Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas, 5 tema

Ankstesnės temos:
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema

Susijusios temos:
Singer siuvimo mašinos
Podolsko rankinė siuvimo mašina

Siuvimo mašinų meistrai
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 04 26, 21:36)
...asmeniškai aš apsistojau ant ŠITOS. Tik laukiu atsakymo iš pardavėjų dėl kainos....ilgai neatrašo... biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
mano masina jau atreguliuota thumbup.gif deka sito forumo meistro is kauno.ACIU 4u.gif
o dabar siuvejeles mane domina kaip ten su adatu storiu medzegu tipu ir siulo storiu doh.gif yra ten kazkokie zymejimai, ka prie ko derint reiktu? suprantu tik tiek kad dzinso ir silko su viena adata ir siulu siut nederetu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asesuViktorija @ 2012 04 28, 01:34)
mano masina jau atreguliuota thumbup.gif  deka sito forumo meistro is kauno.ACIU 4u.gif
o dabar siuvejeles mane domina kaip ten su adatu storiu medzegu tipu ir siulo storiu doh.gif  yra ten kazkokie zymejimai, ka prie ko derint reiktu? suprantu tik tiek kad dzinso ir silko su viena adata ir siulu siut nederetu g.gif  biggrin.gif

Yra dar adatos tamprioms medziagoms, trikotazui, dvigubos, trigubos ir tt.
Taip pat visos adatu rusys dar skirstomos pagal medziagos storuma smile.gif Tinakama adata ir tinkami siulai labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 04 28, 21:39)
Yra dar adatos tamprioms medziagoms, trikotazui, dvigubos, trigubos ir tt.
Taip pat visos adatu rusys dar skirstomos pagal medziagos storuma  smile.gif Tinaka adata ir tinkami siulai labai svarbu.

ar galit man i az savo nr parasyt? pazadu neikyresiu, tik issiaiskinsiu del tos smulkmes viska blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asesuViktorija @ 2012 04 28, 17:38)
ar galit man i az savo nr parasyt? pazadu neikyresiu, tik issiaiskinsiu del tos smulkmes viska blush2.gif

Per až susirašysim, nes aš ne Leituvoje, tai telefonu nepadėsiu, bet per až susakysiu ką žinau, nors tikrai žinau ne viską blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia ne Skelbimų lenta, ir bet kokie skelbimai yra DRAUDŽIAMI.
Pakartotinai radus taisyklių pažeidimus, skelbimo pobūdžio žinutės bus trinamos, o dalyviams skirti įspėjimai / nuobaudos.
Atsakyti
labas rytas, esu žalia žalia siuvime, bet gavau čaiką pasižaidimams, sutepė man ją, sutvarkė, siuvo viskas gerai kol nepakeičiau siūlo- dabar apatinis siūlas daro tokias diiideles kilpas, velia painiojasi ten žodžiu ;/ ir atrodo nieko daugiau nedariau tik siūlą pakeičiau ( tiek viršuj tiek apačioj siulas toks pats), gal kas galit padėt- kur ieškot problemos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 04 30, 08:36)
labas rytas, esu žalia žalia siuvime, bet gavau čaiką pasižaidimams, sutepė man ją, sutvarkė, siuvo viskas gerai kol nepakeičiau siūlo- dabar apatinis siūlas daro tokias diiideles kilpas, velia painiojasi ten žodžiu ;/ ir atrodo nieko daugiau nedariau tik siūlą pakeičiau ( tiek viršuj tiek apačioj siulas toks pats), gal kas galit padėt- kur ieškot problemos? g.gif

Pirma ir labai natūrali mintis: o tikrai gerai siūlą įvėrėt? Ir viršutinį, ir apatinį?
Atsakyti
....o kieno ŠITOS gamybos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 04 30, 08:36)
labas rytas, esu žalia žalia siuvime, bet gavau čaiką pasižaidimams, sutepė man ją, sutvarkė, siuvo viskas gerai kol nepakeičiau siūlo- dabar apatinis siūlas daro tokias diiideles kilpas, velia painiojasi ten žodžiu ;/ ir atrodo nieko daugiau nedariau tik siūlą pakeičiau ( tiek viršuj tiek apačioj siulas toks pats), gal kas galit padėt- kur ieškot problemos? g.gif

paziurekit ar gerai iveret virsutini siula - - -isai turetu sumkokai temtis jai perlengvai tada iverskit ji
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 05 01, 02:40)
....o kieno ŠITOS gamybos?  g.gif


turetu buti kinieciu smile.gif
Atsakyti