Įkraunama...
Įkraunama...

Milita

sveikos mamytes, ka manote apie varda Milita? 4u.gif kazkur girdejau kad tai senovinis vardas, bet nezinau jo reiksmes, gal kas zinote? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kilmė: slavų
Vardo reikšmė:
Vedinys iš vardo Mila. Iš slaviško elemento мил (mil) [=maloningas, mielas, malonus].
Atsakyti
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(zaliaake.vaida @ 2012 05 15, 17:20)
sveikos mamytes, ka manote apie varda Milita? 4u.gif  kazkur girdejau kad tai senovinis vardas, bet nezinau jo reiksmes, gal kas zinote? mirksiukas.gif


Negi sunku pasigooglint? Štai, prašom:

http://www_namepedia...rstname/Milita/

Lietuviškai būtų Emiliutė, Emilytė
Atsakyti
Labai grazus vardas smile.gif
Atsakyti
as melita girdejus,bet ir sis vardas graziai skamba 4u.gif prilipo ir man biggrin.gif aciu uz nebloga varianta thumbup.gif
Atsakyti
Man tai nelabai jis... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 05 17, 09:26)
as melita girdejus


Melita man kiek geriau skamba...
Atsakyti
Man taip pat Melita labiau :]
Atsakyti
QUOTE(zaliaake.vaida @ 2012 05 15, 18:20)
sveikos mamytes, ka manote apie varda Milita? 4u.gif  kazkur girdejau kad tai senovinis vardas, bet nezinau jo reiksmes, gal kas zinote? mirksiukas.gif


Rinkitės, kas labiau patinka:
1. Iškraipytas graikiškas vardas Melita
2. Slaviško vardo Liudmila trumpinys su ispaniška mažybine priesaga
3. Lotyniško vardo Emilija trumpinys su ispaniška mažybine priesaga
4. Iš lotyniško "militia" - "karinė kampanija"
Atsakyti
is pradziu man sis vardas buvo oj koks ne koks ax.gif bet dabar pazistu viena maza Militute ir vardas irgi grazus mirksiukas.gif kaip visada - ne vardas zmogu, o zmogus varda puosia 4u.gif
Atsakyti
Gal truputį sudėtingas g.gif Bet šiaip švelniai skambantis vardukas, toks tikrai mergaitiškas rolleyes.gif
Atsakyti
Atrodo Milita ir Melita tokie panašūs vardai, bet reikšmės jų skirtingos. Skamba panašiai, abu visai gražūs. smile.gif Bet aš gal rinkčiausi Melita:) Labai moteriškas. O Milita man asocijuojasi su maža maža mergyte, nuo žodelio "mili". smile.gif
Atsakyti