Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam...

NES MES GERIAUSIOS, STIPRIAUSIOS IR KANTRIAUSIOS:)
user posted image

Papildyta:
PLEPUTĖS:
Fabula 178
Spindulėlė 81
delailala 77
oksaniuksxxx 68
*Grazina* 40
rinann 38
janneta 30
Kasiopėja 26
Whagati 23
Esha 23
pupule1 6
Kaimo dama 4
liudvine 2
Leksa 1
Wiesba 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janneta: 29 gegužės 2012 - 19:50
Jungiuosi naujuose namuciuose smile.gif labai grazussss.... wub.gif
Atsakyti
Vau, jungiuos ir as. Grazu. Pasirodo kokia as plepi doh.gif
Kamamytes veikineja, ar sveikinejat, ligoniukai?
O man paskutiniu metu durnos dienos. Nesamone kazkokia.
Jau ir zliumbimai prasidejo. Kaip kartais reikia i ta vyriska peti atsiremti, o jo nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Grazina* @ 2012 05 29, 21:43)
Jungiuosi naujuose namuciuose smile.gif labai grazussss.... wub.gif

Sveikutės 4u.gif
Na visu pirma tai atsiprašau Gražinos kad užbėgau už akių ir pratesiau temukę, bet taip norisi paplepėti... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 29, 22:05)
Vau, jungiuos ir as. Grazu. Pasirodo kokia as plepi doh.gif
Kamamytes veikineja, ar sveikinejat, ligoniukai?
O man paskutiniu metu durnos dienos. Nesamone kazkokia.
Jau ir zliumbimai prasidejo. Kaip kartais reikia i ta vyriska peti atsiremti, o jo nera verysad.gif

Ech koks suprantamas jausmas...stiprybės tau spindulėle 4u.gif
Na o mes sergame toliau, teko pasiimti biliuteni nes mažyliui tempė vos ne 40 kilo, ir pasirodo viskas dėl gerklės na bet kadangi pradėjome gerti antibus tai jau pamažu ji mums krenta ir tokia aukšta nebekyla rolleyes.gif Vakar išleidom savo tėvelį tai taip liūdna buvo, o dar kai vaikas serga išvis man depresija puola verysad.gif
Nusiprausėm su mažium ir galvoju ką čia dar nuveikus, miego nenoriu nes pietų abu miegojom, galvoju gal kokį filmą parsisiūsti pažiūrėt g.gif
Atsakyti
Jungiuos ir as thumbup.gif Aciu janneta, uz naujus namucius:4u: 4u.gif
Mes kaip jau ir sveikstam,tik gerklyte maziukui niekaip nepraeina.Tai siandien einam pas LORista,kazkoki tepineli ims is gerkles,ziures kokia ten bakterija tuno doh.gif
Spindulele,o ko dabar taip nuotaikos nera? Pavasarine depresija gal g.gif
Nors as dabar irgi liudziu.Du butus,kuriuos galejom sau leisti, mums tiesiog is po nosies nupirko verysad.gif O labiausiai liudna del to,kad uosviai gali padeti,bet nepadeda gun_bandana.gif
Taip kad mergaites neliudekim ir laukim vasaros smile.gif Gal nuotaikos pasitaisys ir ligos visos baigsis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 05 30, 10:21)
Jungiuos ir as thumbup.gif  Aciu janneta, uz naujus namucius:4u:  4u.gif
Mes kaip jau ir sveikstam,tik gerklyte maziukui niekaip nepraeina.Tai siandien einam pas LORista,kazkoki tepineli ims is gerkles,ziures kokia ten bakterija tuno doh.gif
Spindulele,o ko dabar taip nuotaikos nera? Pavasarine depresija gal g.gif
Nors as dabar irgi liudziu.Du butus,kuriuos galejom sau leisti, mums tiesiog is po nosies nupirko verysad.gif O labiausiai liudna del to,kad uosviai gali padeti,bet nepadeda gun_bandana.gif
Taip kad mergaites neliudekim ir laukim vasaros smile.gif Gal nuotaikos pasitaisys ir ligos visos baigsis 4u.gif


Neliudek, Rinnan, turesit ir jus namucius. O kas del uosviu, manau ir dziaukis kad nepadeda. Kaip minejau, niekam ne aciu. Paskui duos trupineli, o kalbes, kad namus nupirko. Ateis laikas, bus ir jusu kiemely saulute 4u.gif
Man siandien maziuko isleistuves is pradiniu. Tai bus svente, paskui i kavine vaziuosim visi.
O man tai susidejo visokiu bedeliu, matyt ir isglebau biski blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif Mes is daktares, sake dar gerklyte truputi raudona tai pratese biliuteni iki antradienio, galime tinginiauti toliau vacation4.gif nors siaip tai siandien darbinga diena, jau nusivaliau virtuves ir svetaines langus, tuoj pulsiu saltibarsciu daryt, vakar vyrukas paskambino sako jetus kaip persivalgiau saltibarsciu tai man toks noras pakilo doh.gif
Spindulele kas tau per bedos, kaip isleistuves praejo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 05 31, 12:59)
Sveikos mergytes 4u.gif  Mes is daktares, sake dar gerklyte truputi raudona tai pratese biliuteni iki antradienio, galime tinginiauti toliau vacation4.gif nors siaip tai siandien darbinga diena, jau nusivaliau virtuves ir svetaines langus, tuoj pulsiu saltibarsciu daryt, vakar vyrukas paskambino sako jetus kaip persivalgiau saltibarsciu tai man toks noras pakilo doh.gif
Spindulele kas tau per bedos, kaip isleistuves praejo? mirksiukas.gif


Normaliai. Pasedejom su teveliais. Kas sampano, kas alaus su duonele lotuliukas.gif Nedaug tu teveliu tebuvo.
O tos bedeles na tik bedeles. Bet kai ju prisirenka, matyt isveda is kantrybes. O kartais ir reaguoji neadekvaciai.
O jus sveikit 4u.gif Man irgi langelius reik vel valyt. Turiu puikius kaimynus, vienoj pusej apdulkina, kitoj pas save su kibiru langus plauna, tai bega man ant langu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 01, 09:07)
Normaliai. Pasedejom su teveliais. Kas sampano, kas alaus su duonele lotuliukas.gif Nedaug tu teveliu tebuvo.
O tos bedeles na tik bedeles. Bet kai ju prisirenka, matyt isveda is kantrybes. O kartais ir reaguoji neadekvaciai.
O jus sveikit 4u.gif Man irgi langelius reik vel valyt. Turiu puikius kaimynus, vienoj pusej apdulkina, kitoj pas save su kibiru langus plauna, tai bega man ant langu doh.gif

Labuka 4u.gif Na ir kaimynai, vajei kas per žmonės aš nesuprantu doh.gif Nors pati irgi negaliu jais pasigirti, apačioje visi niekas negyvena, priešais baisi alkoholike (gal ir negražiai išsireiškiau bet kito žodžio nerandu) tik visa laimė kad jos dabar nėra, sūnus šiaip užima geras pareigas savivaldybėje tai jau neapsikentęs iš gėdos ištarabanino ją kažkur thumbup.gif , viena kaimynė irgi senutė vis dejuoja kad visur čia pas mus betvarkė o pati nė piršto nepajudina, aplink savo kilimėli apsišluoja ir visa jos tvarka doh.gif tai tik su viena kaimyne gerai sutariam, kartu aplinką prižiūrim, laiptinę šluojam, viena pas kitą kavikės atsigeriam, ji man kartais vaikelį prižiūri ax.gif Jau sakiau kitą kartą jei kur kraustysiuos tai visų pirma apsižiūrėsiu kas per kaimynai, nors labai tikiuos kad sekantis kartas bus į namą blush2.gif Išsiliejau lotuliukas.gif
Geriu kavikę ir eisiu kažką darbuotis, iš tikro tai reiktų spintoje generalinę pasidaryti nes jau tiek tų šmutkių prisikaupę kad kai reikia nieko nerandu doh.gif tik gaila nėra kam atiduoti nes pas mane tie dydžiai visi maži doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 06 01, 10:21)
Labuka 4u.gif Na ir kaimynai, vajei kas per žmonės aš nesuprantu doh.gif Nors pati irgi negaliu jais pasigirti, apačioje visi niekas negyvena, priešais baisi alkoholike (gal ir negražiai išsireiškiau bet kito žodžio nerandu) tik visa laimė kad jos dabar nėra, sūnus šiaip užima geras pareigas savivaldybėje tai jau neapsikentęs iš gėdos ištarabanino ją kažkur thumbup.gif , viena kaimynė irgi senutė vis dejuoja kad visur čia pas mus betvarkė o pati nė piršto nepajudina, aplink savo kilimėli apsišluoja ir visa jos tvarka doh.gif tai tik su viena kaimyne gerai sutariam, kartu aplinką prižiūrim, laiptinę šluojam, viena pas kitą kavikės atsigeriam, ji man kartais vaikelį prižiūri ax.gif Jau sakiau kitą kartą jei kur kraustysiuos tai visų pirma apsižiūrėsiu kas per kaimynai, nors labai tikiuos kad sekantis kartas bus į namą blush2.gif Išsiliejau lotuliukas.gif
Geriu kavikę ir eisiu kažką darbuotis, iš tikro tai reiktų spintoje generalinę pasidaryti nes jau tiek tų šmutkių prisikaupę kad kai reikia nieko nerandu doh.gif tik gaila nėra kam atiduoti nes pas mane tie dydžiai visi maži doh.gif


Galim keist lotuliukas.gif Pas mane irgi XS, S 34, 36. Blogai dideliam, blogai mazam doh.gif
Atsakyti
laba diena mergaites 4u.gif

ziuriu gyvenimas pas visas verda smile.gif

tai ka su vaiku diena siandien 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
SVEIKINAM VISUS DIDELIUS IR MAZUS VAIKUCIUS SU VAIKU GYNIMO DIENA :4u: 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes is pat ryto prisiputem visa kambari balionu,o dabar tetis su didziuoju isejo i parka,svente vyks vaikams,mazius nebsulauke,luzo pietu miegelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mamytes,o kur vasara? g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti