Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija pasidalinkite įspudžiais apie šia gimnazija. Kas mokesi ar gal mokosi vaikai, apie mokytojų darba, klases ir t.t. smile.gif

A.Puškino gimnazija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujagera: 20 balandžio 2012 - 17:29

Могу сказать четко и ясно- сильный и профессиональный коллектив школы
Могу только рекомендовать и пожелать успехов 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaa @ 2012 04 28, 04:27)
Могу сказать  четко и ясно- сильный и профессиональный коллектив школы
Могу только рекомендовать и пожелать успехов 4u.gif


спасибо за ответ. smile.gif Можети расказат про начальные классы. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujagera @ 2012 05 01, 10:30)
спасибо за ответ.  smile.gif  Можети расказат про начальные классы.  smile.gifo ka Jus konkreciai noretumet suzinot? Mano vaikai dabar baige pirma klase sioje mokykloje. As patenkinta. Buvau labai pries (vyras ikalbejo) atiduot vaikus i rusu mokykla, beto ir vezioti toli, bet dabar nesigailiu.
Atsakyti

Это Jaa
Могу сказать одно очень сильный педагогический коллектив
Советую эту школу, программа обучения ориентирована и обходит европейские

От се бя лично хочу передать эту песню Доминике Яковлевне (если правильно помню 20 лет)
Передайте (от Владимировой (Баубайте) из Воркуты) спасибо за урок, только сейчас я его поняла biggrin.gif и песню http://www.youtube.c...feature=related
И скажите я все равно одинокая волчица lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galėtų atsiliepimus parašyti lankantys lietuviškas klases. Ieškome mokyklos. Eisime į pirmą klasę 2017 rugsėjį. Kaip mokytojai? Atmosfera? Ar yra prailginta grupė (mokama-nemokama)? Būreliai?
Atsakyti
QUOTE(LapytesMama @ 2016 02 26, 12:21)
Gal galėtų atsiliepimus parašyti lankantys lietuviškas klases. Ieškome mokyklos. Eisime į pirmą klasę 2017 rugsėjį. Kaip mokytojai? Atmosfera? Ar yra prailginta grupė (mokama-nemokama)? Būreliai?Sveiki,
Mano sūnus dabar pirmokas. Nuo rugsėjo mažasis pradės lankyti darželį t.p Puskino gimnazijoje. Mes labai patenkinti. Mokytoja super. Kolektyvas super. Klase puikiai irengta. Bureliai liuks. Gal pradzioje buvo dvejoniu. Zinoma tai nera tradicine lietuviska mokykla. Bet mums tai net visai pradejo patikti. Juolab kad daugiausia laiko leidzia klaseje su mokytoja. Prailginta yra. Siuo metu joje vaikai is visos mokyklos, bet nuo rugsejo planuojama tureti atskira lietuviu prailginta, nes bus daugiau lietuviskai kalbanciu mokinuku. Na zodziu musu lietuviu bendruomene dar mazyte sitoj mokykloj, bet jauciames labai puikiai, nes vadovai ir pedagogai labai draugiski ir mokantys isklausyti. Tuoj jau baigsis mokyklele, bet tikrai ateikit paziurekit pabendraukit. Mokykla sviesi ir grazi. Susisiekimas geras.
Papildyta:
QUOTE(LapytesMama @ 2016 02 26, 12:21)
Gal galėtų atsiliepimus parašyti lankantys lietuviškas klases. Ieškome mokyklos. Eisime į pirmą klasę 2017 rugsėjį. Kaip mokytojai? Atmosfera? Ar yra prailginta grupė (mokama-nemokama)? Būreliai?


Prailginta nemokama
Bureliai:
Nemokami: stalo tenisas, keramika, galima krepseli gaut sachmatams
mokami:
karate, krepsinis, sokiai ivairus(pramoginiai, gatves, linijiniai, baletas), gimnastika, lego konstruktoriu bureliai

Cia tai kas mokykloje vyksta

dar logopede lietuviu kalba

Daugiau nepamenu, Dar buvo futbolas, bet jis ne mokykloje kazkur kitus tai mes nejome
Papildyta:
QUOTE(LapytesMama @ 2016 02 26, 12:21)
Gal galėtų atsiliepimus parašyti lankantys lietuviškas klases. Ieškome mokyklos. Eisime į pirmą klasę 2017 rugsėjį. Kaip mokytojai? Atmosfera? Ar yra prailginta grupė (mokama-nemokama)? Būreliai?Ai ir dar atsiminiau yra salia mokyklos muziejus, tai ten muziejininku burelis buna, ten ir galima susitvarkyt is krepselio pinigu galima apmoket. Ir dar karta per savaite galima gaut eit i baseina misko gatvej , salia ten per gatve pereit, vietoj vienos fizinio pamokos, bet cia jau klasej tariasi su mokytoja, musiskiai dar nejo pirmoj klasej, planujam eit nuo rugsejo.
Atsakyti
Neseniai mokykla pakeitė pavadinimą į Kauno tarptautinė gimnazija.
Gal atsiras naujų atsiliepimų apie šią gimnaziją?Domina klasės tik lietuvių kalba.
Atsakyti