Įkraunama...
Įkraunama...

Koks valgis gali papuošti stalą?

Gal kas ka nors zinote daugiau ,kaip galima graziai papuosti stala ?
Pvz.Kelmas,Farsiruota zuvis....
Ir kur tai viska galima uzsisakyti? rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1089384832[/mergetime]
Stalo papuosimai thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1089386016[/mergetime]
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o kur vyks tavo vestuves? susitark su seimininke kad padarytu kazka tokio. man pavyzdziui sodybos seimininke, su kuria derinom meniu pasake kad butinai bus farsiruota lydeka thumbup.gif graziai atrodo farsiruoti pomodorai, padaryti kaip musmires. kazkur maciau graziai papuosta pagrindini patiekala - ant kazkokio kepsnio (gal kazko is zuvies) uzdeta vienoj pusej alyvuoges pusele (atrodo kaip akyte) o is kitos puses V raides forma pjaustyto poro (atrodo kaip uodega). nu tiesiog zuvis lekstej wink.gif jei atsiminsiu dar ka, parasysiu
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 07 09, 20:17)
o kur vyks tavo vestuves? susitark su seimininke kad padarytu kazka tokio. man pavyzdziui sodybos seimininke, su kuria derinom meniu pasake kad butinai bus farsiruota lydeka thumbup.gif graziai atrodo farsiruoti pomodorai, padaryti kaip musmires. kazkur maciau graziai papuosta pagrindini patiekala - ant kazkokio kepsnio (gal kazko is zuvies) uzdeta vienoj pusej alyvuoges pusele (atrodo kaip akyte) o is kitos puses V raides forma pjaustyto poro (atrodo kaip uodega). nu tiesiog zuvis lekstej wink.gif jei atsiminsiu dar ka, parasysiu

Pas mane bus kavineje bet ji kazkaip man tokio nieko nepasiulem ,o kaip pasakieu del kelmo ,tai pasake kur nors kitur uzsakyti
sad.gif
Atsakyti
tada jau ir nezinau, kur padarytu toki dalyka. pirma mintis buvo Maximoj uzsisakyti biggrin.gif kazka jie daro, bet nezinau, ar "kelmus" kepa.
Atsakyti
Siulau paziuret Maximos patiekalu katalogus. Jie tikrai visokias imantrybes daro wink.gif
Atsakyti
Stala puosia visoks graziai papuostas maistas... Galima uzsakyti farsiruota lydeka, karpi, kepta parseli, vista..., galima daryti zaismingus vieno kasnio sumustinukus... ziurint ko reikia smile.gif
Pas mus kavineje tai labai graziai patiekia visa maista... tai net nesuku del to galvos, saldu stala puos vestuvinis tortas ir spec jogurtiniai, spalvingi pyragaiciai.... thumbup.gif
Atsakyti
mano vestuvese tai labai graziai atrdoe mazi parseliai:)
tokei netirki bet mesa i parsiuko forma padaryta ir labai labai skanu buvo, greiciausiai juo suvalge. juos gamina druskininkuose:)
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
nors ir keptu vistu i bruknes pritupdyti - atrodo thumbup.gif
Atsakyti
tongue.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti