Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Te neapleis mūsų mūza ir naujoje temukėje.... Mėgaukimės kūryba, gražiais darbeliais rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif pilnas balionelis srukturines pastos statybininkei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnelaM @ 2012 06 14, 18:30)
4u.gif  pilnas balionelis srukturines pastos statybininkei 4u.gif


As i ta pacia tema... smile.gif Kas Vilniuje galetu pravesti mini pradziamoksli kaip dirbti su strukturine pasta? Labai ji mane pastaruoju metu domina... 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su savo lėkšte.... praktikos dar reik daug daug...
user posted image
Atsakyti
sveiki, kitą kartą, kai darysite atvirkštiniu būdu, pamėginkite pradėti nuo dvikomponenčio sendinimo ir taip gausite subtilesnius skilimo perėjimus My Webpagepavyzdukas ir sendinimas bus pirmiau už paveikliuką, tad matysis. O šiaip tai šauni pradžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 06 14, 18:33)
sveiki, kitą kartą, kai darysite atvirkštiniu būdu, pamėginkite pradėti nuo dvikomponenčio sendinimo ir taip gausite subtilesnius skilimo perėjimus  My Webpagepavyzdukas ir sendinimas bus pirmiau už paveikliuką, tad matysis. O šiaip tai šauni pradžia  4u.gif

Jei čia man, tai čia dekupažuota sena sena medine lėkštė smile.gif Ačiū 4u.gif
Bet kas dėl sendinimo, tai turbūt niekad neišmoksiu gražiai jo kraštus padaryti, vis kažkas ne taip gaunas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 14 birželio 2012 - 17:43
QUOTE(bumbasi @ 2012 06 14, 18:42)
Jei čia man, tai čia dekupažuota sena sena medine lėkštė smile.gif Ačiū  4u.gif

Geras, tikrai nebuciau pagalvojus 4u.gif
Atsakyti
Aha jums, matot, kaip visus "apgavot" tikrai galvojau,kad stiklas, tai jeigu medis, tai dar paprasčiau, tepkite pirštais per visą plotį darbo tik į kraštus nuploninkite abus luoksnius. /o dar man asmeniskai gražiau, kai visas susendintas, bet ne visur įtrynimai išryškinti. Ir nebijokite lipti ant paveiksliukų su sendinimu, natūraliau atrodo. O tai dabar keistoka, kaip koks gyvis tarsi būtų pagraužęs tas vietas, kur nėra paveiksliulkų.
Atsakyti
bumbasi, nu kaip pradžia tai liuks thumbup.gif ...labai gyva/intencyvi spalvomis lėkštelė...galima, kaip kad lachesė minėjo sendint visa lėkštę ir paskui kur ne kur išryškint patrynimus, arba galima, kad ir plėmais tepliot, bet tik plonai, tada nebus to ryškaus sustorėjimo/kanto

Nu ką...šiurpinsim temą toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
bumbasi, tikrai lėkštė kaip stiklinė blink.gif
Jooooo, Sobieska, šiuuuurpinsim. Faina, tai taps antru hobiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, ypač už patarimus... 4u.gif Man jinai kažkodėl neatrodo kaip stiklinė biggrin.gif
Atsakyti
Arbatinė iš komplektuko. Visą komplektą įdėsiu ryt. Bet geriausias tai čia katukas biggrin.gif Nusprendė, kad ir jis nori patekti į nuotrauką biggrin.gif

http://www.part.lt/i...23959b66706.JPG

Nesigauna man foto įkelt, ale ot... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesta1234: 14 birželio 2012 - 20:58