Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūziška greito lieknėjimo programa

sveikos gal kas bandet si stebukla PRANCŪZIŠKA GREITO LIEKNĖJIMO PROGRAMA. Lieknanti ir detoksikuojanti kopūstų sriuba. 5 kg per 5 dienas
atsitiktinai radau vienam puslapy ir idomu pasidare ar veiksminga?
Atsakyti
Nezinau ar cia apie ta pacia sriuba kalbama, bet as esu bandzius kopusto ir saliero sriuba. Tai jo, ten kazkur apie savaite laikaisi, ir tikrai krenta tie kg. Ji vadinosi organizma valanti sriuba...
Atsakyti
as radau puslapi harmonylife.lt ir ten rasoma kad per 5 dienas galima netekti iki 5 kg tai delto ir susidomejau.manau reikes isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasele868686 @ 2012 06 08, 14:32)
idomu pasidare ar veiksminga?

taip, bus veiksminga, tas penkias dienas... nes po jų grįšit prie įprasto maitinimosi, medžiagų apykaita bus pagadinta, organizmas jau bus gavęs signalą kaupti riebalus, ir tie numesti kilogramai grįš ir dar draugų parsives - dažniausiai toks scenarijus būna po ekstremalaus svorio metimo 4u.gif
Atsakyti
Visiskai pritariu!Visa tai man ir atsitiko smile.gif gerai tik tiek kad gal nebent organizma issivalai..
Atsakyti
bet prie tos sriubos aiskiai parasyta kad prie sriubos reikia valgyti silpnus uzkandzius.o ne vien ta kopustu sriuba.jeigu valgysi tik sriuba tai beabejo organizmas issibalansuos smile.gif prie tos sriubos yra sudarytas valgiarastis kaip toliau maitintis likusias dienas wink.gif
Atsakyti
man irgi idomi si programa , jau seniai norejau nusipirkti, bet vis nedrystu, idomu ka ten darvalgyt reikia be tos sriubos??ir ar nekenksminga
Atsakyti
visiska nesamone, pinigu ismetimas
jei nori numest tuos 5 kg turi valgyt tik ta sriuba, na dar skonis kaip skonis, bet skrandzio neuzkemsa nei kiek, jau kavos atsigerusi jauciuosi sotesne
zodziu man visiskai neveiksminga, jau geriau laikytis bet kurios kitos cia SM isvardytos dietos, aisku be pastangu rezultatu nebuna, bet cia tai tikrai nieko nepadedantis dalykas
Atsakyti
Drauge naodojo-0 sveiku rezultatas,tik kad kvapas kaip tikro kapušniako lotuliukas.gif
Atsakyti
as sakau, kad visiska nesamone, skelbiasi 5 dienos -5 kg NESAMONE
griau jau paprastos kopustu sriubos dietos laikytis, ruduo darzoviu sociai, ir sveikiau, ir skaniau ir skrandi geriau uzpildo, ir PIGIAU IR REZULTATAS 100% GERESNIS
Atsakyti
Dar vienas triukas užsidirbti pinigų smile.gif
Atsakyti
Jau geriau paciai isssivirti kopustu+salieru+morka+paprika+pomidoras sriuba.Ir organizma pavalysit, ir gal siek tiek nukris gramu, negu moketi uz skardineles sriubos. rolleyes.gif
Atsakyti