Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

user posted image

user posted image


Esu 1.5 metukų mergytės mama.
Nusprendžiau pradėti šią temą, kuri gal padės kam nors pagerinti šeimos biudžetą. Tikiuosi kas nors pasidalins savo patirtimi, kaip galima dirbti ir uždirbti būnant namuose.
Pati dalyvauju keliuose internetiniuose projektuose, daugiausia susijusiuose su reklama .


user posted image

[color=deeppink]Ko gero lengviausia sutaupyti yra užsisakant įvairius nemokamus mėginius ir interneto freebees . nemokami dalykai Jų yra tikrai daug. Tai gal nėra būdas užsidirbti, bet tikrai galima daug ant ko taip sutaupyti. Vis kapeika į kišenę, o ne iš kišenės.


user posted image

Taip pat yra įvairios apklausos internete, aš prisiregistravus prie toluna.com Jau kelis metus tuo užsiimu, kartais surija daug laiko, kartais labai greitai užpildai, priklauso nuo to ar esu jų tinkslinė auditorija. Užpildžius apklausa, gauni tam tikra taškų skaičių, kai taškų prisirenka pakankamai, gali jais pasinaudoti kažką perkant ar tiesiog gauti nuolaidą kažkokioms paslaugoms. Iš pradžių labai rimtai atsakinėjau į pirma klausimą, ar jūsų giminės ar draugai nedirba .... ir būna išvardinta apie 10 įvairių profesijų. Kai pradedi galvoti, tai tikrai kas nors kur nors dirba. Tad dažnai pažymėjus tam tikrus punktus, neleisdavo toliau pildyti anketos, tad patariu tiesiog žymėti, jog jokie draugai/pažįstami nedirba tose sferose, kurios būna nurodytos. Tokių apklausų puslapių taip pat yra nemažai.

user posted image

Kita galimybė užsidirbti yra reklamuojant internetinį vieno penso aukcioną. Aš jau čia apie pusę metų dirbu ir smulkesnė informacija galima rasti šiame puslapyje Pagrindinė užduotis, įdėti vieną nemokamą skelbimą į bet kokią skelbimų lentą (kaip pvz alio reklama). Tai yra aukciono reklaminė kompanija ir už tai, kad mes ją reklamuojame, jie su mumis dalinasi pinigėliais. Iš pradžių tai nėra dideli pinigai, bet su laiku galima neblogas pajamas akumuliuoti. Kompanija jau 15 metų dirba, tad atrodo gan patikima.

user posted image

Radau netyčia tokius pasiūlymus.klinikiniai tyrimai Nežinau ar tai vertas dėmesio uždarbis ir ar nebus pašalinių reakcijų. Bet čia jau kiekvienam pagal asmenines aplinkybes spręsti.
Mes šiuo metu su mano mergyte dalyvaujame alergijos tyrimuose (už tai mums nemoka, bet kelionę iki Londono apmoka pilnai). Nežinau kaip ten dėl pačių tyrimų, bet esu labai patenkinta, kad labai nuodugniai apžiūri vaiką , patikrina kraują, išmatuoja skersai ir išilgai ir jei tik per tris metus iškils klausimų dėl vaiko sveikatos, bet kada gali jiems skambinti, ir jei reikės , vėl atvažiuoti į pažiūra. Gal ir nieko ypatingo, bet tikrai skiriasi nuo įprasto anglų gydytojo apžiūros. Kiek prisimenu jie jau neberegistruoja naujų vaikučių į šiuos tyrimus, bet gal surasite kažką naujo.


user posted image

Malonaus bendravimo
user posted image
Atsakyti
Sveika,visai idomi temute, kai nera ka veikti namie thumbup.gif
Tik va nesupratau, kokiu budu galima uzdirbti su tais aukcionais ir kiek mazdaug gaunasi uzdirbti, jei spaudineji ant reklamu? g.gif
Atsakyti
pasidalinsiu dar keliais apklausu puslapiais:
www.irishopinions.com
www.surveyhead.com
as jau ten 2 metus apklausas pildau, visada atsiuncia ''atlyginima'' - arba cash i Paypal, arba parduotuviu gift card - as visada imu tesco.
Dar galit bandyti daryti Mystery Shopping - marketforce, customerperceptions, gapbuster, dar kitu yra. Dirbant per kelias tas kompanijas, ir pasistengus, galima visai neblogai gauti. Pliusai tie, kad kai kuriuos darbus leidzia padaryti su vaikais, kas labai tinka mamytem sedinciom namie, taip pat tau tinkamu laiku. Beje, jie oficialiai nedarbina - visos ataskaitos pildomos internetu, pinigai ateina arba cekiu, arba i account

Gal kam bus naudinga 4u.gif


Atsakyti
Ačiū Dawija. thumbup.gif Smagu, kad yra bendraminčių. O tai kartais vyras nesupranta, ką aš ten tam internete veikiu ir kaip ten išvis galima kažką uždirbti. hihihi.gif


user posted image

Kas liečia Džokados klausimus, tai gal prdėsiu nuo antro. Uždirbti gali tiek , kie dirbsi.
Tegul mane pataiso tie, kas rimčiau tuo užsiima, bet už vieną paspaudimą gauni nuo kažkur £0.10 iki £0.01 . Priklauso nuo taip pat ar ten tik paspausti reikia ar reikia ir užpildyti kažką/prisiregistruoti. Tad jei eisit šiuo keliu, būtinai susikurkite atskirą el. paštą, nes tikrai paskui gausite daug šlamšto į savo el. paštą.
Tad laiko turint galima neblogai užsidirbti.user posted image


O dėl kito klausimo, tai nukopijavau (tikiuosi teksto autorius nesupyks už plagiatą hihihi.gif )

UŽDARBIS INTERNETE . Aukcionas ZEEKLER ir jo partnerinė (affiliate) programa ZEEK REWARDS

Bene lengviausias uždarbio būdas iš šiuo metu egzistuojančių internete !

Zeekler

Tai skandinaviško tipo aukcionas, kuriame dalyviai moka už tai, kad kelia statymus vienu centu (bidu). Kai baigiasi statymų laikas, dalyvis , pastatęs paskutinį bidą (statymą), išlošia prekę , primokėdamas kainos dalį, kuri yra ženkliai, kelis kart, mažesnė už jos realią kainą. Aukciono organizatorius uždirba dviem būdais : parduodamas bidus, ir parduodamas pačias prekes.
ZeekRewards

Tai kompanijos atšaka, partnerystės (affiliate) programa, kuri moka savo nariams už aukciono Zeekler reklamą (reklaminė medžiaga duota, reklaminės aikštelės taip pat). Kasdieninis darbas yra nukopijuoti 1 skelbimą, ir paduoti jį pasirinktame iš sąrašo tinklalapyje. Tai užima ne daugiau nei 10 minučių per dieną.


Nžn kaip aiškiu paaiškinti, jei yra konkretesnių klausimų, tai rašykite. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo No comment: 11 gegužės 2012 - 18:05
kad kazkokiom nesamonem uzsiimat g.gif zeekler, aukcionai (ten, kur reik referelu ieskot).
slaptas pirkejas man patinka sitas - http://uk.marketforce.com/ (nemokamai klube pavalgiau ir isgeriau beii maike gavau dykai - ty susimokejau pati, paskui grazino ta suma)
slicethepie - uz dainu ivertinima moka smile.gif gavau ismoku virs 80 $ bigsmile.gif
survey man geriausia valuedopinion (gavau 40 svaru) ir gratispoints 15 svaru i paypal.

rimtai neuzsiimu, karts nuo karto, ty kokias max 10 min i savaite, kartais ir nieko.
Atsakyti
Labai įdomus nusiteikimas: jūs čia nesąmonėm užsiimat, o ašprotingesnė už jūs visus. g.gif

Pirmiausia, tai referalų ieškoti visai nereikia ir skirtingai nuo kitų MLM išvis nebūtina nei komandos kurti, nei kažkam reklamuoti. Dedi sau po vieną skelbimą į dieną ir viskas. Bet čia ne apie tai kalba. Jei kažkam yra įdomu, galiu paaiškinti smulkiau. Bet nereikia klaidinti žmonių, jei pati nesuprantate uždarbio esmės. Be to kažką domina nemokamai pavalgyti, o kažkam reikia realių pinigų iš kurių galima pragyventi įdėjus daugiau darbo...


Kas liečia jūsų užsiemimą, tai tam ir sukūriau temą, kad galima būtų pasidalinti patirtim ir kažko naujo išmokti.
Tai jei būtumete maloni, būtų įdomu išgirsti smulkiau kaip tas vyksta? Kada kur eiti? Ar jie nurodo pagal gyvenamąją vietą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo No comment: 11 gegužės 2012 - 21:20
QUOTE(No comment @ 2012 05 11, 22:12)
Labai įdomus nusiteikimas: jūs čia nesąmonėm užsiimat, o ašprotingesnė  už jūs visus.  g.gif


na, tarkim tik po skelbima ir tiek. Nesigincyciu biggrin.gif bandziau as ir sita ir visokius kitokius. Ir jauciuos protingesne, kad nustojau bigsmile.gif nesigincysiu sita tema.

standartinis slaptas pirkejas ten, is pateiktu galimu variantu issirenki sau tinkama ir viskas. Nebent isvis nzn kaip slapto pirkejo sistema veikia.

Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 05 11, 20:42)
na, tarkim tik po skelbima ir tiek. Nesigincyciu biggrin.gif bandziau as ir sita ir visokius kitokius. Ir jauciuos protingesne, kad nustojau  bigsmile.gif nesigincysiu sita tema.

jei norisi uždirbti daugiau nei 2k per metus,tai ne tik.
Gal kartais reiktų sustoti rimčiau prie kurių nors projektų ir bus daugiau tolko wink.gif
Atsakyti
Man cia viskas zalia, kas yra tie referalai? Tai ar jie reikalingi ar ne? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 05 12, 20:08)
Man cia viskas zalia, kas yra tie referalai? Tai ar jie reikalingi ar ne? mastau.gif


Wikipedia sako:
Реферал (или реферрал, от англ. referral — «ссылочный») — участник партнёрской программы, зарегистрировавшийся по рекомендации другого участника.
Dėja lietuvių kalba ten nepateikiamas paaiškinimas.

Kitam puslapyje radau tokį paaiškinimą
Referalas - tai zmogus, kuris uzsiregistruoja kompanijoje per tave, t.y. per tavo referaline nuoroda. Tu gausi tam tikra procenta nuo tavo referalo uzdarbio (pacio referalo uzdarbis del to nesumazes nei centu).


Tai yra tinklinio marketingo (angliškai vadinasi Multi Level Marketing arba MLM) pagrindas. Taip pat dirba ir Amway, ir Oriflame, ir Avon ir daug daug kitų kompanijų. Tačiau ši kompanija skiriasi tuo, kad ia gali statyti kompaniją ir kviesti į ją naujus žmones (taip aišku padidindamas savo uždarbį), bet tai nėra būtina norint dirbti ir uždirbti. Be to uždirba besąlygiškai visi, kas prisijungia (aišku skiriasi tai kiek uždirbate). Tik 5% žmonių prisijungusių prie įprastų MLM kompanijų tikrai iš o gerai uždirba, tai reiškia, kad 95% lieka nieko nepešę arba uždirba labai mažai.

Zvaigzdut tikriausiai neteisingai suprato apie referalus šioje kompanijoje. Jie 100% nėra būtini. Yra pagrindinė sąlyga - dėti bent po vieną skelbimą per dieną. Taip pat , tam kad pinigų balansas augtų, reikia kam nors padovanoti nemokamų aukciono statymų. Jų vienam žmogui gali atiduoti bent 1050. Tai padaryti labai paprasta, pasiūlai bet kokiam draugui pažaisti nemokamai aukcione. Ar kas nors atsisakys gauti kažką nemokamai? biggrin.gif Ir kol nebusi bendroj sumoj uždirbusi bent tų 1050, gali sau ramiai toliau tiesiog dėti po vieną skelbimą per dieną.
Tai ir yra pagrindinis mūsų darbas - reklamuoti aukcioną. Nes net savo skelbimuose mes dovanojame tam tikrą nemokamų aukciono statymų skaičių. Nes žmonės pabando pažaisti ie jei jiems patinka , jie toliau jau perkasi tuos statymus. Už tai mes taip pat procentą gauname.
Atsakyti
Ar nebus eilinis Sekundes Bankas? Tik kisk pinigus ir lauk vejo laukuose. Ar nebus taip , kad ikisi ir viska pararasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(batida @ 2012 05 14, 13:40)
Ar nebus eilinis Sekundes Bankas? Tik kisk pinigus  ir lauk vejo laukuose.  Ar nebus taip , kad ikisi  ir viska pararasi?  g.gif


Sveika prisijungus , Batida.

Geras klausimas. Aišku niekas nieko negali garantuoti, aš kažkada į Hansa Banką padėjau atgautus iš sovietų pinigus penkiems metams terminuotam indeliui. doh.gif Buvo padėti 5000lt, atgavau mažiau nei 4000lt. Ir viskas teisėta, sako : sorry, krizė. doh.gif

Tačiau šita kompanija jau dirba nuo 1997metų, t.y. 15 metų rinkoje, tad abėjoju, jog jų tikslas yra tyčia skelbti bankrotą po tiek metų sunkaus darbo ir reputacijos kūrimo.

Kas liečia šiaip pinigų įdėjimą, tai niekas gi nesako , jog reikia ten savo pinigus dėti. Yra trys jungimosi prie kompanijos lygiai. (juos gali keisti bet kada aukštyn ar žemyn)
Yra silver 10$ per mėnesį
Gold 50$ per mėnesį
Diamond 99$ mėnesį
Ir yra FREE , kur išvis pirmus du mėnesius nieko nereikia iš kišenės mokėti.
Tad čia jau pas sprendi, kokie tavo tikslai, ir kiek tu nori iš to uždirbti.
Čia yra du filmukai rusų kalba apie tai, kaip auga VIP balansas (1vip=1$) priklausomai nuo statuso. Čia tik įsivėlė klaida (ne 1.8%, o 1.5% turėtų būti)
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related

Tad jei kalbėti apie praradimą pinigų, tai prarastum tik savo laiko porą minučių per dieną, jei tarkim prasidėtų karas ar dar kas nors atsitiktų kompanijai. Juk pati pinigų ten nekiši, o tik gauni juos už savo darbą, t.y. aukciono reklamavimą internete.
4u.gif
Atsakyti