Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

Sena tema

Siūlau diskutuoti toliau 4u.gif

O kol kas, mano mėgstamų nebrangių gamintojų topas (eiliškumas reikšmės neturi):

1. 1 rešenie (RBA, DR, Baikal herbals ir tt)
2. Elfa (Dr. Sante, Domašnij doktor, Zelenaja apteka ir tt)
3. Kalina (ČŽ, ČL, SRK ir tt)
4. Eveline
5. Organik shop
6. Essence
7. Elf
8. Wet n wild
Atsakyti
EVELINE thumb_yello.gif viskas ką bandžiau patinka vis labiau ir labiau biggrin.gif
ir Jordana nagų lakai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 23 gegužės 2012 - 09:36
Aš pagaliau užsipirkau Flormar rolleyes.gif
Pirkau skaistalus, bronzerį, šešėlių paletę, mono šešėlį ir 5 lakus. Pažiūrėkit čia, kaip atrodo Flormar lakas ant nagų 9 nešiojimo dieną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 05 23, 11:23)
Aš pagaliau užsipirkau Flormar  rolleyes.gif
Pirkau skaistalus, bronzerį, šešėlių paletę, mono šešėlį ir 5 lakus. Pažiūrėkit čia, kaip atrodo Flormar lakas ant nagų 9 nešiojimo dieną  bigsmile.gif


O kur flormar galima rasti ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 05 23, 12:55)
O kur flormar galima rasti ?

koslinoj yra vilkpedeje,( ir dar sankrižoje švitrigailos ir berods ševčenkos g. šalia office parduotuves) pirkau ten skaistalus thumbup.gif 6,45lt dar turi tokio auksinio spindesio jie gaila foto nesimato labai patiko
user posted image
ir laka prigriebiau šokoladini wub.gif 2,50
user posted image
realiai turi dar tokio pilkai violetinio atspalvio

gal kuri bandet krempudras? gaila testeriai bus tik po keliu savaičiu verysad.gif
labai domina matine su spf15


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
šeškineje atsidaro martyna , na... gal jau atsidare g.gif nes dar praeita penktadieni žadejo o užvakar dar buvo uždaryta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 23 gegužės 2012 - 12:35
Mano viena iš "pigi bet ne prasta" priemonių biggrin.gif
user posted image

Tikrai padrėkina paakius, užtepus daugiau gaunasi kaip mini kaukytė. Maloni tekstūra, skalsiai naudojasi. Kaip už tokią kainą, tai tikrai verta kasdieninei priežiūrai. Bet nereik tikėtis nei paakių balinimo ar raukšlių naikinimo (kaip rašo aprašyme) 4u.gif
Atsakyti
šeškineje atsidaro martyna , na... gal jau atsidare g.gif nes dar praeita penktadieni žadejo o užvakar dar buvo uždaryta verysad.gif
[/quote]



kur šeškinėje tiksliau? ax.gif Gyvenu aplink, bet nieko negirdėjau... g.gif
Atsakyti
Merginos, kokį kremą/losijoną naudojate prieš deginimąsi saulutėje? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=daiwulee,2012 05 23, 13:47]
šeškineje atsidaro martyna , na... gal jau atsidare g.gif nes dar praeita penktadieni žadejo o užvakar dar buvo uždaryta verysad.gif
[/quote]
kur šeškinėje tiksliau? ax.gif Gyvenu aplink, bet nieko negirdėjau... g.gif
[/quote]
prie poliklinikos kur naujas iki atsidare, ten prie centrinio ieimo pirma po kaire puse parduotuve
Atsakyti
Štai ką aš išbandžiau iš Flormar:

Skaistalai, Terracota selection serija, 41 ats

user posted image

user posted image

Kai pasidažiau pirmą kartą, gavau bėgt praustis blush2.gif Neapskaičiavau, kad jie žiauriai pigmentuoti. Labai smulkaus malimo, atskirų blizgučių nėra, gaunasi vientisas drėgnas švytėjimas. Kažkam gali pasirodyti perblizgūs dienai, bet man ok. Kaina tik 6 lt su centais, tikrai pirksiu daugiau spalvų.

Pudra, Terracota selection serija, 21 ats

user posted image

Čia iš tikrųjų blizgus bronzeris. Neįsivaizduoju tokio dalyko ant viso veido g.gif Atskirų blizgučių nėra, blizgėjimas vientisas, tačiau labai intensyvus. Man čia labiau tinkamas vakariniam makiažui produktas. Gal kaip highlighteris ar pan.. Kokybė puiki, bet pritaikomumas ribotas. Štai kokių dar atspalvių yra, manau, kai kuriuos drąsiai galima naudoti kaip skaistalus:

user posted image

4 spalvų šešėliai, 403 ats

user posted image

user posted image

Fantastiški wub.gif Super pigmentacija, šilkinė tekstūra, intensyvus blizgėjimas be atskirų blizgučių, retušuojasi puikiai, laikosi visą dieną (ant manęs be pagrindo). Vieni geriausių kada nors bandytų thumbup.gif

Mono šešėlis True color, ats 13 (foto viduriukyje)

user posted image

Tokie pat geri, kaip 4 spalvų.

Kiekvienam duočiau 10 balų wub.gif









Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2012 05 23, 15:07)
Merginos, kokį kremą/losijoną naudojate prieš deginimąsi saulutėje?  mirksiukas.gif



Yra is Eveline neblogas purskaliukas smile.gif gal kuri ides foto, siuo metu neturiu salia, tai negaliu surasti nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
Gal patarsit kokią priemonę, balinančią plaukelius? ax.gif
Atsakyti