Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykla ir darbas

Nezinau ka daryti.Sunus nieko man nesakes isidarbino padaveju.Mokosi dar tik 2-am kusre istorijos fakultete, galvoja suderinti darba, moksla ir visuomenine veikla studentu atstovybeje. kai meginu kalbeti mane nutraukia ir sako , kad tai jo reikalas. Darbas pagal kontrakta 8-12 valandu per diena. Kai buvo 7-oje klaseje sirgo depresija, bijau dabar tiesiog palus neatlaikes tokio ritmo. Suprantu, ji uzkniso amzina pinigu problema, dazniausiai as viena islaikau 4-iu asmenu seima uz bibliotekininkes atlyginima.Prisiduriu siek tiek platindama avon. verysad.gif



------------------------------------------
Mūsų forume galioja kelios temų skelbimo taisyklės, kurios visada būna matomos pradedant naują temą. Prašome jų laikytis.


 i 
TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.


Moderatorė Auges
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 19 balandžio 2006 - 11:15
viskas bus gerai, jei pervargs - mes darba.
pas mumi panasi situacija.
beje, jau greitai bus vasaros atostogos, ir paskaitu nebebus wink.gif
tegul pabando, pakentek koki menesi, o tada pasikalbesite.
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2006 04 19, 12:06)
viskas bus gerai, jei pervargs - mes darba.
pas mumi panasi situacija.
beje, jau greitai bus vasaros atostogos, ir paskaitu nebebus wink.gif
tegul pabando, pakentek koki menesi, o tada pasikalbesite.


Aciu.Paziuresim kuo baigsis.Nors vaikis velniskai uzsispyres.
Atsakyti
Aš dirbau nuo pirmo kurso. Ir baiginėju antrąjį magistrą, ir ištekėjau ir nieko blogo neatsitiko. Tik noro ir proto reikia. Džiaukitės, kad sūnus nesėdi jums ant sprando.
Atsakyti
Sūnui antram kurse jau 20metų, jei ne 21. Man tai yra siaubingai keistas toks mamiškas didžiulis globojimas ir kalbėjimas apie tokį berna, kaip apie pirmokėlį. Čia reikia tik džiaugtis, kad jis pats nori save išsilaikyti, buti atsakingas ir subrendęs žmogus, nes dažniausiai po tokio perdėto mamiško rūpinimosi - ir užauga tokie lepšiai a la vyrai, kurie net lėkštės savo negali susiplaut, nes mama plaudavo arba jau 30metį savo "mažylį" mama veda pas daktarę, nes peršalo.. Fui..
Nuoširdžiai džiaugiuos, kad šis jūsų sūnus, atrodo, kad toks nenori būt ir nebus.
Atsakyti
Tavi, tikrai nesijaudink. Kai nori, viska suderinsi. As irgi pilnu tempu mokslus variau, dirbau studentu atstovybeje ir dar kitur dirbau. Tai tik uzgrudins ji. O depresijai vietos nebera kai galva uzimta mokslais ir darbais. mirksiukas.gif

As tai sakyciau kad jis saunuolis. thumbup.gif Netruksta nei drasos, nei ryzto nei energijos. Beje, jei nepaslaptis, kokioje studentu atstovybeje dirba? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsnita @ 2006 04 19, 13:21)
Sūnui antram kurse jau 20metų, jei ne 21. Man tai yra siaubingai keistas toks mamiškas didžiulis globojimas ir kalbėjimas apie tokį berna, kaip apie pirmokėlį. Čia reikia tik džiaugtis, kad jis pats nori save išsilaikyti, buti atsakingas ir subrendęs žmogus, nes dažniausiai po tokio perdėto mamiško rūpinimosi - ir užauga tokie lepšiai a la vyrai, kurie net lėkštės savo negali susiplaut, nes mama plaudavo arba jau 30metį savo "mažylį" mama veda pas daktarę, nes peršalo.. Fui..
Nuoširdžiai džiaugiuos, kad šis jūsų sūnus, atrodo, kad toks nenori būt ir nebus.

Liepsnita, pastatei i vieta mane, tik mano sunus jau nuo pirmos klases ejo vieni i mokykla, sprendimus priimeja patys ir tikrai ne mamyciukai, tam as tiesio neturejau laiko, tiesio yra siokios tokios veikatos problemos, kurios man kelia nerima. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Freja @ 2006 04 19, 13:31)
Tavi, tikrai nesijaudink. Kai nori, viska suderinsi. As irgi pilnu tempu mokslus variau, dirbau studentu atstovybeje ir dar kitur dirbau. Tai tik uzgrudins ji. O depresijai vietos nebera kai galva uzimta mokslais ir darbais.  mirksiukas.gif

As tai sakyciau kad jis saunuolis.  thumbup.gif Netruksta nei drasos, nei ryzto nei energijos. Beje, jei nepaslaptis, kokioje studentu atstovybeje dirba?  smile.gif



Ifsa(istoriku)
Atsakyti
As irgi nesuprantu ko cia nerimauti. Dziaugtis reikia kad imasi iniciatyvos, kabinasi i gyvenima. Ne pirmokas gi.irnesakyk.gif

Man sitoj situacijoj neramiau del mamos kuri ta sunu perdetai saugo nono.gif

o depresija, kaip jau buvo sakyta, kaip tik negresia uzsiemusiam zmogui. Didelis uzsimtumas uzgrudina asmenybe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 19 balandžio 2006 - 12:02
Nu taigi vaikis šaunuolis.Čia džiaugtis, o ne dūsauti reikia. Vaikas įpratęs sprendimus pats priiminėti-va ir priėmė. Nu negi tau smagu, kai vaikis ateina ir sako:"mama, duok 10 lt. einu į pasimatymą." Tai vaikis nusprendė tavo naštą palengvinti, o ir pats savarankiškesnis jausis.
Atsakyti
Cia tik reikia dziaugtis, jog nesedi mamai ant sprando, o rodo savarankirkuma.As nuo pirmo kurso dirbau, ir nieko kazkaip suderinau, ir dienines studijas, ir darba, -zinoma, kartais budavo sunkoka, kai reikdavo ruostis egzaminams grizus po darbo, bet kazkaip atlaikau, be to juk yra daug studentu dirbanciu.
Visalaik bus uzimtas, ir nebus nelaiko depresijai......
Atsakyti
viskas bus gerai irnesakyk.gif pati mokaus dieniniam, dirbu ir dar po truputį traukiuosi į mokslinę veiklą. užtenka to laiko ir pasilinksminimams ir mokymuisi dešimtukais ir darbų atlikimui. vat kam trūksta - tai miegui unsure.gif bet tai yra normalu, nes atsimiegosim senatvėj bigsmile.gif juo labaiu vasara artėja bigsmile.gif iš tikrųjų tai noriu jam pasiūlyti tokį dalyką - lai važiuoja dirbt padavėju į pajūrį. pati pernai buvau - nu liuks bigsmile.gif užsidirbau daug. tikrai daug. aišku ten darbas velniškas, daugiau nei 10 - 12 valandų per parą, bet pirma - kiekvienais metais susirenka nauji kolektyvai, vieni kitų dažniausiai nepažįstantys, tad intrigų nėra; antra - dideli pinigai bigsmile.gif ko studentui ir reikia ax.gif mano buvus šefė šiuo metu renka kolektyvą, tad jei ką... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemone: 20 balandžio 2006 - 16:45
Tikrai, tavi, gal neverta pergyvent mirksiukas.gif Kuo žmogus daugiau užsiėmęs, tuo daugiau ir padaro smile.gif Kaip pagalvojau, ale kaip ir patempiau aš pati, kai dirbau, baiginėjau magistrą, nėščia su baisuliniu pilvu, dar šeimyna doh.gif Nu ir nieko irnesakyk.gif Po to metus vaiką auginau , nieko neveikiau ir niekam laiko neturėjau hihihi.gif
Atsakyti