Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologė Angelina Zalatorienė

Gal kuri turite informacijos apie vieną garsiausių Lietuvos astrologių Angeliną Zalatorienę? g.gif man labai reiktų kokių nors jos kontaktų: elektroninio pašto adreso ar telefono numerio, būčiau labai dėkinga už suteiktą informaciją smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimondaM @ 2006 04 17, 11:46)
Gal kuri turite informacijos apie vieną garsiausių Lietuvos astrologių Angeliną Zalatorienę?  g.gif man labai reiktų kokių nors jos kontaktų: elektroninio pašto adreso ar telefono numerio, būčiau labai dėkinga už suteiktą informaciją  smile.gif  ax.gif


Pabandyk susirasti jos knyga, paskambink i redakcija, jie turi informacija.Jei as is US susiradau Lazareva, tai jau LT ja tikrai rasi.Nori, as galiu paskambinti - as nejuokauju - tik man reikia redakcijos telefono... bigsmile.gif

Dar radau internete -pabandyk, gal aktyvus?

angelina@takas.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaLupa: 19 balandžio 2006 - 20:00
Kiekvienos jos išleistos knygos gale yra užrašytas el. paštas. Gali nueiti į knygyną ir pasižiūrėti.
Atsakyti
Senoka temelė, bet aš pas ją buvau kažkada.
Jeigu kam prireiktų ateityje tai telefonas kuriuo būdavo galima užsiregistruoti anksčiau yra 248-91-50. Ten atsiliepia kažkokia motera, bet ne Angelina, gal kokia Angelinos sekretorė, ir jinai registruodavo 4u.gif
Atsakyti
gal galima butu suzinoti kiek kainuoja asmeninis horoskopas ir gal galima butu isgirsti atsiliepimu? ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors tikrinot, ar aktyvus tas el.pasto adresas, ir gal zinot ikainius?
Atsakyti
4u.gif Del el.pasto nezinau,pries tai reikia uzsiregistruoti pas jos sekretore Zemaitiene berods,jeigu kam reikia tel.rasykite i az.pati paskutini karta pas ja buvau si rudeni mirksiukas.gif Ikainis-1valanda-100lt. As prabuvau pusantros valandos,nes sudare mano,vyro ir vaiko horoskopa,tai tiek uztruko paaiskinimas ir atsakymas i kitus klausimus...
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 02 15, 23:47)
4u.gif Del el.pasto nezinau,pries tai reikia uzsiregistruoti pas jos sekretore Zemaitiene berods,jeigu kam reikia tel.rasykite i az.pati paskutini karta pas ja buvau si rudeni mirksiukas.gif Ikainis-1valanda-100lt. As prabuvau pusantros valandos,nes sudare mano,vyro ir vaiko horoskopa,tai tiek uztruko paaiskinimas ir atsakymas i kitus klausimus...



Sveikute,

o siaip jos prognozes realios? ax.gif ta prasme, ar nors kiek atitinka tikrove?
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 02 15, 23:47)
As prabuvau pusantros valandos,nes sudare mano,vyro ir vaiko horoskopa,tai tiek uztruko paaiskinimas ir atsakymas i kitus klausimus...



Na ir koks įspūdis?
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2007 02 18, 21:46)
Sveikute,

o siaip jos prognozes realios? ax.gif ta prasme, ar nors kiek atitinka tikrove?



QUOTE(lepOŽKA @ 2007 02 19, 10:00)
Na ir koks įspūdis?

4u.gif Ar prognozes realios dar negaliu atsakyti,nes siaip jinai ne bureja,todel man nesake,kad pvz. po metu istekesi,po 2-ju pagimdysi berniuka ar kazka panasaus.Tiesiog apibudino mus,kokie charakteriai,kur silpnos vietos, sveikata,kada bus sekmingas ruozas,koks darbas sektusi.Kadangi man buvo idomu ir del vaikucio,tai pasake,kada palankesnis metas pastoti ir gimdyti.Labiausiai tai prajuokino,kad dukra gali buti garsi pianiste.... kad nei vienas jos draugas man netiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,bet siaip jai meileje seksis,ras seimynine laime wub.gif ir t.t.
Ispudis geras,tik pries desimt metu maziau kalbejo apie seksa,o dabar matyt po tos savo knygos " 100 laipsniu"(atrodo toks pavadinimas,skaiciau pries 3 metus ,tai nelabai atsimenu blush2.gif ) uzsiciklino ties ta tema.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 02 19, 11:18)
Ispudis geras,

Bet ji sudarė horoskopus ar čia pagal zodiako ženklus jus apibūdino?
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 02 19, 11:15)
Bet ji sudarė horoskopus ar čia pagal zodiako ženklus jus apibūdino?

4u.gif Tokios kaipo kosmogramos i rankas negavau,man jos ir nereikia,(kazkada tokia dariausi uz 50lt.metams,Kalvariju g., dave spavota lapa su visokiais simboliais,kuriu as visai nesuprantu... )Bet charakteri apibudino ne pagal bendra horoskopa,mat as nors ir saulys,o mano vyras skorpionas,pasirodo pas ji net 4 planetos saulio zenkle,o pas mane tik dvi.Apibudino musu suderinamuma pagal planetas,poziuri i gyvenima,prioritetus,jinai pasakoja daug,reikia paciai atsirinkti ka konspektuotis,todel su savimi emiau diktofona... mirksiukas.gif Nagrinejo visa gyvenima etapais,atrodo kad po 7 metus,dabar tiksliai neatsimenu doh.gif
Atsakyti