Įkraunama...
Įkraunama...

Siela

idomu isgirsti jusu nuomones
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 21, 01:58)
idomu isgirsti jusu nuomones


Pirmiausia - tai tikroji gyvybe.Ji turi visas Dieviskasias savybes. biggrin.gif
Atsakyti
esmė, dievo dalis.
Atsakyti
jus jau man atleiskit ,bet as nieko cia neisikirtau blink.gif gal galima paprasciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 21, 06:03)
jus jau man atleiskit ,bet as nieko cia neisikirtau blink.gif gal galima paprasciau blush2.gif


Kaip zvaigzdes danguje, taip Sielos zemeje... biggrin.gif
Pasiskalitinek foruma www.gyvas.sapnas.net.Tik atmink, ten nera saugi vieta pradedanciam.Atsirink tik tai kas tave domina siuo metu.Ten susirinke ieskotojai.Ten ir as rasinejau pradzioje, dabar tik retkarciais uzsuku - daug gavau is Gnostik pasisakymu...Sigitas nuosirdus, Vincas juokingas,na ir kiti.Zinai ka sumasciau? Paskaitinek , o paskui parasyk, koks mano nicas ten... biggrin.gif lotuliukas.gif turetum atpazinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaLupa: 21 balandžio 2006 - 16:51
Aš mačiau savo sielą ir savo vaikų sielas matydavau nuo pradėjimo iki beveik 5 ar 6 nėštumo mėnesio. Neklauskit, kaip mačiau savo sielą, nes nesugebėsiu to paaiškinti, jausmas buvo labai labai keistas, bet... buvo taip gera, tarsi laikytum angelą už rankos... smile.gif Tai buvo lyg labai labai LABAI koncentruotos šviesos "gyvačiukė", srovelė, spiralė, nežinau, kaip pavadinti.

Yra toks palyginimas: jei Dievu pavadintume prožektorių, o veidrodukų gaublį (kaip būna diskotekose) - šiuo materialiu pasauliu, tai veidrodinio gaublio atspindimi šviesos zuikučiai ir būtų sielos. Man visai patinka šis palyginimas. Gal iš tikrųjų ir yra kažkas panašaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 04 21, 18:46)
Kaip zvaigzdes danguje, taip Sielos zemeje... biggrin.gif
Pasiskalitinek foruma www.gyvas.sapnas.net.Tik atmink, ten nera saugi vieta pradedanciam.Atsirink tik tai kas tave domina siuo metu.Ten susirinke ieskotojai.Ten ir as rasinejau pradzioje, dabar tik retkarciais uzsuku - daug gavau is Gnostik pasisakymu...Sigitas nuosirdus, Vincas juokingas,na ir kiti.Zinai ka sumasciau? Paskaitinek , o paskui parasyk, koks mano nicas ten... biggrin.gif  lotuliukas.gif turetum atpazinti...

taiva MamaLupa pasiskaitinejau as ten,tai net galva isiskaudejo doh.gif ,bet truputi aiskiau pasidare.Nusipirkau lazerevo knyga,taieisiu paskaitinet.tavo nikas tai Migeluna bigsmile.gif
Papildyta:
dar norejau pasakyt,kad ir man reiks ismokt gyvent su neatsakytais klausimais,berods ten buvo tavo zozdiai
Atsakyti
Mano brolis stebėjo, kaip atrodo dviejų mirusių žmonių sielos- mūsų tėčio ir jo sesers. Buvo nupiešęs, kaip jos atrodo, kaip keičiasi net praėjus keletui dienų po mirties. Visai ne taip įsivaizdavau sielą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 21, 09:11)
taiva MamaLupa pasiskaitinejau as ten,tai net galva isiskaudejo doh.gif ,bet truputi aiskiau pasidare.Nusipirkau lazerevo knyga,taieisiu paskaitinet.tavo nikas tai Migeluna bigsmile.gif
Papildyta:
dar norejau pasakyt,kad ir man reiks ismokt gyvent su neatsakytais klausimais,berods ten buvo tavo zozdiai



Na va ir issifravai mane... lotuliukas.gif
Atsakyti
wisiskai žiogeli su jumis sutinku, siela - tai angelas ikalintas zmogaus kune, kuris zmogui mirus asigywena kitame zmoguje ir taip be paliowos, o isilaiswina tik tada, kai angelo ir zmogaus esmes sutinka, po tokio zmogaus mirties angelas(siela) grizta pas diewa i dangu ir jo keliones baigesi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 21, 10:40)
Mano brolis stebėjo, kaip atrodo dviejų mirusių žmonių sielos- mūsų tėčio ir jo sesers. Buvo nupiešęs, kaip jos atrodo, kaip keičiasi net praėjus keletui dienų po mirties. Visai ne taip įsivaizdavau sielą... unsure.gif


O ju atvaizdas visu skirtingas?

Logiskai mastant turetu buti... g.gif
Papildyta:
QUOTE(DeepsorroW @ 2006 04 21, 15:31)
wisiskai žiogeli su jumis sutinku, siela - tai angelas ikalintas zmogaus kune, kuris zmogui mirus asigywena kitame zmoguje ir taip be paliowos, o isilaiswina tik tada, kai angelo ir zmogaus esmes sutinka, po tokio zmogaus mirties angelas(siela) grizta pas diewa i dangu ir jo keliones baigesi.


Ne.Angelai yra atskiri Dievo tvariniai.Tai ne sielos.
Atsakyti
[quote=MamaLupa,2006 04 22, 00:34]
O ju atvaizdas visu skirtingas?

Logiskai mastant turetu buti... g.gif

Taip. Visiškai nepanašios ir forma, ir spalvomis.
Atsakyti