Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Nauja tema drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na as jums labai atsibosiu su tuo savo klausimu, bet vis gi ar buvo kam nors, kad po laporaskopijos stipriai veluotu mm? nu as baisiai pergyvenu kad isderino mano cikla. Tiesa po operacijos man kokias 7 dienas biskiuka tepliojo bet gyd. sake kad i tepliojimus nekreipti demesio, turi buti tikras kraujavimas kaip per menesines ir kad jis reikstu gera zenkla.[B][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 04 23, 10:06)
Na as jums labai atsibosiu su tuo savo klausimu, bet vis gi ar buvo kam nors, kad po laporaskopijos stipriai veluotu mm? nu as baisiai pergyvenu kad isderino mano cikla. Tiesa po operacijos man kokias 7 dienas biskiuka tepliojo bet gyd. sake kad i tepliojimus nekreipti demesio, turi buti tikras kraujavimas kaip per menesines ir kad jis reikstu gera zenkla.[B][COLOR=blue]


Nu man po laparoskopijos tai mmm biški anksčiau prasidėjo,o kitą ciklą vėlavo 6d.Nors prieš laparoskopiją ciklas buvo tikslus kaip laikrodis. O daugiau ir nebeprasidėjo ax.gif
Atsakyti
Man po laparoskopijos gyd. sakė, kad iš karto ir turi būti mmm. Tą pačią dieną lašiukas iškrito, tai gyd. ir užskaitė tai kaip naujo ciklo pradžią. O normalios mmm buvo kaip ir priklauso - maždaug po mėnesio. Nesu tikra, bet gal mmm atvažiuoja priklausomai nuo to, kas buvo daryta per laparoskopiją - man pvz. driliavo kiaušides, tai gal atitinkamai ir mmm pasirodė g.gif
Atsakyti
Po operacijos sekančią dieną prasidėjo mmm nors buvo visiškai ne laikas. Tai gyd. sakė, kad labai gerai kad kiaušidės šitaip sureagavo - prasidėjo mmm.
Atsakyti
QUOTE
Man po laparoskopijos gyd. sakė, kad iš karto ir turi būti mmm. Tą pačią dieną lašiukas iškrito, tai gyd. ir užskaitė tai kaip naujo ciklo pradžią.

Keista, man gydytoja sakė kaip tik atvirkščiai - kad kraujavimas po operacijos yra tik jos pasekmė, o ne naujo ciklo pradžia. Man net kelias dienas tepė. O mmm prasidėjo 40 ciklo dieną, 31 diena po operacijos, t.y. vėlavo lygiai 10 dienų.
Atsakyti
QUOTE(Spirgė @ 2006 04 24, 13:26)
Keista, man gydytoja sakė kaip tik atvirkščiai - kad kraujavimas po operacijos yra tik jos pasekmė, o ne naujo ciklo pradžia. Man net kelias dienas tepė. O mmm prasidėjo 40 ciklo dieną, 31 diena po operacijos, t.y. vėlavo lygiai 10 dienų.

Na matai tepliojimas tai ir yra tepliojimas, o man buvo pačios tikriausios mmm su būdingu joms kraujavimu ir visu ten tuo mmm turiniu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Na matai tepliojimas tai ir yra tepliojimas, o man buvo pačios tikriausios mmm su būdingu joms kraujavimu ir visu ten tuo mmm turiniu.

Tada viskas aišku, sako, kad taip yra labai gerai - teigiama reakcija į operaciją.
Atsakyti
sveikos mergaites!ruosiuos jau ryt i klinikas.pedikiuras padarytas,depiliacija irgi,nauja pizama irgi laukia ax.gif tik va nezinau ar ryt mane knibines ar poryt,na bet nevalgysiu ir negersiu is ryto.labiausiai tai bijau kad nevemciau po operacijos
Atsakyti
QUOTE(matylda @ 2006 04 25, 10:12)
sveikos mergaites!ruosiuos jau ryt i klinikas.pedikiuras padarytas,depiliacija irgi,nauja pizama irgi laukia  ax.gif  tik va nezinau ar ryt mane knibines ar poryt,na bet nevalgysiu ir negersiu is ryto.labiausiai tai bijau kad nevemciau po operacijos

Na dėl atsigėrimo tai, manau, gali atsigerti, nes nelabai tikėtina, kad pirmą dieną paguldžius iš karto operuotų. Vis tike anesteziologas turi apžiūrėti dar visokie žarnyno valymai, dar gal koks tyrimukas. Paprastai tai operuoja sekančią dieną. Sėkmės. Visaks bus gerai.
Atsakyti
Aš kaip tik iš gyd gegužės 31 lapraskopija, išejau apsiverkiau, net nežinau kodėl, vyras net namo grįžo iš darbo manes paguosti.
jokios info per daug man nesuteike, tik kokius tyrimus pasidaryt ir vsio, sako viska pasakys kai paguldys, na tik mineralinio atsinešti, neisivaizduoju kaip ten kas iš viso vyksta nes pirma karta guluos. blush2.gif ka turėti, ar valgyt ar nevalgyt ir šiaip g.gif
ir dėl pinigų davimo, nu nieko neisivaizduoju doh.gif , esu be galo prieš tokius dalykus, nu net neįsivaizduoju kaip ten kas buna kas ,kiek, kam, operuos Tvar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedradi: 25 balandžio 2006 - 12:17
QUOTE(giedradi @ 2006 04 25, 14:11)
Aš kaip tik iš gyd  gegužės 31 lapraskopija, išejau apsiverkiau, net nežinau kodėl, vyras net namo grįžo iš darbo manes paguosti.
jokios info per daug man nesuteike, tik kokius tyrimus pasidaryt ir vsio, sako viska pasakys kai paguldys, na tik mineralinio atsinešti, neisivaizduoju kaip ten kas iš viso vyksta nes pirma karta guluos.  blush2.gif  ka turėti, ar valgyt ar nevalgyt ir šiaip  g.gif
ir dėl pinigų davimo, nu nieko neisivaizduoju  doh.gif , esu be galo prieš tokius dalykus, nu net neįsivaizduoju kaip ten kas buna kas ,kiek, kam, operuos Tvar

sveika, mane operavo sausio men gyd Tv. Antradieni atsiguliau, o jau penkt isleido namo. pirma diena pakomentavo mano tyrimus, veliau pasirasinejau ant ivairiausiu dokument, sesele pasvere, atejo anestezologe, papasakojo ka darys ir siaip pakalbejome. gyd taip pat buvo uzejusi pakalbeti. jei l jaudinsies pasiulys tabl raminam. visa diena reikejo gerti daug skysciu, patariu nevalgyti, nes statys klizma,is vakaro taip pat duoda kazka isgerti, kad lengviau visas procesas vyktu. po operac visa diena miegojau, gyd atejo ketv ir viska papasakoja. kaip minėjau penkt namo. del pinigu: anestez daviau penkiasdesimt -paeme, gyd norejau duot, bet neeme. vyras nupirko jai geliu. tikrai nieko baisaus ir po op viskas aisku. sekmes biggrin.gif
Atsakyti