Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

Tęsiam darbus
pirmoji tema
antroji tema
trečioji tema
ketvirtoji tema
penktoji tema


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

apie nėrinius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 21 gegužės 2012 - 06:59


aciu, Orage uz naujus namucius, iskart traukiu i favoritus, kad visad rasciau kur grizti ax.gif
Atsakyti
Registruojuos temoj.
Atsakyti
Sveikos gyvos.

Laukiam naujų darbų ir įkvėpimų.

La Perla, jetus, nu visą savaitgalį seiliojausi tokį skanumyną ten mums įkėlei biggrin.gif

Sorry, temą, tai tik perkopijavau nuo senosios ax.gif Nu bet nusigandau, kad neturėsiu kur įkvėpimo gaudyt biggrin.gif
Atsakyti
Štai kur jūs bigsmile.gif pagaliau radau thumbup.gif Ačiū už temukę aciuks.gif
Atsakyti
Smegu rasti vėl naują temą. Nuolat užsuksiu pažioplinėt, ir seilę pavarvint 4u.gif
Kol kas airiški tik toooooolimose svajonėse...
Atsakyti
Bus kaip man - net negalvojau apie tai, kad galiu pati užsiimti schmoll.gif Vis pažiūrėdavau, pažiūrėdavau ir padėdavau biggrin.gif O dabar va - bandau išbaigt savo pirmą kūrinį karsta.gif
Atsakyti
MERGINOS, SOS !!!!!, MAN YPAC REIKIA PAGALBOS!!!!! doh.gif
Padariau savo sijonuka, o dabar zudausi su juosmeniu. Labai noriu pasinaudoti vienos jusu pasiulymu ir pasidaryti aukstesni liemeni, bet jis darosi labai sunkiai ir noriu jusu paklausti, kaip atrodo is salies....anksciau darydavau sijonukus ant gumos, bet dabar jau nenoriu ir be to, sis sijonas yra tikrai labai sunkus, tad ji islaikyti ant juosmens- bus ka veikti blush2.gif blush2.gif , esu nelabai kokia nereja (na, gelytes nerti moku smile.gif ), tad man skubiai ir labai labai reikia jusu patarimu, ar testi tai ka darau toliau, ar imtis kazko naujo ....
Neriu juosmeni kaip ir gelytes su papildomu siulu, zemu stulpeliu, skersai, kad atrodyciau aukstesne ax.gif
Vaje, sijonas yra, bet vilktis negalima verysad.gif verysad.gif verysad.gif
user posted image
Atsakyti
iš manęs tai patarėja ne kokia, bet pagirti galiu - nuprotėt galiu, kaip gražu bigsmile.gif
Atsakyti
JPE, sijonas be galo gražus wub.gif O tas viršus man toks "sunkus" atrodo šalia tokio ažūrinio sijono unsure.gif Nu bet gal čia todėl, kad dar be pasijonio g.gif Juo labiau, kad nelabai ką tau galiu pasiūlyti alternatyvaus, nebent nerti reljefinių stulpelių "gumytę", bet ar jis bus geriau - neįsivaizduoju unsure.gif

Ir iš viso, ar tu ketini tą sijoną nešioti taip, kad matytųsi juosmuo? g.gif Jei taip, tada daryčiau kažką kitaip, gal tankiai tankiai nerčiau smulkių gėlyčių kelias juostas ir vis tiek verčiau gumą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 05 21, 17:04)
MERGINOS, SOS !!!!!, MAN YPAC REIKIA PAGALBOS!!!!! doh.gif
Padariau savo sijonuka, o dabar zudausi su juosmeniu. Labai noriu pasinaudoti vienos jusu pasiulymu ir pasidaryti aukstesni liemeni, bet jis darosi labai sunkiai ir noriu jusu paklausti, kaip atrodo is salies....anksciau darydavau sijonukus ant gumos, bet dabar jau nenoriu ir be to, sis sijonas yra tikrai labai sunkus, tad ji islaikyti ant juosmens- bus ka veikti  blush2.gif  blush2.gif , esu nelabai kokia nereja (na, gelytes nerti moku smile.gif ), tad man skubiai ir labai labai reikia jusu patarimu, ar testi tai ka darau toliau, ar imtis kazko naujo ....
Neriu juosmeni kaip ir gelytes su papildomu siulu, zemu stulpeliu, skersai, kad atrodyciau aukstesne  ax.gif
Vaje, sijonas yra, bet vilktis negalima  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Labai labai gražu. Ir visiškai pritariu Lace, tikrai sunkus atrodo tas kraštas. ir klausimai bežiūrint tie patys kilo, ar juosmuo bus paslėptas ar matysis. Aš nedaryčiau tokio, man ten norėtųsi kokios tvirtesnės juostelės ax.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, bet tame ir klausimas- kas ta tvirtesne juostele??? Noreciau, kad juosmuo matytusi..., nes visu, kuriuos turiu dabar, nesimato. Kol nera pasijonio, nelabai vaizdas yra, bet realiai ta juosta yra tokio storio kaip visos gelytes ir lapeliai, tik aisku, tinklas duoda lengvuma, o cia tvirtumas duoda sunkuma. Paziurejau internete aukstosios mados nertus sijonus, nu daugelis paaukstintu liemeniu, tai uzsimaniau ir as ten isokti blush2.gif , tik kad kol kas nezinau kaip tai padaryti 4u.gif
Atsakyti