Įkraunama...
Įkraunama...

Podhalės aviganių namučiai

Prieš atidarydama naują temą ilgai ieškojau SM forumuose ko nors apie šiuos ''meškučius'', bet nelabai ką radau.
Prieš 7 metus Lenkijoje Zakopanės turguje pamačiau pardavinėjamus baltus ''meškiukus'' ir šalia jų didelį baltą ''meškiną'' - jų tėvelį. Pamačiau ir pagalvojau , kad nieko gražesnio nesu dar mačius, įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio blush2.gif
Ir pagaliau po tiek metų, mažas baltas meškutis jau mūsų šeimos narys thumbup.gif
Labai būtų smagu rasti bendraminčių ir draugų, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir vargais auginant šiuos meškučius. smile.gif
Atsakyti
Na aš jo neauginu,bet mačius parodoje. Tai pasirodė draugiški,aktyvūs.(abi buvo patelės) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blogiukeeee @ 2012 05 31, 10:19)
Na aš jo neauginu,bet mačius parodoje. Tai pasirodė draugiški,aktyvūs.(abi buvo patelės) smile.gif

Taip jie labai aktyvūs ir draugiški, bet taip pat ir labai sargūs. smile.gif
Atsakyti
Man rodos šios moteriškės Podhalės aviganius mačiau parodoje:
http://www.jurbarkot...aviganiai-2.jpg
Atsakyti
Sveika, kaip smagu kad atidarei tema as vakar ruosiausi atidaryti , bet nuotrauka neisejo ikelti tai ir neuzsiemiau.Mano meskiukui 3 menesiai tevai abu is Lenkijos su dokumentais o maniskis be.Mes rudeni praradom savo 14 metu podhales avigani, tai vedami geru prisiminimu siems super protingiems ir sargiems sunims isigijom nauja. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 05 31, 15:43)
Sveika, kaip smagu kad atidarei tema as vakar ruosiausi atidaryti , bet nuotrauka neisejo ikelti tai ir neuzsiemiau.Mano meskiukui 3 menesiai tevai abu is Lenkijos su dokumentais o maniskis be.Mes rudeni praradom savo 14 metu podhales avigani, tai vedami geru prisiminimu siems super protingiems ir sargiems sunims isigijom nauja. 4u.gif
http://i49.tinypic.com/2r2btb5.jpg


Na ir sutapimas smile.gif mūsų meškiukas irgi 3 mėnesių, jis irgi be dokumentu.
va čia mūsų tėveliai : http://tv.delfi.lt/video/8jsz0UUV/
Atsakyti
Kur jusiskis gyvena, kuo maiitinat kaip sekasi dresuoti?Mes savo Porta parsiveze i namus tris dienas laikem kambari kazkoks kosmaras buvo be miego buvau.Tada nusprendem kad keliaus i voljera nes su mama jis gyveno voljere,tai dar dvi naktis ir kaimynai nemiegojo. biggrin.gif Dabar viskas susitvarke diena beveik visada buna palaidas uzdarom jei kas ateina ar mes isvaziuojam , o nakti miega voljere. Labai lengvai pasiduoda dresurai, kelias dienas vedziojom su pavadeliu neleidom i gelynus darzus tai dabar ir nelenda ten , o jei tik nosi kisa uztenka pasakyti fu ir atsitraukia.Maitinam 4 kartus nature protection maistu bet aisku jis visada alkanas , man tos normos labai jau mazos g.gif.Ta filmuota medziaga esu senai macius, patvirtino kad tai nerealus sunys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele22: 31 gegužės 2012 - 20:08
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 05 31, 21:04)
Kur jusiskis gyvena, kuo maiitinat kaip sekasi dresuoti?Mes savo Porta parsiveze i namus tris dienas laikem kambari kazkoks kosmaras buvo be miego buvau.Tada nusprendem kad keliaus i voljera nes su mama jis gyveno voljere,tai dar dvi naktis ir kaimynai nemiegojo. biggrin.gif Dabar viskas susitvarke diena beveik visada buna palaidas uzdarom jei kas ateina ar mes isvaziuojam , o nakti miega voljere. Labai lengvai pasiduoda dresurai, kelias dienas vedziojom su pavadeliu neleidom i gelynus darzus tai dabar ir nelenda ten , o jei tik nosi kisa uztenka pasakyti fu ir atsitraukia.Maitinam 4 kartus nature protection maistu bet aisku jis visada alkanas , man tos normos labai jau mazos g.gif.Ta filmuota medziaga esu senai macius, patvirtino kad tai nerealus sunys.

Mes saviski kambaryje laikom kai isvaziuojam ir naktimis. siaip kai tik parsivezem, apėjo aplink namus,valdas apziurejo ir viena į lauką jau išleidžiam. Pavadėlio tai net nebandem det nes iškart mum jo tėvelių šeimininkė sakė kad nesupras jie kas tai yra ir nepriims to. šiaip išeinam pasivaikščiot ir į gyvenvietę, nesitraukia nuo manęs toliau nei er du metrus, į žmones, šunis, kates, mašinas be reikalo visai nereaguoja, eina ir praeina, bet jei labai arti su žmonėm prasilenkiam tada jau truputi budrauja smile.gif Dėl maistuko as mus kol kas nera aišku nes nuo mamos buvo mažyliai pasigavę poodinę erkutę. verysad.gif tai kol kas labai atsargiai su maisteliu mes, tai kosytę ryžiu su vištiena ir morkytėm valgom, tai sausą maistelį , kaitaliojam taip, kad dar labiau oda nesudirgtu. Neseniai jis dar pas mus tik savaitė smile.gif bet namai jau pilni jo:)
Atsakyti
O ta erkute labai isbujojus girdejau kad sunkiai pasiduoda gydymui, o gal jusiskiui nestipriai, musu sunelio mama irgi kazkokia zaizdota buvo bet suniukas sveikas. Del pavadelio tai visiska nesamone jei sunelis nuo mazens nepratintas tai aisku kad pagyvenes laisveje jis jo nepripazins, bet i gatve kad issivesti paaugusi suni tai manau neissiversit, gali ir koks vaikas issigasti.
Atsakyti
Labai mieli meskinai tie Podhalai wub.gif Man ju Lietuvoj nera teke sutikt, bet Lenkijoj jie populiarus o ir Belgijoj ju nemazai.

Sunrise Girl - kose su sausu kaitaliodami isigysit skrandzio opa o poodines erkutes (demodex'o) tikrai neisgydysit. Ta erkute deja jau "dovanele" ilgam laikui, ji gydoma ilgai ir nuobodziai ir nevisada isgydoma apskritai.... bet tai reiskia kad mama suniuku nustekenta ir serganti ir suniuku imunitetas nelabai koks buvo g.gif

O merginos displazijos susirgimu nebijot kad taip drasiai Podhaliukus be dokumentu ir sveikatos tyrimu pirkot? Juk displazija tai siu sunu didziausia beda ir deja daznai pasitaikanti verysad.gif

bet kuriuo atveju - linkiu sekmes auginant savo meskinus, o sunrise girl meskutei kuo greiciau pasveikt.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 06 01, 15:13)
Labai mieli meskinai tie Podhalai  wub.gif  Man ju Lietuvoj nera teke sutikt, bet Lenkijoj jie populiarus o ir Belgijoj ju nemazai.

Sunrise Girl - kose su sausu kaitaliodami isigysit skrandzio opa o poodines erkutes (demodex'o) tikrai neisgydysit. Ta erkute deja jau "dovanele" ilgam laikui, ji gydoma ilgai ir nuobodziai ir nevisada isgydoma apskritai.... bet tai reiskia kad mama suniuku nustekenta ir serganti ir suniuku imunitetas nelabai koks buvo  g.gif 

O merginos displazijos susirgimu nebijot kad taip drasiai Podhaliukus be dokumentu ir sveikatos tyrimu pirkot? Juk displazija tai siu sunu didziausia beda ir deja daznai pasitaikanti  verysad.gif

bet kuriuo atveju - linkiu sekmes auginant savo meskinus, o sunrise girl meskutei kuo greiciau pasveikt.

Ačiukas už palinkėjimus greičiau pasveikt, šiandien kaip tik buvom pas veterinara, visus mūsų augintinius kiek esam turėję ir turim dabar šis nuostabus žmogus gydo, tikrai geras specealistas jis, tai kazkaip truputi nuramino šiandien ko gero mum niežai o ne ta erkutė( erkutę nustatė šuniūkų mamos veterinaras tai ir šuniukus nuo to pačio gydė, gal netneištyręs gerai jų). Mūsų veterinaro nuomonė tokia kad tėvelis šuniūkų galėjo turėt kontaktą su laukiniais gyvūnais ir užsikrėst niežais o kadangi šeimininkai visus šunis tom pačiom vienom šukom šukavo tai gal ir gavos taip kad šuniukai mažesni, jautresni ir pasigavo šitą bjaurybę. verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai įsivaižduoju kaip ir kiekjie kankinos visi verysad.gif gerai kad mes laiku radom kas jam tai išsigydysim tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 06 01, 15:13)
Labai mieli meskinai tie Podhalai  wub.gif  Man ju Lietuvoj nera teke sutikt, bet Lenkijoj jie populiarus o ir Belgijoj ju nemazai.

Sunrise Girl - kose su sausu kaitaliodami isigysit skrandzio opa o poodines erkutes (demodex'o) tikrai neisgydysit. Ta erkute deja jau "dovanele" ilgam laikui, ji gydoma ilgai ir nuobodziai ir nevisada isgydoma apskritai.... bet tai reiskia kad mama suniuku nustekenta ir serganti ir suniuku imunitetas nelabai koks buvo  g.gif 

O merginos displazijos susirgimu nebijot kad taip drasiai Podhaliukus be dokumentu ir sveikatos tyrimu pirkot? Juk displazija tai siu sunu didziausia beda ir deja daznai pasitaikanti  verysad.gif

bet kuriuo atveju - linkiu sekmes auginant savo meskinus, o sunrise girl meskutei kuo greiciau pasveikt.

nu bijok nebijojes displezijos, mes norejom tokio sunio ,nes jau esam tureje ,o su dokumentais mums kaina buvo neikandama. Maniski rodem vetui nes kai ilgai paguli, kartais sunkiai issivaiksto tai sake riboti kruvi ir duoti kalcio.
Atsakyti