Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit vietelę

Sveikos, 4u.gif

turiu idėją vasarą su vaikais kelioms dienoms papoilsiauti Lietuvoje mums neįprastu būdu, t.y. ne pajūryje. Tik, nelabai žinau, kur. Gal kas paremokenduos ar pasiūlys ax.gif

Mums reikia:

- kad šalia būtų vaikų ir suaugusiųjų maudynėms tinkamas vandens telkinys (ežeras, matyt..)
- lauko pramogų (vaikų žaidimo aikštelė, vandens dviračiai ir pan.), kad būtų kuo užsiimt apart maudynių
- graži sutvarkyta aplinka, saulėta neniūri vieta
- naktimis ramu (nešūkautų nerėkautų nešvęstų girtų kompanijos)
- saugu moteriškei su vaikais (t.y., visiškai viena kur nors namelyje miške ilsėtis nneorėčiau)
- galimybė gamintis maistą (virtuvėlė) arba maitinimo įstaiga šalia

Nesvarbu, ar tai bus kaimo turizmas, ar poilsinė, ar dar kas nors. Svarbu, kad atitiktų nurodytus kriterijus..

Kažkada teko būti čia, bet jau senokai:
http://www.campingpa...lt/apie_mus.asp

gal kas nesenai buvote, kaip ten dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 gegužės 2012 - 11:16
Pati draugiškiausia aplinka vaikams, kokią tik teko Lietuvoje sutikti, sodyboje "Velikuškės" ant Sartų ežero kranto wub.gif . Ir idealiai atitinka Jūsų pageidavimus. Nuostabi aplinka (ir grožiu, ir įranga), itin geranoriški vaikams ir labai prižiūrintys savo valdas ir poilsiautojus šeimininkai (rūpinosi, skambinosi, net kai suvėlavome vieną vakarą grįžti iš savo ekskursijų bigsmile.gif ). Viena problema - kol kas jie labiau laukia poilsiautojų su palapinėmis, nes pageidaujantiems namelio, jį gali pasiūlyti tik, kai jo šeimininkų nėra namie, kaip supratau. Betgi galite pasidomėti - gal ir dėl jo sutarsite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 02 gegužės 2012 - 11:35
o tai ten palapinės vietos kaina tas !5 Lt?
Atsakyti
Ačiū už rekomendaciją 4u.gif , gal dar kas ką žinote? Palapinės būtų problematiška , čia jau smagiau su vyru ar kelioms šeimoms, o aš ieškausi varianto tam metui, kai vyras dirba ax.gif

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 05 02, 18:48)
o tai ten palapinės vietos kaina tas !5 Lt?

Nepasakysiu dabar jau kainos tiksliai, bet ima už žmogų (vaikams su nuolaida), ne už palapinę. O kai pamatė, kad tik nakvynės grįžtame, tai sumą dar perpus sumažino. Aukštaitijos nac. parke beveik tiek pat stovyklavietėse be jokio serviso, tik su lauko išviete už kelių šimtų metrų, mokėjome, nes jokių nuolaidų ten netaikė.
Atsakyti
Pažiūrėkit čia:
http://www.appleisland.lt/lt

Mūsų draugai pastoviai ten važiuoja ir yra labai patenkinti. 4u.gif
Atsakyti
Mes anksčiau gana dažnai poilsiaudavome poilsio bazėje "Rūta". Bet kadangi nėra ten itin brangu tai galima užtaikyt ir ant kokios kompanijos kaimynystėje.. bet, manau, taip kone visose poilsinėse gali būti.
Atsakyti
mums cia labai patinka http://bebrusai.lt/ ir http://www.litorina-...t/lt/dubingiai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Madmozela*: 03 gegužės 2012 - 15:00
Mamytės, jei dar nesuplanavote šeštadienio, kviečiame jį su šeima praleisti Anupriškių parko vasaros sezono atidarymo šventėje. Trakų rajone esanti vietovė šurmuliuos nuo popietės iki pat vėlyvo vakaro.

Turėsite puikią galimybę pasimėgauti parko tvenkinyje pačių sugautais ir pasigamintais upėtakiais. Įrangos su savimi turėti nebūtina – ją galėsite už simbolinę kainą išsinuomoti. Be to, vaikus linksmins ir klounų vedamos balionų lankstymo, žongliravimo bei įspūdingo dydžio muilo burbulų pūtimo pamokėlės.

Anupriškių parkas visą dieną skendės muzikos garsuose – gyvai atliekamais džiazo ritmais džiugins vokalistė Baiba, ištvermingiausius iki pat paryčių žada linksminti lotynų muzikos virtuozai „Mosquito“.

Ir didelius, ir mažus šventės organizatoriai kvies pasivažinėti dviračiais, pasiirstyti valtelėmis, parungtyniauti teniso kortuose, ir, be abejo, išbandyti savo drąsą laipsnių trasoje. Kino mėgėjai vakare ramioje ežero pakrantėje galės mėgautis kokybišku kinu po atviru dangumi.

Daugiau informacijos: www.anupriskes.lt
Atsakyti
QUOTE(mamyte_agnyte @ 2012 05 18, 18:40)
Daugiau informacijos: www.anupriskes.lt


Buvau, smagi vieta, reikės turėti omenyje, tik tiek, kad tai - prabangesnio poilsio variantas, vienintelė galimybė maitintis - restoranas, o šeimyninio numerio kaina 399 lt/para...Na, bet manau, turės savo klientą smile.gif
Atsakyti
gal galit pasiulyti pas ka galima apsistoti Trakuose? Prabangos nereikia, svarbu, kad lova butu ir stogas virs galvos. Siulomos pas zmones nakvynes 100-110 Lt uz nakti mums truputi per brangu.
Atsakyti
mes čia buvom. tai visai patiko
www.s k e l b i u .lt ID: 8860780supynių nėra daug, tik kelios

gyvenom tame namuke iš kurio vidau yra foto į ežerą. tai prie pat namuko buvo medinės supynės, smėlio dėžė. avietės, obuoliai, serbentai. futbolo aikštelė
yra namukas ir ant kranto, bet dėl vaikų nenorėjau, kad mažiau saugoti reikėtų

krantas tinkamas vaikams, smėliukas, lieptas ilgas, tai liepto pradžioj ir vaikai galėjo šokinėti nuo jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 11 liepos 2012 - 10:44