Įkraunama...
Įkraunama...

Sibiro burundukai

Tegu ir toliau gyvuoja tema apie mažuosius mūsų draugus smile.gif

Sena tema čia:
http://www.supermama...howtopic=545523
Atsakyti
Sveikos, gal kurios nors burunduku seimyna susilauke pagausejimo? Mielai nupirktume mazyle/i.

Bendraukim per AZ smile.gif
Atsakyti
Laba diena aš turiu klausimukų gal kas atsakys . Mūsų šeima irgi įsigijo šitą nuostabų gyvunėlį labai juo džiaugiamės, bet iškilo klausimas mūsų burundukas nedaro į tualetą o bet kur kur tik papuola , o kai kikoje pirkome užgarantavo , kad stebėtume kur pirmą savaitę darys ten ir padėtį kampinį puoduką mes stebėjom ir jis visada darė viename kampe ir po to įsigijom kampinį tualetą tai jis nustojo ten daryti ir daro bet kur ar yra būdų jį pripratinti daryti tualete? Ir dar narvelį manau reikia valyti kas savaitę, o kur tuo metu būna jūsų burundukai jug rekia išplauti tai jį reikia kažkur patalpinti? Na ir paskutinis klausimėlis kylantis šiuo metu , kad jis nelabai valgo tą specialų maistą iš kikos išrankioja kas patinka, o didžiają dalį išlaido po narvą ir neėda ?
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2012 07 15, 22:29)
Laba diena aš turiu klausimukų gal kas atsakys . Mūsų šeima irgi įsigijo šitą nuostabų gyvunėlį labai juo džiaugiamės,  bet iškilo klausimas mūsų burundukas nedaro į tualetą o bet kur kur tik papuola , o kai kikoje pirkome užgarantavo , kad stebėtume kur pirmą savaitę darys ten ir padėtį kampinį puoduką mes stebėjom ir jis visada darė viename kampe ir po to įsigijom kampinį tualetą tai jis nustojo ten daryti ir daro bet kur  ar yra būdų jį pripratinti daryti tualete? Ir dar narvelį manau reikia valyti kas savaitę, o kur tuo metu būna jūsų burundukai jug rekia išplauti tai jį reikia kažkur patalpinti? Na ir paskutinis klausimėlis kylantis šiuo metu , kad jis nelabai valgo tą specialų maistą iš kikos išrankioja kas patinka, o didžiają dalį išlaido po narvą ir neėda ?

NEGI NĖRA burundukų kurios augintų ir galėtų atsakyti.
Atsakyti
Yra yra, tik tema tokia apmirus, kad retai kada užeinu pažiūrėti...
Mano berniukas iš pradžių buvo pradėjęs daryti kitam kampe nei padėdavau tualetą, tai nupirkau dar vieną ir problema buvo išspręsta. Tik tiek kad tenka valyti du tualetus. Narvelio kas savaitę tikrai nebūtina valyti, na nebent jei reikalus atlikinėja kur papuolė. O šiaip kapitaliai valau kas kelis mėnesius, tik tualetus sąžiningai kas kelias dienas.
Dėl maisto tai pabandykit kokį kitą mišinį, skirtą graužikams, jei jau visai neėda. Maniškiai irgi nemėgsta džiovintų presuotų žolių, visad jas palieka paskutines, bet aš nenuolaidžiauju - naujo maisto įdedu tik tada, kai indeliai būna jau beveik tušti. Žinau, kad jie dar turi atsargų ir namelyje, tad tikrai alkani nelieka, o ir tų žolyčių bent dalį sunaudoja. O šiaip tai dabar juk vasara, duokite ir žalumynų, uogų, pabandykit sraigiukes - maniškiai dievina mėsytę biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jzuk: 17 liepos 2012 - 22:41
QUOTE(jzuk @ 2012 07 18, 00:40)
Yra yra, tik tema tokia apmirus, kad retai kada užeinu pažiūrėti...
Mano berniukas iš pradžių buvo pradėjęs daryti kitam kampe nei padėdavau tualetą, tai nupirkau dar vieną ir problema buvo išspręsta. Tik tiek kad tenka valyti du tualetus. Narvelio kas savaitę tikrai nebūtina valyti, na nebent jei reikalus atlikinėja kur papuolė. O šiaip kapitaliai valau kas kelis mėnesius, tik tualetus sąžiningai kas kelias dienas.
Dėl maisto tai pabandykit kokį kitą mišinį, skirtą graužikams, jei jau visai neėda. Maniškiai irgi nemėgsta džiovintų presuotų žolių, visad jas palieka paskutines, bet aš nenuolaidžiauju - naujo maisto įdedu tik tada, kai indeliai būna jau beveik tušti. Žinau, kad jie dar turi atsargų ir namelyje, tad tikrai alkani nelieka, o ir tų žolyčių bent dalį sunaudoja. O šiaip tai dabar juk vasara, duokite ir žalumynų, uogų, pabandykit sraigiukes - maniškiai dievina mėsytę biggrin.gif.

Ačiū už patarimus. O sraiges duoti galima šiaip parinkus sode ar su kiautiu ar ne? O uogas aš duodu, bet jis nevalgo šiaip aktyvus, linksmas.
Atsakyti

Ieškau burundukų. Gal kas turite pasiūlyti? ax.gif
Būtų gerai su narvu
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2012 07 20, 21:23)
Ačiū už patarimus. O sraiges duoti galima šiaip parinkus sode ar su kiautiu ar ne? O uogas aš duodu, bet jis nevalgo šiaip aktyvus, linksmas.


Žinoma su kiautu, jie puikiausiai jas išsilukštena. Tik nerinkit labai didelių, mažų kiautas minkštesnis, jiems lengviau jas išsiimti wink.gif. Jei uogų nevalgo, bandykit kitokius vaisius, daržoves. Jie juk labai mėgsta visokias sėklas, tad puikiai tinka šiltnamyje užsibuvę stori agurkai, cukinijos ar moliūgo minkšimas su sėklom, kukurūzų burbuolės, kviečių varpos, erškėtuogės ir kt.
Atsakyti
Laba diena, nusipirkom burundukų porelę. Patinėlis labai ramus, bet valgo gerai. Mums labai keista kodėl iš karto eina į rankas. Visur rašo, kad burundukai sunkiai prijaukinami. Gal kas susidūrėte su tokiu atveju?
Atsakyti
Nesusidūriau, bet manau, kad tuo reikėtų tik džiaugtis. Na nebent tokio ramumo priežastis kokios nors sveikatos bėdos. Tiesiog pastebėkit jį kelias dienas atidžiau, gal tiesiog toks charakteris, juk jie irgi kiekvienas turi savo ypatumų wink.gif.
Atsakyti
Aš parduodu burunduke su narveliu smile.gif rasyk, jei susidomejai mazylyte@edita.lt
Atsakyti
Labas paneles,
As turiu 2 pateles ir du patinelius. Tai vat, pradejo ziauriai pestis pateles su patineliais todel perleistume 2 pateles kazkam kas jomis rupinsis. Jos susidraugavusios tai noreciau kad paimtute abi.
Laukiam sauniu, nauju seimininku 4u.gif
Atsakyti