Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie suktukai (bigudukai) plaukams geriausi

Tiek išbandžiau visokių suktukų, bet nei vieni netiko. Noriu paklausti jūsų kas ant kokių bigudžių sukat savo plaukus. Man aktualus tokie suktukai, su kuriais galima būtų patogiai miegoti, nes, dažniausiai, susuku plaukus vakare ir taip laikau per visą naktį.
Toriu ir porolonines ilgas papilotkes, bet jos susuka plaukus labai smulkiai ir taip, kad paskui net iššukoti sunku. Dar turiu tokius trumpus su parolonų viduje ir išorėje kaip "lipučkes", bet labai ant jų veliasi plaukai - ryte reikia rautis plaukus kad išsukti jas.
Atsakyti
Man tai super yra taip: prisikarpai is kokios nesintetines medziageles mazdaug sprindzio ilgio juosteliu, na, ir susuki sruoga plauku ant ju, o tada surisi... Bet cia tinka tik ilgesniems plaukams, trumpi tai issidraikys ir nesusiris... Nezinau, ar as cia aiskiai nupasakojau blush2.gif Bet man tai super tada susisuka ir svarbiausia - labai naturaliai tada atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Dangiuks, aiškiai viską parašiai, tik man šis metodas netiks, nors manau taip susukus netgi labai patogu miegoti, nes mano plaukai tik iki pečių.
Atsakyti
na as kad nakti suktukai laikytusi apsirisu skarele galva o sukuosi su tokiais stambiais suktukais lygiais kur plaukai suspaudziami su atskira dalimi (na tokie kaip anksciau budavo bet bent jau sruogas is ju istraukti lengva buna) o del miegojimo nepatogumo verta pakenteti (pagalvojus apie rezultata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijelius @ 2006 04 18, 14:42)
Dangiuks, aiškiai viską parašiai, tik man šis metodas netiks, nors manau taip susukus netgi labai patogu miegoti, nes mano plaukai tik iki pečių.


Pala, pala, o kodel toks metodas netiks? rolleyes.gif Aga, miegoti tai tikrai tada labai patogu, o ir plaukai taip naturaliom garbanom susisuka, jei labai nesuverzi surisant... ax.gif
Atsakyti
as tai issikarpau srindzio ilgio kokios medziagytes juostelemis ir siek tiek mazesnio ilgio laikrascio juosteles..tada ta laikrasti aspuki per viduri medziagytes..gaunas toks pakietinimas kai raitai sruogeles.. smile.gif nu bet kazkaip nelabai kaip paaiskinau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2006 04 18, 20:17)
as tai issikarpau srindzio ilgio kokios medziagytes juostelemis ir siek tiek mazesnio ilgio laikrascio juosteles..tada ta laikrasti aspuki per viduri medziagytes..gaunas toks pakietinimas kai raitai sruogeles.. smile.gif nu bet kazkaip nelabai kaip paaiskinau biggrin.gif biggrin.gif  biggrin.gif

ir as lygiai taip darydavau, ir visai nespaudzia, gali ramei miegoti. Pabandyk
Atsakyti
kadangi mano plaukai ilgi ir tiesūs, tai kartais norisi šiek tiek pasikeisti lotuliukas.gif todėl suku plaukus, naudoju "paraloninius" suktukus, o jų viduje yra tokia vielutė, tai ji ir prilaiko, kad plaukai neišsibėgiotų
jei sumąstau miegoti su jais, tai užsirišu kokią skarelę, nes vieną kartą atsibudusi ryte ant galvos radau tik pusę suktukų biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai naudoju poroloninius, stambesnius, bet ne kur vielutė viduje, o tokie kurie su plasmasiniu užsegimu susispaudžia. Kai plaukai buvo ilgi, tai nakčiai sukdavau palenkusi galvą, kad bigudukai būtų viršugalvyje. Miegoti gal ir nelabai patogu, bet vis patogiau nei normaliai susisukus.
ir dar: kokias priemones naudojate prieš sukdamos plaukus: putas (ir kokios firmos jums labiausiai patiko) ar kokias kitas, kad garbanėlės kuo ilgiau laikytų? g.gif
Atsakyti
As ir naudoju tuos "limpamus" bigudukus.Tikrai patys ploniausi bigudukai taip suvelia plaukus,kad vos juos isimti gali.As su jais retai bigudinuosi.Jei noriu garbaneliu imu kiek storesnius,o kai noriu lygiu plauku,tai imu super didelius.
Atsakyti
Pamirsau visai,kad pries kokius 6 metus naudojau labai fainus bigudi.Jie kaip makaronai ir lankstosi kaip plastelinas.Buvo patys fainiausi bigudi.Taigi plaukus i juos susuki, bigudi galus uzlenki ir eini miegoti.Ryte prabundi su graziausiomis garbanytemis(zinoma smulkiomis) ir jokiu plauku draskymu.Pabandysiu internete nuotrauka atrasti,kaip jie atrodo.
Atsakyti
Cia matosi mano isgirtieji makaronai-bigudukai

http://www.allurebea..._p_125-467.html
Atsakyti