Įkraunama...
Įkraunama...

Meilės Prieglobstis

user posted image
ŠĮ SERIALĄ RODYS PER TV3, PO SERIALO "LIKIMO GALIA"
Atsakyti
po Likimo galios man Kamilas nebepatinka biggrin.gif ne kaip aktorius o kaip tam seriale personažas biggrin.gif
bet šiaip bandysiu žiūrėti manau smile.gif beje konkrečiau kiek serijų neaišku?
Atsakyti
Jaučiu, kad šitas bus geras smile.gif jau buvau pasiilgus tokio tipo serialų, toks tikras meksikietiškas bigsmile.gif „Paveldėtojai“ irgi iš tos pačios serijos. Tikrai gerus serialus TV3 nupirko.
Atsakyti
Po LIKIMO Galia visi kiti man atrodo nieko verti...
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 05 13, 16:11)
Po LIKIMO Galia visi kiti man atrodo nieko verti...

O aš kaip tik toje „Likimo galioje“ nematau nieko įspūdingo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*panele roze* @ 2012 05 11, 22:01)
po Likimo galios man Kamilas nebepatinka biggrin.gif ne kaip aktorius o kaip tam seriale personažas biggrin.gif
bet šiaip bandysiu žiūrėti manau smile.gif beje konkrečiau kiek serijų neaišku?

Turėjo būti 60, bet kai 50 parodė, jis buvo labai populiarus, tai nusprendė kurti dar 50 serijų, tai turėtu būti 110 serijų, na jei dar nepratęs. na dabar dar tik parodė 69 serijas. tikrai labai įdomus ir toks veiksmas nėra ištemptas.
Atsakyti
Kai praėjo "Likimo galia", labai sunku isirinkti serialą. Kažkaip, "Likimo galia" buvo pats geriausias iš visų mano žiūrėtų serialų. Pažiūrėjau šito pirmają seriją, tai gana įdomus atrodo....
P.S Pritariu, *panele roze*. Šis vaidmuo buvusiam Kamilui ne itin tinka. "Likimo galioje" toks santūrus tas Kamilas atrodo, nu o čia.. Kaip koks pasileidėlis cool.gif
Atsakyti
Kur visi prapuolė verysad.gif ? Negi aš viena šį serialą žiūriu verysad.gif ? O gal atostogaujat?
Atsakyti
QUOTE(dzioaana @ 2012 06 08, 09:51)
Kur visi prapuolė  verysad.gif ? Negi aš viena šį serialą žiūriu  verysad.gif ? O gal atostogaujat?

Ne, ne viena ir aš žiūriu smile.gif
Atsakyti
Ir as ziuriu smile.gif geras serialas smile.gif
Atsakyti
Ir aš žiūriu, labai patinka kol kas. Tik tiek, kad Rodrigas pirmoje serijoje buvo žymiai gražesnis negu paskui su sulaižytais plaukais. Gaila, jog nepaliko tos šukuosenos kokia buvo pradžioje. smile.gif
Atsakyti
Na taip, tie suvelti plaukai ir man patiko ax.gif Nu jau tam naktiniam klube kaip Liusijana atrode...
Atsakyti