Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirai: ne meilužis, o dvigubas gyvenimas

Jeigu jau parasiau cia,vadinasi tikrai reikia pagalbos..
Pati pradzia buvo tokia kad as turejau drauga su kuriuo draugavau taciau santykiai labai atsalo jam pakeitus darba, pradejus darbuotis nakti. Na ir ka daug laisvo laiko,tai as ir nesnaudziau - varinejau po klubus su draugemis, atsirasdavo vis kazkokios pazintys,zodziu gyvenau linksma nerupestinga gyvenima, jokios kontroles. Atsirado JIS (pavadinkime meiluzis),jam pasakiau kad neturiu draugo nors dar blaskiausi ir tasiausi.. Jis nepabreztinai pasake kad lyg yra mergaite su kuria susitikineja,bet nieko rimto.. Mus nuo pat pradziu siejo ziauri aistra, geras seksas, taciau maciau, kad jis bendrauja ir su ta mergaite ir su kitom,todel nepuoliau siulyt is savo puses rimtu santykiu (dbr net gailiuosi,gal butu kitaip viskas susikloste), jis mate kad ir as turiu kazka su kuo vis neissprendziu santykiu. Ejo laikas, o mes vienas su kitu bendravom karst nuo karto susitikdami ir toliau kurem savo gyvenimus. Na ir ka,nors su draugu vos ne i 1 men karta susimatydavom as netiketai pastojau, nusprendem susieiti pabandyti sukurti seima,nes jautem kad dar per daug jauni buvom ir vienas kito nebranginom,kad taip santykiai atsalo. Pradejus bendraut tikrai atradom vienas kita,santykiai klostesi gerai,laukeme vaikelio,susiraseme. Taciau meiluzis nesitrauke vis parasydavo,klausdavo kaip sekasi ir pan. Gimus vaikeliui ,praejus pusei metu as susitikau su meiluziu,kaip tik su vyru buvome pradeje pyktis tai va ir radau puikia proga kaip save pateisint.. Nu ir ka vel prasidejo musu bendravimas,lakstem vienas pas kita kai tik progos leisdavo,kol galiausiai nepamaciau kad tie bendravimai su juo trukdo man buti gera zmona, skirti demesi vyrui,nes su vyru istikruju gerai sutarem tik truko tos galbut aistros kuri siejo mane ir meiluzi. Na pabandziau paaiskint kad geriau mums nesimatyt,bet aisku jam tragedija nors pats neseniai vede ir zmona laukstis pradejo vaikelio,nieko nenorejo girdet apie issiskyrima, sake kad as jo gyvenimo dalis, kad jo varomoji jega,nu ir ka jis dave man ramybe, aisku neilgai nes vis primindavo apie save ir kokia as jam reikalinga.. taciau po keliu menesiu vengimo mes susitikom ir ka - as po to karto ir dar po keliu, nesupratau kas pasikeite, as galejau sau pripazinti kad as ji nedaug truksta kad isimylesiu,abu svaigom vienas nuo kito kaip niekada. Nors per tuos ~4 bendravimo metus nuo pazinties dienos mus siejo seksas taciau niekada nesijauciau kaip tada ir jis sake kad to dar nejaute (cia tokie jausmai prabudo nuo nauju metu), toliau seke ivykiai kad vel specialiai vengiau susitikti nes bijojau tu jausmu,stengiausi prigesint ir aisku seke jo pergyvenimai kad man kazkas ne taip,kad jis vaiksto kaip zemes pardaves,kad itampa baisine darbe, dar su manim blogai..Baisiai bijojo mane prarast.. taciau vel as susitikau ir vel mes dziaugiames vienas kitu ir jis sako kad nebezino kas su juo darosi,kad jo gyvenime yra dvi moterys t.y. zmona ir as,kad as esu jo gyvenimo esme, kas del materialinio dalyko viska perka (as jau net vyrui nebezinau ka ir meluot is kur dovanas nesu namo)..Planuoja ilgesnius susitikimus.
As jau taip pat nebegaliu be jo. Beveik kiekviena diena susirasom i savaite bent karta susitinkam. Negalim susitike vienas kito paleisti,seksas tai isvis superinis.. Nors iki,galima sakyt nauju, buvo kitaip..Buvo seksas bet kad sitaip rautu stoga... doh.gif
ir kai pagalvoji kad tikrove tokia kad jo zmona greit gimdys, o as pati maza vaika ir vyra turiu tai nebezinau ka ir galvot..tuo labiau kad ne karta su juo bandziau santykius nutraukt bet vis grizdavom ir grizdavom vienas prie kito. O dbr jau ir is mano puses atsirado nenoras santykius baigti... rudeni bus 5metai bendravimo

Todel noreciau isgirsti ar imanoma taip ir toliau gyventi? O gal baigsis tas isimylejimo jausmas ir grysim i realybe? Gal mes abu pasirinkom ne tuos zmones gyvenimui?Ech, kankina daug abejoniu noriu isgirsti objektyvia nuomone smile.gif
Atsakyti
O tu siaube blink.gif . Turekit pagarbos savo vyrui, savo vaikuciui ir sau paciai, meskite ta meiluzi ir visas nesamones lauk! Gal jau laikas pabusti, suaugti, suvokti save kaip motina o ne gero sekso ieskotoja? Vargsas jusu vyras ir to meiluzio zmona, ar bent pagalvojate kaip tai nesazininga ju atzvilgiu? Noreciau dar daug duag komentuoti, bet bijau kad tai bus tiesiog izeidinejimas...
Atsakyti
Ar imanoma taip gyventi? Jau 5m gyvenate, noresit gyvensit toliau. Tai priklauso nuo jusu.
O jusu vyras net neitaria?...
Man atrodo norit vienas kito nes negalit turet, anokia cia meile.
Atsakyti
Pabandykit isivaizduoti savo meiluzi buityje. Kokie snatykiai butu kai gimtu judvieju ..vaikelis, ar gautumete pagalba ar tik stoga raunanti seksa...ar jo uztektu pereiti visus buities rutinos reikalus. Ir ar jusus meiluzis to noretu t.y. gyventi su jumis. Gal jam tai irgi tik seksas, ypac kai zmona nescia. Na laaabai patogu jam su jumis, sakyciau.
Atsakyti
griaunat gyvenimus tiek sau, tiek savo antrosioms pusems. tas laxtymasis... tai ne meile, o pripratimas ir valios trukumas viska nutraukti. pirma klaida buvo, kad nenutraukus santykiu su vienu, pradejot kvailioti su kitu. bet visa tai dar buvo galima pamirsti. ka jus veikiat tus kelis metus, jau niekada gyvenime patys nepamirsite. o tas meiluzis, nera tikras vyras. jei tikrai myletu jus, butu kovojes anxciau, nevedes kitos ir t.t o jam tiesiog paranku tureti ir zmona su vaiku, kuri namais pasirupina ir meiluze, su kuria sieja aistra. o ji tikrai kada nors isbles.. ypac jei nuspresit abu issiskirti ir susieiti. dings tas jaudulys, pavojo jausmas ir dings aistra...
turit suprasti, kad seima kuriame ne ant aistros... pagrinda sudaro pagarba vienas kitam, rupestis, kad vyras butu laimingas, kai vyras rupinasi, kad jus butumet laiminga, kai abu stebite vaikucio zaidimus ir laimingai sypsotes... is viso sito susideda meile...
Atsakyti
Kas antram sakiny mini gerą seksą. Panašu, kad jūsų daugiau niekas ir nesieja. O viską kursto suvokimas, kad buvimui kartu yra kliūčių.
Atsakyti
QUOTE(tig®iuke @ 2012 05 06, 10:00)
griaunat gyvenimus tiek sau, tiek savo antrosioms pusems. tas laxtymasis... tai ne meile, o pripratimas ir valios trukumas viska nutraukti. pirma klaida buvo, kad nenutraukus santykiu su vienu, pradejot kvailioti su kitu. bet visa tai dar buvo galima pamirsti. ka jus veikiat tus kelis metus, jau niekada gyvenime patys nepamirsite. o tas meiluzis, nera tikras vyras. jei tikrai myletu  jus, butu kovojes anxciau, nevedes kitos ir t.t o jam tiesiog paranku tureti ir zmona su vaiku, kuri namais pasirupina ir meiluze, su kuria sieja aistra. o ji tikrai kada nors isbles.. ypac jei nuspresit abu issiskirti ir susieiti. dings tas jaudulys, pavojo jausmas ir dings aistra...
turit suprasti, kad seima kuriame ne ant aistros... pagrinda sudaro pagarba vienas kitam, rupestis, kad vyras butu laimingas, kai vyras rupinasi, kad jus butumet laiminga, kai abu stebite vaikucio zaidimus ir laimingai sypsotes... is viso sito susideda meile...

pati paskaiciau tai ka parasiau.. taip visgi mus sieja tik aistra.. ir is viso to kylantys jausmai kad va skraidai lyg ant sparnu smile.gif
su vyru musu santykiai geri ir tikrai negaleciau issiskirti del meiluzio..oj ne per daug visko yra sukurta kad paimt ir ranka nubraukt. Taciau poagrindine problema kodel as negaliu issiskirti su meiluziu yra ta kad kad ir kaip gerai mes su vyru sutartume kaip draugai kaip seima,man neuztenka lovoje jo. Na jis ramaus budo, jam reikia msziau nei man ir ka bedaryciau na daugiau isspaust neina verysad.gif
Atsakyti
Netikiu, kad svetimoj lovoj vartaliojiesi dėl sekso trūkumo. biggrin.gif
O ką pati pasistengei padaryti, kad gautum daugiau sekso? Viliojai, gundei visokiom kvarbatkom pasipuošus? biggrin.gif Sugalvojai ką nors naujo? Kalbėjotės, kodėl taip? O gal visai ne lovoj bėda?
Gal vyras sutiktų tave patenkinti kitokiais būdais (liežuviu, pirštais, žaisliukais), tu gautum, o jis jeigu nenori.... ax.gif

Nors ką aš čia kalbu. Kai turi meilužį, su kuriuo nei stengtis, nei įtikt, nei spręst kažko nereikia, pasitinka su stajaku ir pavarto visaip kaip, vyras šalia tokio net ir nebeskaniai turbūt atrodo. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 06 gegužės 2012 - 16:03
Meilužio nėra buityje, už tai jis ir atrodo Jums skaniau už teisėtą vyrą. Panašu, kad Tamsta dar neišaugo iš klubų/lakstymų, jeigu dar traukia ant nuotykių. Bet nejaugi to vyro žmona neužuodžia svetimos moters kvapo? Ji greit pagimdys, jam dar labiau daės rutina, ir nuotykių reiks dar labiau. O Jūsų vyro man gaila atvirai pasakius. Kita vertus, kai jis apie viską sužinos (o kad sužinos laikui bėgant tai faktas), pasitikėjimo nesusigrąžinsite. Gerai įvertinkite, ar verta nubraukti šeimą ir laiko patikrintus santykius dėl sekso su meilužiu? O jeigu tas pimpalas Jus pames, kas tada?
Jei jums jo taip trūksta, nusipirkit kokių žaislų, paivairinkite santykius jais, ir Jūsų vyrui manau patiks smile.gif Nepildykite skyrybų statistikos be reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 05 06, 17:02)
Netikiu, kad svetimoj lovoj vartaliojiesi dėl sekso trūkumo. biggrin.gif



Idomu,o dar del ko?
Atsakyti
QUOTE(dvigubasgyvenimas @ 2012 05 06, 15:57)
pati paskaiciau tai ka parasiau.. taip visgi mus sieja tik aistra.. ir is viso to kylantys jausmai kad va skraidai lyg ant sparnu  smile.gif 
su vyru musu santykiai geri ir tikrai negaleciau issiskirti del meiluzio..oj ne per daug visko yra sukurta kad paimt ir ranka nubraukt. Taciau poagrindine problema kodel as negaliu issiskirti su meiluziu yra ta kad kad ir kaip gerai mes su vyru sutartume kaip draugai kaip seima,man neuztenka lovoje jo. Na jis ramaus budo, jam reikia msziau nei man ir ka bedaryciau na daugiau isspaust neina  verysad.gif

Meiluziai nepatikimi. Jus taip pat. Idealiai vienas kitam tinkat. Uzuojauta jusu vyrui, penkis metus su ragais vaiksciot doh.gif kaip jums dar iseina i akis jam ziuret. Nu tiesioj nuostabi moteris, laksto kaip kokia rujojanti kale, maza vaika namie palikus. Nu , su mamos diena jus, taip sakant doh.gif
Atsakyti
hormonai valdo! cool.gif kam tas protas reikalingas... schmoll.gif
Atsakyti