Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutinis mados šauksmas

pavasario tendencijos ax.gif
Atsakyti
O kulnai koklie baisūs blink.gif
user posted image

iki pavasario bus gražu
Atsakyti
Nieko ypatigo,manau reikia rengtis taip kad butu patogu ir sau patikti,o ne kitiems rolleyes.gif
Atsakyti
taip ir darysiu, nes rudens ziemos mada nuostabi, o vat vasaros - nelabai man prie dusios schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Na netik kulnai baisūs, viršus taip pat elegancija nežiba g.gif . Tikiuosi nepadaryti tokios klaidos kaip pavasarį. Labai baisėjausi apvalianosiais bateliais, bet vienam baliui specialiai nusipirkau apvalianosius, tiesa labai gražiu kulniuku (apverstos taurelės forma, šviesiai salotiniai, zamšiniai). Pagalvojau, kad specialiai tam baliui, tad jei sugadinsiu nebus gaila. Aišku liko apgadinti, bet aš nepergyvenu, tačiau nenorėčiau pirkti iš principo g.gif . O dabartinės avalynės mados tendencijomis esu pakraupusi. Baisu yra tas, kas yra baisu mirksiukas.gif
Atsakyti
Seip tai graziausiai visada tai kas tinka tau tada jautiesi grazi ir stilinga nes jeigu uzsidesi ruba kuris tau schmoll.gif tai ir jausies kaip baidykle nors jis ir bus tuo metu madingiausias smile.gif
Atsakyti
Kas ta mada. Juk nepatinka - ir nesivilksi vis tiek.
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 09 28, 11:41)
manau reikia rengtis taip kad butu patogu ir sau patikti,o ne kitiems  rolleyes.gif


Kiekvienoje turbūt stiliaus temoje šmėžuoja tokio tipo patarimai "kodėl aklai sekate mada, reikia tureti savo stilių, renkis, kad tau būtų gerai, o ne kitiems.. bla, bla bla" Patarimai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 09 28, 18:06)
Kiekvienoje turbūt stiliaus temoje šmėžuoja tokio tipo patarimai "kodėl aklai sekate mada, reikia tureti savo stilių, renkis, kad tau būtų gerai, o ne kitiems.. bla, bla bla" Patarimai.. doh.gif


nu tai va, o kažin ar daug tokių apakusių nuo mados g.gif biggrin.gif Kažkaip neįsivaizduoju, kad būtų daug tokių, kurios apsirengusios madingais rūbais ir vaikšto kenčiančiais veidais, aukojasi dėl kitų, nesirengia taip, kaip pačioms gerai ax.gif
Visos renkamės drabužius pagal savo skonį, bet tikrai nepamaišys atkreipti dėmesį į mados tendencijas, pasižvalgyti po internetą ar žurnalus. Todėl super, kad nors Ieva-Pieva vis įmeta kokią nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau ir supykau aš ant tos pavasario mados... Jei pasirinkime tik tokie batai ir tokios suknelės, tai pavasarį garantuotai madingiausia bus mano močiutė, o man teks antraplanis vaidmuo. Todėl manau, kad kitą pavasarį rengsiuosi džinsus. Bala nematė... Gal Statkevičius nieko nesakys biggrin.gif
Atsakyti
O blogiausia kad parduotuvėse tik toks "grožis" ir stovės.... dry.gif Ir padoraus nieko nenusipirksi unsure.gif
Atsakyti
Kitą vasarą visą ta mada,pasirodys labai graži tongue.gif ,kaip pradės daugelis rengtis mirksiukas.gif
Atsakyti