Įkraunama...
Įkraunama...

KT Ammily

Sveiki, noreciau Jusu pagalbos. Pradejau vartoti kontraceptikus Ammily, kai baigiau pirma pakuote po 3 dienu prasidejo menesines, bet jie ne tokie kaip visada, paprastai menesines gausios, o dabar ju beveik nera ir iseina kresuliai, spalva tamsi tamsi, kaip juoda butu, labai del to pergyvenu. Esu isvaziavus, tai pas ginekologa neturiu galimybes nueiti. Gal kuri buvo su tuo susidurusi? Gal galetumet ka patarti? Gal kontraceptikus reiketu nustoti gert, o gal cia organizmas dar nepriprato... Buciau labai dekinga
Atsakyti
Nieko gero horm. kontraceptikai moters organizmui nedaro, deja... Uztat ju gamintojai gyvena laimingai ir turtingai lotuliukas.gif doh.gif pasirinkit kitoki kontracepcijos buda.... Bet cia, aisku, tik mano nuomone blush2.gif o ka pasirinksit jus, cia jau tik jums spresti 4u.gif
Atsakyti
li-ena gal galetumet duoti patarima, koki kitoki kontraceptini buda?
Papildyta:
ir gali vis del to kas nors zino, kodel taip vyksta ir kas vyksta su mano organizmu? zinau , kad dauguma vartoja kontraceptikus, bet nieko panasaus nepatiria...
Atsakyti
Man tai asmeniskai priimtiniausia arba prezervatyvai arba nutrauktas lyt aktas..

Tiesa sakant, kt irgi kazkada geriau, bet gydomaisiais tikslais ir tik kokius 3 men., paskui nustojau - ir labai del to dziaugiuosi biggrin.gif nors jokiu salutiniu poveikiu nepastebejau, bet visdel to susimasciau apie ju "nauda" sveikatai...
Atsakyti
As taip pat patarciau prezervatyvus , NLA ,ir NSP 4u.gif
Matyt jums sios tabletes netinka.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija V. S. @ 2012 06 13, 11:12)
li-ena gal galetumet duoti patarima, koki kitoki kontraceptini buda?
Papildyta:
ir gali vis del to kas nors zino, kodel taip vyksta ir kas vyksta su mano organizmu? zinau , kad dauguma vartoja kontraceptikus, bet nieko panasaus nepatiria...



O jus nenorit paskambinti savo gydytojai?.. Net jei negalit pas ja nueiti, gal ji duos koki patarima, juk tikriausiai ji ir israse jums tas tabletes?..
Atsakyti
Taip sendien ir padariau, pasake, kad taip gali buti, kad organizmas dar nepriprato, stebet kaip kita menesi bus... Na tikiuosi kad viskas bus gerai. Aciu uz patarima smile.gif
Atsakyti
Sveikos dar karteli, baigiau gerti antra pakuote, menesines tokios pat... verysad.gif Noreciau suzinoti, gal yra dar tokiu kurios geria KT Ammily? Jei yra parasykit kaip Jus jauciates?
Atsakyti
siaubas, as tai negerciau...
Atsakyti
As ir nezadu daugiau gerti, tik noriu suzinoti kaip kitu organizmas reaguoja i situs KT. Ar as viena jos geriau?
Atsakyti
as ir jau antras menuo jas geriu. Man viskas normaliai, nusiskundimu neturiu smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsiliepima ir saunu girdeti, kad Jums viskas gerai smile.gif
Atsakyti