi kad nėra to ryžumo smile.gif O dėl atsiplovimo tai žiūrėsiu po kiek laiko kokia spalva man bus smile.gif


Va va, o man tokios norint neiseina isgaut biggrin.gif As megstu tamsesnes spalvas irgi, bet man jis netinka plius labai isryskeja, kad oda labai balta/linkusi y raudonuma smile.gif O kaip pati plauko bukle po dazymo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 04 24, 13:54)
As galvojau jei ilgalaikiai smile.gif Schwarzkopf man asocijuojasi su Palette dazais, kuriu negalejau pusmety atgramdyti biggrin.gif  doh.gif Ar turit foto, kai buvot nusidazius plaukus? 4u.gif
Papildyta:
Va va, o man tokios norint neiseina isgaut biggrin.gif As megstu tamsesnes spalvas irgi, bet man jis netinka plius labai isryskeja, kad oda labai balta/linkusi y raudonuma smile.gif O kaip pati plauko bukle po dazymo? 4u.gif

Kaip ir rasiau labiau blizga, atrodo sveiki smile.gif Reikes dar daugiau lepinti aliejaus kaukemis smile.gif
Atsakyti