Įkraunama...
Įkraunama...

KAIP tartis dėl cezario operacijos?

Labas, mamytės, turiu problemėlę.

Niekaip nepavyksta konkrečiai susitarti dėl CP, nors iki gimdymo liko tik mėnuo. Gal aš kažką ne taip darau, gal per mažai parodau ryžto, nesu kategoriška, nemoku tinkamai prašyti, reikalauti..?
Man 39 metai (amžiaus rizika)
Niekada negimdžiusi natūraliai
Prieš 17 metų darytas CP, taigi yra surandėjimas
Turiu stuburo, trumparegystės, depresijos, bei kitokių problemų
Vaisius didelis, o gimda maža, kaklelis ir visi takai siauri
Nėštumas neplanuotas, nu ir t.t...

Nesu panaši į "ubagę", kuri nepajėgtų deramai atsilyginti gydytojui (sako, kad gydytojai suuodžia mokius arba nemokius klientus), tad nesuprantu, kodėl taip sunku tartis.. Buvau ir pas tą patį Abraitį, ir pas Kliučinską, ir pas šeimos klinikos gyd. Deksnienę- visi kaip užsivedę siūlo man "pabandyti pačiai". Labai mandagiai išklausiau jų nuomones (o gal reikėjo neklausyti, tiesiog varyt savo?..) Nenoriu būti bandomasis triušis, sulaukusi beveik 40-ties metelių..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 13 gegužės 2012 - 12:13
QUOTE(giedruole @ 2012 05 13, 13:08)
Labas, mamytės, turiu problemėlę.

Niekaip nepavyksta konkrečiai susitarti dėl CP, nors iki gimdymo liko tik mėnuo. Gal aš kažką ne taip darau, gal per mažai parodau ryžto, nesu kategoriška, nemoku tinkamai prašyti, reikalauti..?
Man 39 metai (amžiaus rizika)
Niekada negimdžiusi natūraliai
Prieš 17 metų darytas CP, taigi yra surandėjimas
Turiu stuburo, trumparegystės, depresijos, bei kitokių problemų
Vaisius didelis, o gimda maža, kaklelis ir visi takai siauri
Nėštumas neplanuotas, nu ir t.t...

Nesu panaši į "ubagę", kuri nepajėgtų deramai atsilyginti gydytojui (sako, kad gydytojai suuodžia mokius arba nemokius klientus), tad nesuprantu, kodėl taip sunku tartis.. Buvau ir pas tą patį Abraitį, ir pas Kliučinską, ir pas šeimos klinikos gyd. Deksnienę- visi kaip užsivedę siūlo man "pabandyti pačiai". Labai mandagiai išklausiau jų nuomones (o gal reikėjo neklausyti, tiesiog varyt savo?..) Nenoriu būti bandomasis triušis, sulaukusi beveik 40-ties metelių..

Sveiki.
Amžius ne rizika schmoll.gif
Kad negimdžius ir cezaris prieš 17 metų tai irgi ne rizika schmoll.gif
Stuburas- gal, reikia konsultuotis su gydytoju. Trumparegystė, depresija- ne rizika schmoll.gif
Vaisius, gimda, kaklelis- visa tai gydytojams geriau žinot, jei sako kad galit pati bandyt tai matyt jie geriau žino mirksiukas.gif
Nėštumo planavimas- neplanavimas tai jau tikrai ne rizika schmoll.gif

Iš jūsų išvardintų matau tik gal būt dėl stuburo. Patikėkit, jei vaikiukas didelis o takai siauri, jums tikrai ,,padarys'' cezarį, man taip buvo prieš 17 metų bet tikrai besikankindama visą naktį gimdykloj nesijaučiau bandomuoju triušiu. Ir tikrai labai nenorėjau cezario.
LT kažin ar kas sutiks daryt cezarį tik dėl to, kad mama taip nori. Pas mus, ačiū Dievui, ne Amerika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 05 13, 15:43)
LT kažin ar kas sutiks daryt cezarį tik dėl to, kad mama taip nori. Pas mus, ačiū Dievui, ne Amerika 4u.gif


Buvo kažkur tema: "Ar įmanoma tartis su gydytoju..." Ten mamos rašė, kad įmanoma mirksiukas.gif
O gal natūralu, kad gydytojas iškart nesutinka, juk vis tiek turbūt kiekvienu atveju siūlo pabandyti pačiai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2012 05 13, 18:51)
Buvo kažkur tema: "Ar įmanoma tartis su gydytoju..." Ten mamos rašė, kad įmanoma  mirksiukas.gif
O gal natūralu, kad gydytojas iškart nesutinka, juk vis tiek turbūt kiekvienu atveju siūlo pabandyti pačiai... g.gif

Tikrai ne kiekvienu. Yra situacijos kur gimdyti natūraliai nepataria, nors yra mamyčių kur pagimdo pačios. Pvz. naujagimio sėdmeninė pirmeiga.
Atsakyti
Tema: cezaris savo noru
Atsakyti