Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Pirkau kelis kartus is http://www.everything5pounds.com ir beveik viskuo esu patenkinta.

Prasom dalinkites patirtimi smile.gif

man sitie bateliai patinka
bateliai
Atsakyti
QUOTE(Dzigute @ 2012 04 29, 16:03)
Pirkau kelis kartus is http://www.everything5pounds.com ir beveik viskuo esu patenkinta.

Prasom dalinkites patirtimi smile.gif

man sitie bateliai patinka
bateliai



Sveiki, o ar dydis atitiko? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.. pirkau ir as batukus dvejus...kadangi man sake jog pamazinti ir patare pirkti didesni dydi.. tai vieni buvo dideli dydziu kiti gal kokiais dviem.. nors abieju dydis buvo 40.. o kokybe irgi nebuvau itin patenkinta. nors kaip uz 25 lt neblogi pirkiniai smile.gif) 4u.gif
Atsakyti
Mano draugė nusipirko bliuską neseniai iš jų. Medžiaga tai tragiška. Iš second hand'ų geresnių būna doh.gif
Atsakyti
Užsikabinus buvo ir mano draugė už šitos parduotuvės, tai daug prekių mačiau. Batukai kai kurie atitinka dydį, kai kurie mažinti. Pati turi balerinkes, labai gražios, bet pamažintos, užsidėjau kartą, pavaikščiojus skaudėjo kojas. Kokybė nekvepia, padukas plonas, bet manau vienam sezonui užtektų (jei galėsiu dar nešiot dėl dydžio). Vienus batus mačiau visai popieriniai, vieni atėjo atsiklijavusiu padu.

Tiesa, kažkokias kelnes gražias draugė gavo ir medžiaga gana kokybiška atrodė, bet va suknelė tai gryni gariūnai doh.gif

O šiaip ko tikėtis iš tokios parduotuvės tokiomis kainomis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 30, 11:09)
Užsikabinus buvo ir mano draugė už šitos parduotuvės, tai daug prekių mačiau. Batukai kai kurie atitinka dydį, kai kurie mažinti. Pati turi balerinkes, labai gražios, bet pamažintos, užsidėjau kartą, pavaikščiojus skaudėjo kojas. Kokybė nekvepia, padukas plonas, bet manau vienam sezonui užtektų (jei galėsiu dar nešiot dėl dydžio). Vienus batus mačiau visai popieriniai, vieni atėjo atsiklijavusiu padu.

Tiesa, kažkokias kelnes gražias draugė gavo ir medžiaga gana kokybiška atrodė, bet va suknelė tai gryni gariūnai  doh.gif

O šiaip ko tikėtis iš tokios parduotuvės tokiomis kainomis wink.gif


o gal galėtumėte su nuotraukytėmis komentuot ax.gif
nes dabar gaunasi viena boba sakė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2012 04 30, 11:35)
o gal galėtumėte su nuotraukytėmis komentuot ax.gif
nes dabar gaunasi viena boba sakė blush2.gif

Kai turėsiu laiko galėsi paieškot smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal kas jau esate įsigiję tokios avalynės ir galės pakomentuoti dydį ir kokybę smile.gif Labiausiai domina 3 ir 4 dydis, nes nešioju 36...
user posted image
Nuoroda

user posted image
Nuoroda

user posted image
Nuoroda

user posted image
Nuoroda
Atsakyti
Man dabar ši tunika - rūbas Nr. 1 biggrin.gif
user posted image
100 proc. medvilnė, siūlės kokybiškos. Nešioju 36 d. arba 8 UK, pirkau S - vietos dar daug laisvos lieka.

Avalynė, mano supratimu, kaip už tokią kainą atrodo tikrai ir kokybiškai, ir dailiai, ir gan patogi. Žinoma, ne apie visus batus/batelius kalbu ir negaliu pasakyti kaip nešiosis, nes tik prieš mėnesį pirmąkart nusprendžiau užsisakyti iš šios parduotuvės. Na bet jau antra savaitė kasdien aviu tokius odinius (!) laivelius
user posted image
ir kol kas atrodo kaip nauji. Mano pėdos dydis 37,5, tai pirkau 5 dydžio - puikiai tinka.
Draugė pirko šiuos batus - atrodo thumbup.gif
user posted image
tiesa, dar nenešiojo jų ax.gif Jos 37 d., ėmė 4, su plona kojine pats tas.
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2012 04 30, 08:52)
Sveiki, o ar dydis atitiko? 4u.gif


dar nepirkau tu bateliu, tik planuoju smile.gif

QUOTE(Lauravait @ 2012 04 30, 10:08)
Sveikos.. pirkau ir as batukus dvejus...kadangi man sake jog pamazinti ir patare pirkti didesni dydi.. tai vieni buvo dideli dydziu kiti gal kokiais dviem.. nors abieju dydis buvo 40.. o kokybe irgi nebuvau itin patenkinta. nors kaip uz 25 lt neblogi pirkiniai smile.gif) 4u.gif


As batus irgi turiu, kuriuos nesioju, tai pritariu, kad kaip uz 25Lt tai kaina kokybe atitinka smile.gif

Idesiu veliau nuotraukas su komentarais

O tunika irgi mano pirkiniu krepselyje manau tuoj bus, jei ju dar liko smile.gif
Atsakyti
Turiu sias basutes, dydis atitiko, kokybe kaip uz tokia kaina irgi gera, kaip nesiosis bus matyti vasara thumbup.gif http://www.everythin...als-p-2036.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daina_v: 30 balandžio 2012 - 13:25
QUOTE(LinaGustė @ 2012 04 30, 11:39)

situ dydis tikrai nepamazintas smile.gif atitinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areida: 30 balandžio 2012 - 13:38