Įkraunama...
Įkraunama...

Teisių laikymas

sveiki zmogeliukai va as cia su tokia beda gal kam yra panasiai nutike ,laikiausi teises kazkur pries 4 metus del nelaimes dideles nebesilaikiau ju ,db galvoju gal vel pradeti laikytis ,tik va beda neberandu dokumentu visu kur laikiausi viska buvau islaikiusi buvo likes tik valstybinis pravaziavimas zinau kvaila buvau smile.gif bet tokia situacija buvo ,kai ne tas galvoje man buvo....tai turbut isduoda kitus dokus ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Pabegele @ 2012 04 23, 10:46)
sveiki zmogeliukai va as cia su tokia beda  gal kam yra panasiai nutike ,laikiausi teises kazkur pries 4 metus del nelaimes dideles nebesilaikiau ju ,db galvoju gal  vel pradeti laikytis ,tik va beda neberandu dokumentu  visu kur laikiausi viska buvau islaikiusi buvo likes tik valstybinis pravaziavimas zinau kvaila buvau smile.gif bet tokia situacija buvo ,kai ne tas galvoje man buvo....tai turbut isduoda kitus dokus ar ne?

as laikiausi pries 2 metus,tai buvo padare kad po teorijos issilaikymo per metus laiko turi vaziavima issilaikyt.paskui viska tenka is naujo mokytis ir laikytis jei nespeji.bet tie istatymai labai greitai keiciasi ,tai gal cia rasi daugiau info http://www.regitra.lt/
4u.gif
Atsakyti
nu jo greit tie istatymai keiciasi ir nebesuprasi cia ju:)bet dokus turbut gali issimt naujus doh.gif
Atsakyti
pasiskambink i Regitra, pagal mane jau tie dokumentai nebeaktualus, nes mokyklos pazymejimas galioja metus laiko. Kadangi jau praejo 4 metai, tai reikes mokytis is naujo.
Atsakyti
Išlaikius Regitroje teorijos egzaminą, per metus laiko reikia išlaikyti praktikos egzaminą. Vadinasi egzaminus reikės laikyti iš naujo.
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 23, 17:05)
pasiskambink i Regitra, pagal mane jau tie dokumentai nebeaktualus, nes mokyklos pazymejimas galioja metus laiko. Kadangi jau praejo 4 metai, tai reikes mokytis is naujo.

Netiesa, jei pieš 4 metus buvo išlaikytas, laikytas bent teorijos egzaminas, šitas mokyklos baigimopažymėjimas galioja
9kaip supratau teorija regitroj išlaikyta, tik reikėtų pasitikslint ar nereikia perlaikyt teorijos, tik vat dokumetų, pažymėjimo baigimo tai tikrai reikia, o jų neranda. Gal reikėtų kreiptis į baigtą mokyklą, man atrodo išduoda kitą pažymėjimą tik atrodo už jį mokėt reikia. žodžiu reikia skambinti į baigtą mokyklą ir į regitrą viską išsiaiškint. 4u.gif


o kad išlaikius tėorijos egzaminą, pažymėjimas galioja metus, atsirado prieš porą metų kažkur...dabar tvarka tikrai būtent tokia.
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2012 04 23, 19:16)
Sveikos

Netiesa, jei pieš 4 metus buvo išlaikytas, laikytas bent teorijos egzaminas, šitas mokyklos baigimopažymėjimas galioja
9kaip supratau teorija regitroj išlaikyta, tik reikėtų pasitikslint ar nereikia perlaikyt teorijos, tik vat dokumetų, pažymėjimo baigimo tai tikrai reikia, o jų neranda. Gal reikėtų kreiptis į baigtą mokyklą, man atrodo išduoda kitą pažymėjimą tik atrodo už jį mokėt reikia. žodžiu reikia skambinti į baigtą mokyklą ir į regitrą viską išsiaiškint.  4u.gif
o kad išlaikius tėorijos egzaminą, pažymėjimas galioja metus, atsirado prieš porą metų kažkur...dabar tvarka tikrai būtent tokia.

As supratau, kad teorijos egzaminas nebuvo laikytas, tokiu atveju mokyklos liudijimas jau negalioja.
Jei teorija buvo laikyta Regitroje, tai tada mokyklos baigimo liudijimas galioja iki 2012 08 31.
Placiau:
http://www.regitra.lt/lt/egz_po
http://www.regitra.lt/lt/sen_liud
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 23 balandžio 2012 - 19:24
Draugė baigė mokyklą 2006 m buvo Regitroje teoriją išsilaikiusi, ir šiemet vėl pradėjo mokytis ir laikė Regitroje egzaminus,senu mokyklos pažymėjimu.
Šiaip geriausiai pačiai kreiptis į Regitrą.
Atsakyti
QUOTE(♥Zitukas♥ @ 2012 04 23, 21:10)
Draugė baigė mokyklą 2006 m buvo Regitroje teoriją išsilaikiusi, ir šiemet vėl pradėjo mokytis ir laikė Regitroje egzaminus,senu mokyklos pažymėjimu.
Šiaip geriausiai pačiai kreiptis į Regitrą.

jei turejo islaikius teorija Regitroje, tai tokiu atveju galiojimas pratesiamas iki 2012 08 31 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 23, 23:49)
jei turejo islaikius teorija Regitroje, tai tokiu atveju galiojimas pratesiamas iki 2012 08 31 smile.gif


Ar regitroj sakė, kad iki 2012 08 31? Nes aš kai kreipiausi į regitrą, tai man sakė, jei teorijos egzaminas laikytas regitroje (nesvarbu preiš kurį laiką), tai mokyklos baigimo pažymėjimas jau yra regitros duomenų bazėje ir jis yra galiojantis (taigi atsakant į autorės klausimą - popierinis pažymėjimo variantas tokiu atveju nereikalingas) smile.gif Tik vat dėl tos jūsų minėtos datos nieko nesu girdėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tėja* @ 2012 04 27, 16:47)
Ar regitroj sakė, kad iki 2012 08 31? Nes aš kai kreipiausi į regitrą, tai man sakė, jei teorijos egzaminas laikytas regitroje (nesvarbu preiš kurį laiką), tai mokyklos baigimo pažymėjimas jau yra regitros duomenų bazėje ir jis yra galiojantis (taigi atsakant į autorės klausimą - popierinis pažymėjimo variantas tokiu atveju nereikalingas) smile.gif Tik vat dėl tos jūsų minėtos datos nieko nesu girdėjus g.gif

Taip, mokyklos baigimo liudijima automatiskai pratesiamas. O teorijos lapelio galiojimas yra ribojamas - 1 metai.
Mokyklos baigimo liudijimas, kuris buvo isduotas veliau nei pries metus galiojo iki 2011 08 31 (nes nuo 2011 09 01 mokyklos baigimo liudijima isenesni nei 1 metu jau nebuvo priimami). Darome prielaida, kad jus pateikete savo mokyklos baigimo liudijima isduota sakykim 2009 09 09 paskutine jo galiojimo diena 2011 08 31 ir islaikete teorija Regitroje. Jusu Regitros teorijos lapelis galioja tik metus laiko, t.y. iki 2012 08 31, per ta laika neislaikius praktikos Regitroje jums reikes perlaikyti teorija. O perlaikant teorija po sios datos vel turesite pateikti mokyklos baigimo pazymejima, kuris jau bus negaliojanciu.
Tad mokyklos baigimo liudijimas pratesiamas tiek kiek galioja jusu teorijos lapelis smile.gif
Nezinau ar aiskiai parasiau smile.gif
Beja, popierinio mokyklos baigimo liudijimo reikia visada, nors kompiuteryje ji mato jau kai registruojates teorijai, nes vairavimo mokykla turi persiusti visus duomenis apie jusu baigima Regitrai.
Stai, nurodyta ka reikai pateikti registruojantis praktikai:
http://www.regitra.l...tikos_egzaminas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 27 balandžio 2012 - 22:11
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 27, 23:08)
Taip, mokyklos baigimo liudijima automatiskai pratesiamas. O teorijos lapelio galiojimas yra ribojamas - 1 metai.
Mokyklos baigimo liudijimas, kuris buvo isduotas veliau nei pries metus galiojo iki 2011 08 31 (nes nuo 2011 09 01 mokyklos baigimo liudijima isenesni nei 1 metu jau nebuvo priimami). Darome prielaida, kad jus pateikete savo mokyklos baigimo liudijima isduota sakykim 2009 09 09 paskutine jo galiojimo diena 2011 08 31 ir islaikete teorija Regitroje. Jusu Regitros teorijos lapelis galioja tik metus laiko, t.y. iki 2012 08 31, per ta laika neislaikius praktikos Regitroje jums reikes perlaikyti teorija. O perlaikant teorija po sios datos vel turesite pateikti mokyklos baigimo pazymejima, kuris jau bus negaliojanciu.
Tad mokyklos baigimo liudijimas pratesiamas tiek kiek galioja jusu teorijos lapelis smile.gif
Nezinau ar aiskiai parasiau smile.gif


Aš tai taip suprantu, senieji mokyklos baigimo pažymėjimai galioja ir po 2011 08 31, nesvarbu kad buvo gautas pažymėjimas 2005m, egzaminas laikytas 2005m, galiotų ir šiandien,nes buvo laikytas egzaminas, jis yra Regitros duomenų bazėje.
Regitra apie tai neteikia jokių duomenų. Mano instruktorius buvo nustebęs kad mano pažymėjimas galioja.(baigusi mokyklą buvau 2008)
Atsakyti