Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew lovers. Patariame ir aptariame.

Merginos, prašymukas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Atsakyti
bravo, Aleja 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, nesuprantu kodėl šiems šortukams netaiko man nuolaidos?My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivute_DV: 28 gegužės 2012 - 14:35
Nes ne visi jie nukainuoti. Nuolaida taikytu tik grappa punch spalvytei, 6 dydis..

Atsakyti
Sveiki, gal kas gali padeti ieiti i FB rubu albuma? Kai spaudziu ant linko, man neleidzia atidaryti puslapio, raso: " The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page."
FB accounta turiu, nesuprantu kodel negaliu prisijungti prie sio albumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gailiute @ 2012 05 28, 14:36)
Sveiki, gal kas gali padeti ieiti i FB rubu albuma? Kai spaudziu ant linko, man neleidzia atidaryti puslapio, raso: " The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page."
FB accounta turiu, nesuprantu kodel negaliu prisijungti prie sio albumo g.gif


O jus prisiregistravusi savo accountu paspauskit nuoroda.
Gal tada leis.
Atsakyti
Aleja grazi temuke wub.gif , blyn sukuriau ir as tema nes kai pradejau ja kurt nieks nebuvo sukures, ot bus temas kurt darbe kai su pertraukom reik ir dirbti ir dar tema bandyt kurti biggrin.gif Reiks prasyt, kad istrintu dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2012 05 28, 16:36)
Nes ne visi jie nukainuoti. Nuolaida taikytu tik grappa punch spalvytei, 6 dydis..


Ačiū 4u.gif bet man su 97 cm per klubus jauciu butu didoki. kaip manot kokio reiktu šortuku ar 4 dydis tiktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivute_DV: 28 gegužės 2012 - 15:20
QUOTE(Aleja.lt @ 2012 05 28, 14:44)
O jus prisiregistravusi savo accountu paspauskit nuoroda.
Gal tada leis.


As ir spaudziu prisiregistravusi, neleidzia unsure.gif Nezinau ka daryti, taip noriu pamatyti ta albuma doh.gif
Atsakyti
As prisijungus ilindau, mane leidzia.
Atsakyti
Tai gal tada reikia, kad palaikintumet wink.gif
Pabandykit eiti cia.
Nuoroda
Atsakyti
kada pildo j.crew? uzsimaniau baisiai 3" chino sortuku, kai buvo neprikau, o dabar kai tik, uzeinu, niekad neradu 2 dydzio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 28 gegužės 2012 - 15:54