Konsultacijų centras – tai :
· Profesionalų konsultacijos, kurias Jums geranoriškai teikia savanoriai įvairių sričių specialistai, bendradarbiaujantys su mūsų forumu be jokio atlygio, laisvu nuo savo tiesioginio darbo metu.
· Atsakymai į jūsų pateiktus klausimus: tiksli, patikima informacija, faktai, žinios, patarimai, kurių Jums gali tekti palaukti nuo 1-3 dienų iki 2-3 savaičių.

Dėmesio! Norėtume, kad suprastumėte tokios bendravimo formos su specialistais-konsultantais forume specifiką ir jos skirtumą nuo sveikatos priežiūros įstaigų, Greitosios Medicinos Pagalbos ar Juristo kontoros;

Forume konsultuojantys specialistai:

· nebudi visą parą, atsakinėja į jūsų užduotus klausimus laisvalaikiu; todėl sudėtingais atvejais: nelaimingo atsitikimo, traumos, ūmios būklės, pirmosios medicininės pagalbos klausimais turėtumėte nedvejodami kviesti Greitąją Medicinos Pagalbą ar važiuoti į ligoninės priimamąjį, o ne rašyti forumo konsultantui. Atsiprašome, jei dėl didžiulio klausimų kiekio gydytojai negalės atsakyti į jūsų užduotą klausimą iškart.

· Forumo specialistai konsultantai gali padėti ne tokiais skubiais atvejais, kai nereikia priimti “ekstra” sprendimo; patarti vaiko priežiūros, mitybos, vaistų, vitaminų vartojimo klausimais, įvertinę aprašytą situaciją, nukreipti pas specialistus, tačiau atminkite, kad internetinė specialisto konsultacija niekada neatstos vizito pas gydytoją! Primename, kad gydytojų atsakymai internetinėse konsultacijose negali būti laikomi oficialiomis rekomendacijomis gydymui ar gydymo skyrimu.

· Visa informacija, skelbiama šiame skyrelyje, yra pažintinio pobūdžio.
Taikant svetainėje aprašomus vaikų priežiūros ar gydymo būdus Jums BŪTINA pasitarti su gydančiuoju gydytoju. Atsakymus gydytojai paruošia remdamiesi jūsų atsiųsta informacija, kuri ne visada yra išsami, tiksli ir teisinga. Išsamiai konsultacijai ar gydymo skyrimui būtina paciento apžiūra pas gydytoją.

Kaip naudotis konsultacijų centru?

Prieš užduodami klausimą specialistui, būtinai pasinaudokite paieška.
Mūsų svetainėje yra sukaupta tūkstančiai atsakymų, todėl gali būti, jog į tokį ar panašų klausimą jau atsakyta. Specialistai neprivalo atsakinėti į klausimus, į kuriuos jau atsakinėjo anksčiau.