Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

Sveiki.Kiek kainuoja išvalymas?kur jis daromas?Girdėjau išvalymą galima pasidaryti iki mėnesio?Nors žinau,kad iki 2savaičiu?Jeigu kas gali parašykit į PM kontaktus kur daro valymą.Būčiau dėkinga labai.
Papildyta:
ar kas gali padėt?;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramanauska: 19 gegužės 2012 - 16:24
Isvalyma daro iki 12 nestumo savaites, ji gali atlikti bet kurioje poliklinikoje arba ligonineje kur yra ginekologijos skyrius. Tokios proceduros ligoniu kasos neapmoka, taip kad uz paslauga tektu susimoketi. Kiek - neisivaizduoju.
Atsakyti
100% iki 12savaitės?Esu nepilnametė.Ar yra galimybė be tėvų žinios pasidaryti?Iš kur sužinoti kontaktus,kurie daro be tėvų sutikimo?
Atsakyti
100% iki 12 savaites. Taciau be tevu sutikimo tokios proceduros tau neatliks, kadangi esi nepilnamete. Nei valstybineses nei privaciose istaigose nestumo nutraukimo nepilnametems be tevu sutikimo neatlieka. Isvalymas ir abortas yra vienas ir tas pats. Dar yra atliekama mikroabsorbcija kuri daroma nuo 3 iki turbut 6 savaites, nesu tikra. Truputi kitokia procedura, bet is principo tas pats abortas.
Siulau apie nestuma pasisakyti tevams kuo greiciau ir tada visi kartu nuspresit ka daryt. Tevai aisku nepagirs, bet kartu tikrai rasit tinkama sprendima.
O tu esi tikra kad esi nescia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudyk: 19 gegužės 2012 - 16:44
QUOTE(gaudyk @ 2012 05 19, 16:40)
100% iki 12 savaites. Taciau be tevu sutikimo tokios proceduros tau neatliks, kadangi esi nepilnamete. Nei valstybineses nei privaciose istaigose nestumo nutraukimo nepilnametems be tevu sutikimo neatlieka.
Siulau apie nestuma pasisakyti tevams kuo greiciau ir tada visi kartu nuspresit ka daryt. Tevai aisku nepagirs, bet kartu tikrai rasit tinkama sprendima.
O tu esi tikra kad esi nescia?

Taip esu nėščia tikrai.Mane visi gasdino,kad valymas daromas iki 2 savaičių,dėl to ir norėjau sužinoti iš patyrusių mamyčių :} dėl pinigų problemos nebus,o iki 12savaičių manau jau spėsiu morališkai pasiruošt pranešt mamai.AČIŪ LABAI!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ramanauska @ 2012 05 19, 17:43)
Taip esu nėščia tikrai.Mane visi gasdino,kad valymas daromas iki 2 savaičių,dėl to ir norėjau sužinoti iš patyrusių mamyčių :} dėl pinigų problemos nebus,o iki 12savaičių manau jau spėsiu morališkai pasiruošt pranešt mamai.AČIŪ LABAI!!!!!!!!


Jei tikrai nezadi gimdyt - siulau pranest mamai kuo greiciau, nes ankstyvo nestumo nutraukimo procedura yra paprastesne ir mazesne komplikaciju tikimybe daug mazesne nei kad velesnio nestumo. O gal pakalbesi su mama ir nuspresi gimdyt, kam nervintis ir laukt?
Atsakyti
O tai tada abortas iki kada daromas?Keistai čia....
Atsakyti
Valymas, abortas, mikroabsorbcija, mikroabortas, atsiurbimas - visos sios proceduros ir yra abortas, tik skirtingu laikotarpiu atliekama skirtingai. Esant mazam nestumui yra tiesiog issiurbiamas gimdos turinys o esant velesniam nestumui vaisius bei gimdos turinys isimamas gabaliukais.
Atsakyti
O iki 12savaiciu cia bus paprastas išsiurbimas ar jau tas baisus abortas?;[
to didelio aborto jau tikrai nesidaryčiau ;[
Atsakyti
QUOTE(ramanauska @ 2012 05 19, 17:55)
O iki 12savaiciu cia bus paprastas išsiurbimas ar jau tas baisus abortas?;[
to didelio aborto jau tikrai nesidaryčiau ;[


Tai yra vienas ir tas pats baisusis abortas. Tas issiurbimas nera irgi toks jau paprastas. Ir viena ir kita procedura atliekama su anestezija.
12 savaiciu nestumas jau bus per didelis daryti issiurbima.
Kiek savaiciu esi nescia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudyk: 19 gegužės 2012 - 16:59
Jau 20dienų.Tai teisingai sakė,per anksti darytis tą valymą sad.gif jau bus kaip abortas :{
Atsakyti
QUOTE(ramanauska @ 2012 05 19, 18:01)
Jau 20dienų.Tai teisingai sakė,per anksti darytis tą valymą sad.gif jau bus kaip abortas :{


Kuo greiciau pasipasakosi mamai, tuo greiciau kartu nueisit pas gydytojus ir tada bus matyt kas is kaip. Dabar gali tik nervintis ir speliot - o tai nieko nepakeis.
Atsakyti