Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

Senoji temelė čia smile.gif

Toliau dalinkimės patirtimi apie MRU valstybinius egzaminus 4u.gif

Beje, gal kam jau tekę laikyti tarptautinės teisės valstybinį? Į ką vertėtų labiau atkreipti dėmesį? Kokie daugmaž klausimai būna? Ar griežtai vertina? g.gif
Atsakyti
sveikos, kas laikėte gal galite pasakyti ar per AT egzamina leido naudotis kompiuteriu tik sprendziant uzdavini ar viso egzamino metu? smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, pasidalinkite informacija apie darbo teisės baigiamąjį. Prašau 4u.gif Gal galėtumėte ir konspektais pasidalinti? sesata1@gmail.com
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Per AT egzamina leido naudotis kompiuteriu viso egzamino metu, nors vis prieidavo paziureti, ar kazko neleistino neziuri smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turi informacijos apie valstybini CT ir CPT? Konsultacinej buvau pavasari, bet deja nespejau susitvarkyt skolos, tad planuoju laikyt gruodi, i ka atkreipt demesi kaip ir sake per konsultacija, bet domina ar galima kuo naudotis papildomai (istatymais kokias) per egzamina ar tik kodeksais?
Gal kas turi teises teorijos ir CT konspektus? buciau dekinga jei atsiustumet i pasta linoralt@delfi.lt
Atsakyti
Labas,

Gal yra besiruošiančių šį gruodžio mėn. laikyti Teisės teorijos ar Darbo teisės baigiamuosius egzaminus? smile.gif Kaip sekasi ruoštis? Man po truputėlį jau neramu darosi rolleyes.gif Ar leidzia per DT valstybinį egzaminą naudotis teisės aktais atsakinėjant teoriją ar tik sprendžiant uždavinius? Kaip vyksta tas laikymo procesas? Gal yra kas laikė?, gal galit papasakoti? Ar yra kelios grupės ar viena? Ar daiktus savo reikia palikt kažkur ir pan.? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikė9 @ 2012 11 26, 16:44)
Labas,

Gal yra besiruošiančių šį gruodžio mėn. laikyti Teisės teorijos ar Darbo teisės baigiamuosius egzaminus? smile.gif  Kaip sekasi ruoštis? Man po truputėlį jau neramu darosi rolleyes.gif Ar leidzia per DT valstybinį egzaminą naudotis teisės aktais atsakinėjant teoriją ar tik sprendžiant uždavinius? Kaip vyksta tas laikymo procesas? Gal yra kas laikė?, gal galit papasakoti? Ar yra kelios grupės ar viena? Ar daiktus savo reikia palikt kažkur ir pan.? unsure.gif



Sveikos mergaites 4u.gif Gruodi ir man TT perlaikymas, laikiau pavasari, bet neislaikiau sad.gif Taip pat laikysiu Konstitucine teise. Labai-labai bijau, viska moku, bet ziauriai pergyvenu, kad nesugebesiu atsakyti i klausimus sad.gif per visus valt. egzaminus negalima salia saves tureti jokiu daiktu, neprisimenu kaip buvo per teorijos egzamina, bet kai laikiau KT, tak liepe visus daiktus palikti prie duru, su savimi net striukites negalima buvo tureti, tik tusinuka.
Atsakyti
Sveika,

O iš ko tu TT ruošeisi pavasarį? Na, ne viena bijai, bijokim dabar kartu smile.gif Labai tikiuosi, kad pasiseks, ypač tau, jei viską moki. aš tai dr nemoku visko, bet dar yra šiek tiek laiko blush2.gif
QUOTE(Pokoko @ 2012 11 28, 17:27)
Sveikos mergaites  4u.gif  Gruodi ir man TT perlaikymas, laikiau pavasari, bet neislaikiau sad.gif Taip pat laikysiu Konstitucine teise. Labai-labai bijau, viska moku, bet ziauriai pergyvenu, kad nesugebesiu atsakyti i klausimus sad.gif per visus valt. egzaminus negalima salia saves tureti jokiu daiktu, neprisimenu kaip buvo per teorijos egzamina, bet kai laikiau KT, tak liepe visus daiktus palikti prie duru, su savimi net striukites negalima buvo tureti, tik tusinuka.

Atsakyti
QUOTE(Nikė9 @ 2012 11 29, 15:04)
Sveika,

O iš ko tu TT ruošeisi pavasarį? Na, ne viena bijai, bijokim dabar kartu smile.gif Labai tikiuosi, kad pasiseks, ypač tau, jei viską moki. aš tai dr nemoku visko, bet dar yra šiek tiek laiko blush2.gif


Man tai rytoj Konstitucine, lyg tai ir moku, bet is tu kas panikuoja biggrin.gif bijau nesuprasti klausimo, ir ir pora temeliu, kuriu tiesiog nesuprantu. O teorijos tai Vaisvilos knyga skaiciau, bet labai mazai laiko turejau pasiruost, tai ejau beveik nieko nezinodama sad.gif si karta laiko daugiau turesiu, tai iskalsiu kaip turi buti. zinau, kad Vaisvilos knygoje nera vienos temos, bet nezinau kokios... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokoko @ 2012 11 29, 18:36)
Man tai rytoj Konstitucine, lyg tai ir moku, bet is tu kas panikuoja biggrin.gif bijau nesuprasti klausimo, ir ir pora temeliu, kuriu tiesiog nesuprantu. O teorijos tai Vaisvilos knyga skaiciau, bet labai mazai laiko turejau pasiruost, tai ejau beveik nieko nezinodama sad.gif si karta laiko daugiau turesiu, tai iskalsiu kaip turi buti. zinau, kad Vaisvilos knygoje nera vienos temos, bet nezinau kokios...  blink.gif

[U]

berods tradicijų - 2 temos anksčiau nebuvo
Atsakyti
O kokie klausimai buvo praeitą pavasarį per Teisės teorijos egzaminą? Gal prisimenat, kas laikėt? rolleyes.gif Norėčiau tik bendrai įvertint jų sunkumą ir ar pagal programą ar ne...O programa leido naudotis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikė9 @ 2012 12 01, 16:33)
O kokie klausimai buvo praeitą pavasarį per Teisės teorijos egzaminą? Gal prisimenat, kas laikėt? rolleyes.gif  Norėčiau tik bendrai įvertint jų sunkumą ir ar pagal programą ar ne...O programa leido naudotis? ax.gif

duoda programa 4u.gif viena karta davė net pasenusią, kur nebuvo 2 temos doh.gif biggrin.gif
labai seka ar rasai savo temą smile.gif
Atsakyti