Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

user posted image

87-ąją temą rasite ČIAax.gif

filmukas, atspindintis mūsų požiūrį cool.gif

Esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai thumbup.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse


čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų)
* Douglas (Acorelle)
* Kosmada (Sante, Faith in Nature)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekolinija" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Juara" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Šaltinių g. 22/Aguonų g. kampas; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif
*"Ekobanga" Gedimino pr. 9, III aukšte Marmozel, Plante System, Kae, Absolute organics, Naturelle d'Orient, Pure Elements, Dr. Kadir, Sante, Logona, gintaro muilai, Rūtos muilai

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"
*Aposparer

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)
*"Naturisimo"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth, Omindia)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, sviestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio" - įvairūs gamintojai

*Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, Marmozel aliejai, muilai)
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*Persikas (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Ekopirk" (Wild Ferns, Badger Balm, Sophyto, Weleda, Eco, Green People, Tom's of Maine)
*"Gyvoji kosmetika" (produktai kosmetikos gamybai)
*"Achilėja " (Lakshmi)

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke
* Grožio inovacijų centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 12) naudoja "Elements of Nature" priemones

Palominos blogas, bryylos blogas nail.gif

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif
! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, FIN - Faith in Nature, JMO - John Masters Organic, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia smile.gif

apie veido valymą aliejumi skaitykite ČIA ir ČIA!!!

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite:
Natūralią kosmetiką gaminamės pačios;
Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės;
Dalinamės natūralia kosmetika ir ne tik.
Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume cool.gif

! Parduotuvių sąrašas, iš kurių perkant reikia būti atsargioms, kadangi dėl jų jau buvo forumiečių nusiskundimų:
ecolive24;
grožio sodas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 19 gegužės 2012 - 11:33
QUOTE(lait @ 2012 05 19, 09:12)
As turiu ta Suki Eye Lift Cellular Renewal Cream paakiu krema.


Aš tą patį turiu. Man jis labai patinka nors su kitais nelabai palyginti galiu, nes turėjau tik AO paakių kremo mėginėlį. Tai jis buvo skystas, kaip serumas, dėl to paakiams, manau, geriau, nes nėra taip sunku kremą paskirstyti. Bet Suki kremas labai greitai susigeria, oda tokia minkšta, pamaitinta būna.

QUOTE(Rockson @ 2012 05 19, 10:37)
Patare man naudoti po mano kremo, seruma.Kadangi serumas giliai drekina oda,ir kremo poveikis tampa efektivesnis...


Šiaip, kiek žinau, serumus reikia naudoti prieš tepant veido kremą. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 19 gegužės 2012 - 12:40
Sveikos 4u.gif

Noriu vėl papasakoti apie šampūnus. Dabar esu suirzusi ir nusiminusi, tai išsiliesiu. Tiek visko išbandžius dar neatradau ekologiško šampūno tokio, kad po plovimo plaukai bent vieną dieną atrodytų purūs (nors šiaip jau norėčiau bent dviejų, nes kasdien plaukų plovimais kankint nenoriu). Amžinai sukritę, po kai kurių išvis net neatrodo plauti. Tiesa, kirpėjos vertinimu, šiaip jau mano plaukai labai sveiki, gana stori ir „sunkūs“. Todėl jie iš prigimties linkę ne pūstis ir šiauštis, o prisiploti.

Keletas atsiliepimų apie sunaudotus buteliukus ir bandytus mėginėlius:

šitas BEMOS šampūnas – plaukai jau po plovimo neatrodo kaip ką tik išplauti, nekalbant apie vaizdą praėjus kad ir parai. Neištvėriau, pusę buteliuko atidaviau mamai. Jos plaukai kitokie nei mano ir jai tiko.

šitas Eubionos šampūnas su beržų ir alyvuogių lapais – išplovus vaizdas dar pusė bėdos (plaukai bent jau neatrodo kaip tris dienas neplauti), bet jau tą pačią dieną plaukai pradeda prašytis dar vieno plovimo. Sukrenta, prisiploja... Baigiau buteliuką, tikrai daugiau nekartosiu.

šitas Eubionos su dilgelėmis ir granatmedžiais. Bene baisiausias vaizdas iš visų bandytų variantų. Nors šiaip jau skirtas riebiems plaukams. Jau po pusdienio plaukai atrodo tragiškai. Tikrai daugiau nekartosiu.

šitas JMO cinko šampūnas. Buvau gavusi pabandyti. Plaukai atrodo tragiškai.

Daugiau gal labai ir nesiplėsiu, nes poveikis visų bandytų šampūnų plaukams buvo panašus. Po vienų plaukai atrodė baisiai, po kitų net labai baisiai biggrin.gif O išbandžiau dar mažus kiekius Santes, Laveros ir keletą kitų šampūnų, kurie pagal savo aprašymą turėtų plaukus papurinti.

Dabar naudoju šitą Urtekam Nordic Birch šampūnas normaliems plaukams. Kol kas padoriausias variantas iš bandytų. Tiesa, padoriausias reiškia – rezultatas tiesiog patenkinamas. Apie gražius plaukus išplovus kalbėti nedrįsčiau, bet jei lyginčiau su kitais naudotais – kol kas geresnio nebandžiau...

Man atrodo, kad kosmetinėje šalia tuoj atsiras ir neekologiškas šampūnas, nes pati pradedu nebemylėti savo plaukų vaizdo ir išeiti į žmones norisi atrodant bent sau gražiai... Tai va, išsiliejau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 19 gegužės 2012 - 14:42
O tai plaukai nei dienos nebūna purūs? Aš tai kasdien turiu galvą plauti, nes išmiegojus nebegražiai atrodo, sukrenta...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 19, 15:46)
O tai plaukai nei dienos nebūna purūs? Aš tai kasdien turiu galvą plauti, nes išmiegojus nebegražiai atrodo, sukrenta...


Na, mano atveju čia aišku, kad šampūno problema. Kai plaudavau su vadinamųjų blogiečių turinčiu šampūnu, tada plaukai tik antrą dieną ne itin kaip atrodydavo. Išplovus atrodydavo kuo puikiausiai. Bet su ekošampūnu išplovus jie iškart atrodo net blogiau, nei su anais antrą dieną...
Papildyta:
Šiaip galvoju pabandyti plovimą miltais. Bet čia vasarą. Dabartiniam mano gyvenimo būdui šitas variantas netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 19 gegužės 2012 - 14:57
Aš tai manau, kad jūs netinkamus šampūnus renkatės, nes visi išsirinkti yra arba riebiems plaukams, arba nuo pleiskanų, reguliuojantys sebumą. Urtekram tiko labiausiai, nes jis neutraliausias, skirtas normaliems plaukams. Tai išsirinkit kokį normaliems plaukams. Galit pabandyti JMO levandų-rozmarinų. Aubrey šampūnai šiaip gerai purina, tik reikia atisrinkti sau tinkamą ir jie nelabai skalsūs, silpnai putoja.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 19, 16:00)
Aš tai manau, kad jūs netinkamus šampūnus renkatės, nes visi išsirinkti yra arba riebiems plaukams, arba nuo pleiskanų, reguliuojantys sebumą. Urtekram tiko labiausiai, nes jis neutraliausias, skirtas normaliems plaukams. Tai išsirinkit kokį normaliems plaukams. Galit pabandyti JMO levandų-rozmarinų. Aubrey šampūnai šiaip gerai purina, tik reikia atisrinkti sau tinkamą ir jie nelabai skalsūs, silpnai putoja.


Gal ir taip. Bet mano plaukai šiaip jau ir yra riebūs... Todėl kai renkuosi tokius šampūnus, vis galvoju, kad gal tinkamiausius blink.gif Nepaminėjau JMO su rozmarinais, nes irgi bandžiau mažą kiekį. Netiko visiškai.

Dabar mano taikinys yra bandymas plaukus su miltais išsiplauti. O kol kas naudosiu Urtekam, protarpiais naujų variantų pamėgindam blush2.gif Gal gi aptiksiu kažką vertingesnio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 19 gegužės 2012 - 15:07
micefee, ar nebandei Philip Martin's šampūno? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 19, 15:27)
micefee, ar nebandei Philip Martin's šampūno? ax.gif


Nea, taip ir nenusipirkau tada... O tu?

Buvau parsisiuntusi Logonos su akacijom jautriai galvos odai, tai vienas prasčiausių šampūnų, kuriuos esu bandžiusi. doh.gif Galvos nejautrino, bet jis matomai ypatingai maitinantis, tai man visiškai netiko, nes buvo tas pats kaip Elegantiškai sninga - išplaudavau galvą, o plaukai atrodė vis tiek kaip neplauti. doh.gif Kokį trečdalį tesunaudojau, nežinau, kur dėti. Jaučiu reikės SB iškišti.

Dabar naudoju šitą, tai kol kas visai nieko. Šiek tiek pasausina plaukus, nes plaunat galvą truputį veliasi, bet pleiskanų kol kas neatsirado. Antrą dieną plaukai neišsilaiko, reikia kasdien galvą plauti. Kiekis didelis, kaina ir sudėtis gera. Išplauna aliejines kaukes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 19 gegužės 2012 - 15:36
QUOTE(micefee @ 2012 05 19, 16:31)
Nea, taip ir nenusipirkau tada... O tu?

Dabar naudoju šitą, tai kol kas visai nieko. Šiek tiek pasausina plaukus, nes plaunat galvą truputį veliasi, bet pleiskanų kol kas neatsirado. Antrą dieną plaukai neišsilaiko, reikia kasdien galvą plauti. Kiekis didelis, kaina ir sudėtis gera. Išplauna aliejines kaukes.

Ne, nepirkau ir aš ax.gif

O tau apskritai pleiskanų nėra (jei naudoji tinkamą šampūną)? blush2.gif
Šitą šampūną aš turiu pasižymėjusi savo sąrašiuke, kaip nemažai girtą. Kiek laiko jau jį naudoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 19, 15:45)
O tau apskritai pleiskanų nėra (jei naudoji tinkamą šampūną)? blush2.gif
Šitą šampūną aš turiu pasižymėjusi savo sąrašiuke, kaip nemažai girtą. Kiek laiko jau jį naudoji? smile.gif


Dažniausiai iš pradžių nebūna, o po to vis tiek atsiranda. Šitą kol kas dar neilgai naudoju, savaitę su trupučiu, bet nuo kitų šampūnų galva ima niežtėti iš karto, šis kol kas dar nejautrina. Panaudojusi ilgiau galėsiu parašyti atsiliepimus. ax.gif

Šiaip tai tie šampūnai jautriai galvos odai mane nervina tuo, kad jie labai maitina ir apsunkina plaukus... Tai galva neplauta atrodo, tai aliejinių kaukių neišplauna.

Iš bandytų JMO su cinku turbūt geriausią įspūdį paliko nors su juo irgi pleiskanų karts nuo karto atsirasdavo, bet ne tiek daug. Plius tiko naudoti kartu su aliejinėm kaukėm, o minusas, kad apsunkindavo plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 19, 16:06)
Gal ir taip. Bet mano plaukai šiaip jau ir yra riebūs... Todėl kai renkuosi tokius šampūnus, vis galvoju, kad gal tinkamiausius blink.gif Nepaminėjau JMO su rozmarinais, nes irgi bandžiau mažą kiekį. Netiko visiškai.
Dabar mano taikinys yra bandymas plaukus su miltais išsiplauti. O kol kas naudosiu Urtekam, protarpiais naujų variantų pamėgindam blush2.gif Gal gi aptiksiu kažką vertingesnio...


jei turit galimybę, pabandykit Eubionos ramunėlių-kivių šampūną, apie jį nemažai gerų atsiliepimų, be to, jis šiek tiek ir papurina. man atlaiko 2 dienas. o kokį Laveros šampūną bandėt? man obuolinis išlaiko 1.5 dienos (labai geras rezultatas biggrin.gif), o pvz nuo citrininio sukrenta iki vakaro. kitas patarimas būtų, jei dar to nedarot, išplovus plaukus juos būtinai perskalauti vėsiu/šaltu vandeniu. veiksminga smile.gif
Atsakyti