Įkraunama...
Įkraunama...

Kauniečiai stato svajonių namus,, 26 tema

Kad jau "užlenkiau" 25-ą temą, tai atidarau sekančią. 25-oji tema čia.
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 21, 18:58)
Mergina, Viliene išduokit kiek išleidot buitinei technikai, jei ne viešai tai nors į až. Noriu perspjauti biggrin.gif juokauju wink.gif


1.ORKAITĖ SIEMENS HB78GB590ED
2.ORKAITĖ SIEMENS HB36D575 (garinė)
3.KAITLENTĖ SIEMENS EH675MN11E
4.Gartraukis Siemens LF457CA60
5.INDAPLOVĖ SIEMENS SN55M589EU
6.KAVOS APARATAS SIEMENS TK76K573
7.SKALBIMO MAŠINA MIELE W1935ECO LINE
8.SIEMENS DŽIOVYKLĖ (nerandu modelio nr.)
9. Saldytuvas Liebherr IKB3464
viso 31000lt su pvm, tvarkysiuos as cia dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergina05: 22 balandžio 2012 - 18:26
viskas turim gražuoles grindis, laukiam vidaus durų, ir meistrelio apvadam ir grindim alyvuot, kitą savaitę ir plytelės turi būti baigtos, ir pabaiga jau visai šalia smile.gif šiandien grindis name plovėm, poto dengėm...kad jūs žinotumėt nu nafik kiek DAUG PLAUT REIKĖS VISADA doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 21, 18:58)
Mergina, Viliene išduokit kiek išleidot buitinei technikai, jei ne viešai tai nors į až. Noriu perspjauti biggrin.gif juokauju wink.gif



pažiūrėjau į merginos sąrašiuką ir galvoju, a nebus kaip tam filme "posle bani" įeinu, BT tokia pati lotuliukas.gif lotuliukas.gif

šaldytuvas Siemens KA62DP91
kaitlentė Siemens EH675MB11E
gartraukio neturiu
indaplovė Siemens SN66T096EU
kavos aparatas Siemens TK76K573
šildomas stalčius Siemens HW290562
orkaitė su mikrobangės funkcija Siemens HB86P5582
garinė orkaitė Siemens HB26D552
skalbyklė Miele W1000Primavera
džiovyklė Miele T7000CPrimavera
šaldiklis Bosch GSN 34A32

aš nerandu popierių, rašiau kodus iš techninių knygelių, pirkta pernai vasarą ir ne vienoj vietoj- suma panaši kaip pas mergina sakyčiau, kokie 28t gal g.gif

Giedruole - man smagiausias, informatyviausias skaityti apie BT puslapis - radausa.lt

v.
Papildyta:
QUOTE(mergina05 @ 2012 04 22, 20:41)
viskas turim gražuoles grindis, laukiam vidaus durų, ir meistrelio apvadam ir grindim alyvuot, ...

alyvuot tai viskas aišku, įdomu kada reikės pagalbos visą tai aplaistyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mergina05 @ 2012 04 22, 20:41)
viskas turim gražuoles grindis, laukiam vidaus durų, ir meistrelio apvadam ir grindim alyvuot, kitą savaitę ir plytelės turi būti baigtos, ir pabaiga jau visai šalia smile.gif šiandien grindis name plovėm, poto dengėm...kad jūs žinotumėt nu nafik kiek DAUG PLAUT REIKĖS VISADA  doh.gif



pirkit robotuką thumbup.gif mes linkstam link samsug'o, MB darbas išrinkt. aš mačiau kad yra siurbiančių robotų ir plaunančių robotų 4u.gif

v.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 22 balandžio 2012 - 20:11
Na merginos jūsų tikrai neperspjausiu wink.gif Tik klausimų daug iškilo. Radausa ir man labiausia patinka skaitymui. Active clean kaip supratau - pirolizė. O kas yra ecoclean?
vien žo jau susipainiojau. pratęsiu rytoj.
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 22, 21:31)
Na merginos jūsų tikrai neperspjausiu wink.gif Tik klausimų daug iškilo. Radausa ir man labiausia patinka skaitymui. Active clean kaip supratau - pirolizė. O kas yra ecoclean?
vien žo jau susipainiojau. pratęsiu rytoj.



anyta turi Miele su pirolize - džiaugiasi thumbup.gif

dėl BT man labai apsisprendimą paveikė vokiečių straipsnis, apie naujovišką BT - nurodytos energetinės sąnaudos ir jos atsipirkimas esant kuo daugiau +++, todėl rinkausi Siemens. bet šaldiklį neinvestavom, neapsimoka

v.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 22 balandžio 2012 - 20:37
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 22, 21:29)
mes linkstam link samsug'o, MB darbas išrinkt. aš mačiau kad yra siurbiančių robotų ir plaunančių robotų  4u.gif

Aš šitą vis akimis ganau-robotukas samsungiukas. Bet nuomojamam bute aukšti slenksčiai, nepravažiuos, ttai kol kas stabdau pirkimus. Kol kelsimės į namą, gal jau bus prieinamų plaunančių robotų.
Atsakyti
kaži kiek iš tų robotukų naudos? gal esate jau turėję kas nors tokį? nu labai norėčiau kad nereiktų grindų plaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikinu Kirke su vykstančiu veiksmu. Tik kvadratūros nelabai supratau... 140m2? Tai čia labai nedaug.


Aha tikrai mazoka, mums tinkuoti sienu ploto gavosi 600 kv.m.
Atsakyti
As paskaiciusi apie BT kainas patyliu.. juociuosi ubagu ubagas.. neturiu zodziu sitiek pinigu sumoketi.. tik nepykit, bet as turbut kitam pasaulyje gyvenu, man cia trecdalis viso namo.. o cia tiek uz buitine technika.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 22, 21:31)
Na merginos jūsų tikrai neperspjausiu wink.gif Tik klausimų daug iškilo. Radausa ir man labiausia patinka skaitymui. Active clean kaip supratau - pirolizė. O kas yra ecoclean?
vien žo jau susipainiojau. pratęsiu rytoj.


Kreipkis į daneka, pas tokį Ramūną, padės tau viskuom kuom, patars ir geriausią kainą duos. Mums jį rekomendavo draugai, kurie patys ten pirko ir dar ne vieniems užrodė, iš tiesų, daug aplaksčiau daug pasiūlymų gavau, bet nei vieno tokio gero, vien tik pvz orkaitė beveik 1000 Lt pigiau nei kiti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 22, 21:54)
As paskaiciusi apie BT kainas patyliu.. juociuosi ubagu ubagas.. neturiu zodziu sitiek pinigu sumoketi.. tik nepykit, bet as turbut kitam pasaulyje gyvenu, man cia trecdalis viso namo.. o cia tiek uz buitine technika..  doh.gif  doh.gif


Na man svarbu komfortiškas ir patogus gyvenimas, visa tai sukūria aplinka ir be abejo daiktai kurie mus supa. BT tai vienas iš svarbiausių elementų, kaip, kad ir lova kurioje miegame, rūbų norisi idealiai baltų, o ne pilkų, maisto norisi sveikai pagaminto, tuo pačiu nesukant per daug smegenų kaip jį taip pagaminti lotuliukas.gif myliu kavą, tai kodėl man jos neturėt tokios kokia yra pagamina kavos kavinėje??? Žinau, kad dabar turiu šansą išpildyti savo svajones, žinau, kad visa tai ką perku ir dedu į namą, bus ilgam, ir, kad antra galimybė pirkti bus po kokių 15-20 metų, todėl ir perku, kad ir kaip brangu bebūtų.
Vieni stebisi, kad BT už tokią kainą, o man nuostabu kaip galima kokybišką namą už BT kainą pastatyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 22, 20:54)
As paskaiciusi apie BT kainas patyliu.. juociuosi ubagu ubagas.. neturiu zodziu sitiek pinigu sumoketi.. tik nepykit, bet as turbut kitam pasaulyje gyvenu, man cia trecdalis viso namo.. o cia tiek uz buitine technika..  doh.gif  doh.gif

Man uz isvardinta BT (tik be kavos aparato, garines orkaites) gavosi 7 ar 8k., jau nebepamenu.Tu ziurejai Ventara.lt?Su jais tikrai dar deretis galima. mirksiukas.gif ax.gif

Mes su MB siandien kaip tik kalbejom, ka keistumem name , jei turetumem dauuuug pinigu?Ogi praktiskai nieko. cool.gif

Robotukus turi kelios mano drauges,po pusmecio ar metu juos numete ("zaisliukai", ne velnio jie idealiai nesutvarko), viena pati tvarkosi, kita pasisamde namu tvarkytoja. cool.gif
Atsakyti