Įkraunama...
Įkraunama...

KT metimo pliusai

Nu mergaites labai jau ivairiose temose (apie nenora, apie svori ir celiulita, ivairias ligas...) visos rasote KT metimo pliusus (nukrites svoris, atsirades noras...).
Tai gal susibazuojame draugiskai i viena skyreli ir pasidaliname savo gera patirtimi metus KT 4u.gif Gal tai bus kuriai nors geras paskatinimas ir irodymas kad metus jas kazkas visgi pasikeicia. thumbup.gif
Atsakyti
As meciau pries 1,5 men. Kol kas pakitimu labai daug nepastebiu, nors:
+ svoris 1-2 kg jau pamazejo
+ nebejauciu beprotisko noro saldumynams tongue.gif

Lauksiu tolimesniu rezultatu, tarp ju ir noro sugryzimo smileysex.gif
Atsakyti
Aš kažkada buvau priversta negerti KT pusę metų. Tuo metu:
1. Odą išbėrė spuogais kaip paauglystėje.
2. Nerealiai sustiprėjo PMS, jo metu tapdavau absoliučiai nesukalbama.
3. Praėjo noras, nes atsirado baimė pastoti.

Dabar vėl geriu treti metai ir džiaugiuosi gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE(vitoma @ 2006 04 20, 08:51)
Nu mergaites labai jau ivairiose temose (apie nenora, apie svori ir celiulita, ivairias ligas...) visos rasote KT metimo pliusus (nukrites svoris, atsirades noras...).
Tai gal susibazuojame draugiskai i viena skyreli ir pasidaliname savo gera patirtimi metus KT  4u.gif Gal tai bus kuriai nors geras paskatinimas ir irodymas kad metus jas kazkas visgi pasikeicia.  thumbup.gif

1. Ar temos kureja bent zvilgtelejo i naujos temos kurimo taisykles? Panasu kad ne.. doh.gif Nusizenge beveik visoms..
2. Panasiu temu cia - nors vezimu vezk! Nu gal gana apie ta pati? Nes jau atrodo kad kieviena cia po atskira tema apie KT susikurus doh.gif spam.gif

MODERATORIAI - KUR JUS???? help.gif
Atsakyti
Sveikutes...
KT vartojau gal 3-4 metus... Mat mano buves vaikinas PANISKAI bijojo, kad nepastociau. Kai susipazinau su busimuoju vyru, jis kategoriskai uzdraude vartoti pasak jo ''ta slamsta''.
Zinoma, jas vartojant menesines reguliarios, pastojimo nulis... Praejo jau geras pusmetis, kai nutraukiau KT vartojima... Dabar abu su vyru liudime, nes niekaip neiseina pastoti verysad.gif
Jei kam idomu - naudojau LOGEST ir CILEST
Cia tik man taip yra. Nes visgi manau, kad nuo organizmo priklauso poveikis ir zinoma pasekmes verysad.gif
Atsakyti
aš ir gi jau 5 mėn negeriu tabletyčių tų stebuklingų, tai odos bėrimas pagaliau sumažėjo, bet pradžioj, tai net nesupratau, kas darosi...Noras nebuvo dingęs wub.gif tai šioj srity jokių pokyčių. Nuotaika, tai atrodė, kad stabilesnė, nei geriant, bet dabar matau, kad tas pats š... verysad.gif
Gal vėl norėčiau pradėt saugotis, bet nenoriu gert to šlamšto. Vartojau Mercilon.
Atsakyti
Kai vartojau Logest, pries menesines krutyse, ypac vienoj, susidarydavo guzas. Kai vartojau Loette, jokiu pasaliniu poveikiu nebuvo, jauciausi gerai, nes hormonu juose mazai. Bet mane nervindavo, kaip po lytinio akto viskas man isbegdavo, negaledavau pakesti, todel dabar nustojus vartoti KT lengviau atsikvepiau.
Atsakyti
kol aks dar tik pora savaiciu, kaip negeriu KT, bet bent jau aistra buvusi grizo thumbup.gif
ir tas sausumo pojutis mazeja su laiku.

be to, radau tokia informacija:
Jeigu moteris naudoja oralinius kontraceptikus, perteklinis estrogenas, gaunamas su medikamentais, gali padidinti riebalinio audinio kiekį 1-3 proc. Jeigu moteris praeityje naudojo oralinius kontraceptikus, jų poveikis nėra toks išreikštas, tačiau riebalinės ląstelės išlieka didesnės ir aktyvesnės dar apie 5 metus.

info is cia
Atsakyti
Laba, aš taip pat nebevartoju KT, apie dvi savaitėles, jaučiuosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Vakar skaičiau žurnalą STILIUS. Ten aiškiai parašyta, kad KT kenkia kepenims...Reklamuotojai apie tai tikrai niekuomet neįspės... biggrin.gif Aš KT vartojau trumpai, kai gydytoja paskyrė gydomaisiais tikslais.
Taigi tos, kurios atsisako KT, saugo savo kepenis smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
galu gale po 5,5 metu vartojimo nutariau nuo vakar atsisakyti KT, noriu padaryti dvieju menesiuku pertrauka, nes po ju planuojam antra leliuka biggrin.gif
Tik labai isgasdino mane Kidos pasisakymas, kad nepastoja jau puse metu ir gere Logest bei Cilest, nes as visus tuos metus geriau Logest be jokiu pertrauku g.gif
Atsakyti
Aš Novynete vartojau kokius 4 su psę metų. o prieš tris savaites mečiau. Tai dar kaip ir nematau pokyčių, bet atrodo ne tokia sausa esu. Kai vartojau KT svorio nebuvau priaugus, tad šioj sritį pokyčių taip pat nėra.
Atsakyti