Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 17,

LIETUVOS RESPUBLIKOS PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS NEPASITURINTIEMS GYVENTOJAMS Į S T A T Y M A S

SENA TEMA NR. 16
Atsakyti
man kilo toks klausimas, gaunu soc pasalpa ir soc stipendija, stoviu darbo birzoj, jei iseisiu is birzos geguzes pabaigoj, o isirasysiu birzelio pradzioj, su socianline pasalpa zinau kad viskas tvarkoj, parasysiu prasyma ir gausiu vel, o kaip su soc. stipendija? ar nutruks stipendijos mokejimas?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2012 04 27, 12:03)
man kilo toks klausimas, gaunu soc pasalpa ir soc stipendija, stoviu darbo birzoj, jei iseisiu is birzos geguzes pabaigoj, o isirasysiu birzelio pradzioj, su socianline pasalpa zinau kad viskas tvarkoj, parasysiu prasyma ir gausiu vel, o kaip su soc. stipendija? ar nutruks stipendijos mokejimas?

nenutruks.
Atsakyti
Laba diena,
mums paskirta pasalpa uz 03, 04 ir 05 men., kada uzsirasyti pratesimui ir uz kuriuos menesius nesti pazymas? Turbut birzelio men. , o pazymas apie paskutinius 3 menesius, bet kai dabar rasem prasyma, tai nesem uz 02, 03, 04 menesius... tai tik uz 05 reikes?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,norejau paklausti: esu socialiai remtina ir gaunu 478,80lt pasalpa,uz vaika 52lt,alimentu 200lt.Viena auginu dvi dukras 9metu ir 4m.Naujai prisiregistravus kauno darbo birzoj suzinojau kad man dar priklauso is birzos pinigai truputi virs 500lt.nejaugi tada negausiu soc pasalpos jei gausiu is birzos birzelio gale?kada butina pranesti i socialini skyriu?pratesti soc pasalpa vyksiu geguzes menesi.Is anksto dekoju uz info.
P.S.pamirsau pamineti kad antra dukra gime santuokoje.Siuo metu esu issiskyrusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agpax: 28 balandžio 2012 - 17:47
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 04 28, 10:16)
Laba diena,
mums paskirta pasalpa uz 03, 04 ir 05 men.,  kada uzsirasyti pratesimui ir uz kuriuos menesius nesti pazymas? Turbut birzelio men. , o pazymas apie paskutinius 3  menesius, bet kai dabar rasem prasyma, tai nesem uz 02, 03, 04 menesius... tai tik uz 05 reikes?
Aciu smile.gif

Taip birzeli.O kada jus ejot praeita karta tvarkitis kovo menesi ar balandi?
Papildyta:
QUOTE(agpax @ 2012 04 28, 18:42)
Sveiki,norejau paklausti: esu socialiai remtina ir gaunu 478,80lt pasalpa,uz vaika 52lt,alimentu 200lt.Viena auginu dvi dukras 9metu ir 4m.Naujai prisiregistravus kauno darbo birzoj suzinojau kad man dar priklauso is birzos pinigai truputi virs 500lt.nejaugi tada negausiu soc pasalpos jei gausiu is birzos birzelio gale?kada butina pranesti i socialini skyriu?pratesti soc pasalpa vyksiu geguzes menesi.Is anksto dekoju uz info.
P.S.pamirsau pamineti kad antra dukra gime santuokoje.Siuo metu esu issiskyrusi.

Kokios jusu bus visos pajamos? ir ar 200 lt alimentu cia uz abu vaikus ar tik uz viena? uz antra vaika priteisti alimentai?
Atsakyti
turiu klausimuka.
kovo men prasitesem soc pasalpa.
o balandzio menesi mes gavome deklaruotus 2011m pinigus.
Ar jau geguzes menesi maziau gausiu soc, ar siuos pinigelius kur gavau uz deklaracija nemato soc darbuotojai.
ir kai eisiu birzeli prasitesti soc pasalpos tada reikes nunesti jiems israsa is mokesciu kad gavau tokia ir tokia suma ?
* nes dar arteje geguzes soc pasalpa, nezinau kiek cia gausiu, ar sumazinta pasalpa ar tokia pacia ?

* ir ar reikes issimti dokumentu uz tuos gautus deklaruotus pinigeliu gavima ?

aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri zino ir gali pasakyti kokia suma socialines pasalpos priklauso 3 asmenu seimai, kai yra tik vienas dirbantysis, dirbantis puse etato, t.y. menesio pajamos ~400lt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 30, 13:43)
Mergaites, gal kuri zino ir gali pasakyti kokia suma socialines pasalpos priklauso 3 asmenu seimai, kai yra tik vienas dirbantysis, dirbantis puse etato, t.y. menesio pajamos ~400lt?  4u.gif

O birzoj stovi tas dirbantisis?
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 30, 13:04)
turiu klausimuka.
kovo men prasitesem soc pasalpa.
o balandzio menesi mes gavome deklaruotus 2011m pinigus.
Ar jau geguzes menesi maziau gausiu soc, ar siuos pinigelius kur gavau uz deklaracija nemato soc darbuotojai.
ir kai eisiu birzeli prasitesti soc pasalpos tada reikes nunesti jiems israsa is mokesciu kad gavau tokia ir tokia suma ?
* nes dar arteje geguzes soc pasalpa, nezinau kiek cia gausiu, ar sumazinta pasalpa ar tokia pacia ?

* ir ar reikes issimti dokumentu uz tuos gautus deklaruotus pinigeliu gavima ?

aciu 4u.gif

Man atrodo,kai eisit pratesinet pasalpa,tada gal reikes pasakyti,o gal ir patys matis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 30, 13:47)
Man atrodo,kai eisit pratesinet pasalpa,tada gal reikes pasakyti,o gal ir patys matis.

o kazi geguze bus dar tokia pati soc ar jau sumazinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 30, 13:54)
o kazi geguze bus dar tokia pati soc ar jau sumazinta g.gif

Tokia pati,o kodel turi but sumazinta.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 30, 13:57)
Tokia pati,o kodel turi but sumazinta.

ka zinau biggrin.gif sakau gal jie pamato iskart ir perskaijuoja per nauja g.gif
Atsakyti