Įkraunama...
Įkraunama...

Autokedutes: Maxi Cosi ar Romer?

Sveikos mamytes, renkuosi autokedute ir niekaip negaliu apsispresti... Ziurineju Römer SAFEFIX plus TT ir kazka is Maxi Cosi: Tobi arba Axiss.
Sia savaite vaziuosime i parduotuve realiai "pasimatuoti", o iki to butu idomu isgirsti jusu nuomone. Gal turite kokiu atsiliepimu?
Svarbiausia saugumas, nes vazinejame kasdien, savaitgaliais buna ir po kelis simtus km nukeliaujam. Dar labai svarbu gulima padetis.
Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2012 05 07, 18:37)
Sveikos mamytes, renkuosi autokedute ir niekaip negaliu apsispresti... Ziurineju Römer SAFEFIX plus TT ir kazka is Maxi Cosi: Tobi arba Axiss.
Sia savaite vaziuosime i parduotuve realiai "pasimatuoti", o iki to butu idomu isgirsti jusu nuomone. Gal turite kokiu atsiliepimu?
Svarbiausia saugumas, nes vazinejame kasdien, savaitgaliais buna ir po kelis simtus km nukeliaujam. Dar labai svarbu gulima padetis.
Is anksto dekoju.


Mes jau pora metu naudojam Maxi Cosi Priori XP. Man super thumbup.gif Naturali medziaga (ypac svarbu vasara, kad vaikas neprakaituotu), 4 padetys (gulima tame tarpe), plati, patogi, labai dukrytes megstama wub.gif Dabar jau reikia ir broliui kedes, tai pirksiu tokia pat drinks_cheers.gif Kai ieskojau kedutes, bandem ir Tobi, bet nepirkau del to galvos prilaikymo, nes maniskei labai nepatiko erdves apribojimas, o ten vaikas taip suspaustai sedi blush2.gif O Romer nebandziau blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija. O ar uztenka vietos, kai vaikutis aprengtas siltesniais drabuzeliais, pvz. ziema? Gal dar kas kokios informacijos pametes? smile.gif
Atsakyti
Klausimas tiems, kas naudoja Romer kedute maziukams, skirta naudoti nuo gimimo.
Isigijome BRITAX vezimeli ir jie "draugauja" tik su ROMER auto kedutemis. Palyginus su Maxi Cosi cabrio fix, Romer kedutes atlosas yra labai staigus, pati kedute labiau igaubta, t.y man pasirode, kad maziukas jame turetu beveik sedeti, o ne buti pusiau gulomis, kaip Maxi Cosi. Tas atgrase nuo pirkimo g.gif Panasiai atsitiko pazistamiems, kurie turejo Peg Perego autokedute maziukams ir panaudojo tik viena karta, nes vaikas joje tiesiog sededavo.
Laukciau pasisakymu tu zmoniu, kurie Romer kedutes naudojo ir kurie issklaidytu mano abejones. Arba jas patvirtintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2012 05 08, 17:23)
Aciu uz informacija. O ar uztenka vietos, kai vaikutis aprengtas siltesniais drabuzeliais, pvz. ziema? Gal dar kas kokios informacijos pametes?  smile.gif


Tikrai uztenka, ji gana plati ax.gif
Atsakyti
Atgaivinu temą smile.gif

Mes taip pat renkamės tarp Romer bei Maxi Cosi. Bet Romer turi "Pivot link" sistemą, būtent dėl jos labiau linkstam prie šios.
Atsakyti
QUOTE(Agnesa85 @ 2012 05 10, 20:51)
Klausimas tiems, kas naudoja Romer kedute maziukams, skirta naudoti nuo gimimo.
Isigijome BRITAX vezimeli ir jie "draugauja" tik su ROMER auto kedutemis. Palyginus su Maxi Cosi cabrio fix, Romer kedutes atlosas yra labai staigus, pati kedute labiau igaubta, t.y man pasirode, kad maziukas jame turetu beveik sedeti, o ne buti pusiau gulomis, kaip Maxi Cosi. Tas atgrase nuo pirkimo g.gif Panasiai atsitiko pazistamiems, kurie turejo Peg Perego autokedute maziukams ir panaudojo tik viena karta, nes vaikas joje tiesiog sededavo.
Laukciau pasisakymu tu zmoniu, kurie Romer kedutes naudojo ir kurie issklaidytu mano abejones. Arba jas patvirtintu ax.gif


mes turim romer nuo gimimo, tai pasakiskos kedutes, naujagimiui dedasi po nugara tokia pagalvele, kad gulom labiau butu 4u.gif
Atsakyti