Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pieštukai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotishka @ 2012 05 13, 15:18)
aš irgi su duralinu bandžiau, bet kažkaip šešėliai gadinasi  doh.gif lieka tokia tarsi plėvelė ant paviršiaus...ir nelabai suprantu, kaip geriau daryti-ar teptuką pamirkyti į duraliną ir tada braukti per šešėlius ar atvirkščiai?

Dualine lašinuosi ant rankos, teptuku, su kuriuo tepsiu, pasigramdau šešėlių, tiek kiek reikės pravedimui ir įmaišai į Duraline. O tada tiesiog tepu. Taip, kitokiu būdu jis gadina šešėlius. smile.gif
(atsiprašau, jei ne tam tema čia, tiesiog atsakiau) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 13 gegužės 2012 - 16:14
Susikurkit tema pravedimams, man neaktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 05 13, 17:16)
Susikurkit tema pravedimams, man neaktualu smile.gif

nebūtinai taip jautriai reaguoti, čia iš ankstesnės temos persikėlė, be to ameera atsiprašė, kad off topic. tarp kitko, juk pieštukų ir apvadų paskirtis tokia pati smile.gif
Ačiū Ameera už atsakymą mirksiukas.gif .
p.s. jei taip smulkinsimės, tai galime milijoną temų prikurti-viena skirta juodiems pieštukams, kita spalvotiems, dar trečia pieštukams ir šešėliams viename ir .t.t lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotishka @ 2012 05 16, 15:21)
p.s. jei taip smulkinsimės, tai galime milijoną temų prikurti-viena skirta juodiems pieštukams, kita spalvotiems, dar trečia pieštukams ir šešėliams viename ir .t.t  lotuliukas.gif

as irgi manau, kad vienos temos per akis smile.gif
Atsakyti
Man irgi labiau patinka, kai yra temos smulkiau suskirstytos smile.gif

Noreciau pasidalint sava patirtim ir "sureitinguot" per pastaruosius metus turetus piestukus smile.gif

1. Kol kas is visu normaliausias (nekyla ranka rasyt, geriausias) buvo sis is Deborah
user posted image

2. 2oj vietoj (nors Bourjois temoj ir buvo su manim gincytasi), ko gero, butu sis
is Max Factor

user posted image

3. Po jo sektu Lumene
user posted image

4. Visai nesilaiko (ir nedaug kuom nuo Lumene skiriasi) Rimmel
user posted image

5. O tas tai isvis mano akims tragedija, pasirode prasciausias Bourjois

user posted image

Bet, kaip jau minejau, tos 1osios vietos paskyrimas anaiptol nereiskia, kad esu 100 procentu patenkinta. Vis dar tebeieskau...

Mano kriterijai - kad kuo maziau atsispausdinetu ant virsutinio voko... Nes prie to, kad apatiniai vokai daugiau maziau nuolat issimazavoja, jau teko priprast
Tikuosi, ne per daug pripyliau ir kam nors bus naudinga... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 16 gegužės 2012 - 19:16
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 16, 19:51)
Mano kriterijai - kad kuo maziau atsispausdinetu ant virsutinio voko... Nes prie to, kad apatiniai vokai daugiau maziau nuolat issimazavoja, jau teko priprast

Ieškau tokio pat "stebuklo", nes net su šešėlių pagrindu man visi turimi pieštukai sugeba kažkaip subėgti į akies kampučius, kai tuo tarpu patys šešėliai lieka vietoje.. Taigi dažausi tik su skystu pravedimu, kuris gerokai pabodo doh.gif

Jei kas galit parekomenduoti superekstramega atsparų pieštuką besilaikantį kuo ilgiau - labai prašom patarti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 16 gegužės 2012 - 19:31
Man konsultantes Droge rekomendavo Manhattan. Sake, kad patvarus. Bet neisdrisau, suabejojau, ar patiks mano jautrioms akims, taigi, griebiau ta Deborah, nes dar nebandytas... Tiesa, jos dar buvo labai nustebusios del mano neigiamos nuomones apie Bourjois, nes viena pati naudoja, patenkinta, vat ir suprask, kiek zmoniu, tiek nuomoniu
Atsakyti
o mano atradimas Pupa True eyes thumbup.gif -turiu juodą ir rudą. nei per kieti, nei per minkšti. nusipirkau ir spalvotų pora, bet tie jau vadinasi Multiplay ir ale pieštukas ir šešėliai viename, su kempinėle retušavimui. mikšti, rieboki, bet jei ant viršaus fiksuoju šešėliu, visai gražu ir nesubėga. artdeco turiu vandeniui atsparų-šiaip sau, duočiau kokius 7 balus iš 10. trūksta spalvos, nes mano akiai nepakankamai juoda, laikosi vidutiniškai. dažniau naudoju kartu su skystu pravedimu, kad pastarasis ilgiau laikytųsi.
dėl atsispaudimo ant viršutinio voko, tai kažin, ar pieštukas kaltas. jei oda riebesnė, akių vokai kiek užkritę, tai bet koks pieštukas atsipaus. galima bandyti kietesnius pieštukus arba padažyti vokus šešėliais, o po to pieštuku.
Atsakyti
Na, jusu tiesa, del riebumo tikrai joks piestukas nesilaikys. Mano butent ir yra is riebesniu. Bet kai kurie is naudotu vis delto ta riebumo testa islaiko geriau, kai kurie visai nesusidoroja, kaip jau mano minetas Bourjois. Ant mano riebesniu, nei, matyt, kitu moteru voku jis atsispausdavo sodria linija jau nepraejus net valandai po pasidazymo. Kosmaras. Yra tokiu, kurie del savo sudeties, teksturos leidzia kur kas ilgiau megautis graziu akiu makiazu, be to, tas atsispaudimas buna ne toks isdavikiskai ryskus. Beje, per viena kabelines TV laida esu macius, kad geriausiu testuotu piestuku buvo isrinktas butent Pupa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 16 gegužės 2012 - 21:18
Man vienintelis is bandytu, kuris normaliai laiko, tai Chanel. Visi kiti apacioj nesilaikydavo ir nubegdavo.
Atsakyti
Va, aš esu ta, kuriai tas išpeiktasis Bourjois - vienas geriausių pieštukų wub.gif geresnis tik Dior man. Tai va, kaip ir visose srityse - svarbu rasti sau tinkamiausią 4u.gif
Atsakyti