Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsiprasyti

Sveiki, tokia situacija, mano drauge yra labai umi, uzsiplieskia del menkiausios smulkmenos, taigi gavosi taip, kad mano telefonas issikrove ir negalejau niekaip su ja susisiekti. Gryzes radau ja labai ipykusia, na kvailas as buvau ir irgi parodziau savo principus ir ji paprase pertraukos santykiuose, as dar labiau susinervavau ir prisnekejau tai ko neturejau, pasakiau jog bijau, kad per pertrauka ji nenuklystu i kaire. Tai visai sugadino mano situacija. O blogiausia, kad prisigeriau i viduri nakties pasirodziau pas ja. Aisku ji neisileido, bet pasirodziau kaip persekiotojas, o tik norejau parodyti, kad man ji labai brangi. Kalbejomes ir ji lieka prie savo varianto, as labai bijau jos netekti, nes be galo myliu ja, ji sako, kad nusibodo begaliniai pykciai ir ji pavargo. Kreipiuosi i jus ir prasau patarimo, kaip galeciau jos atsiprasyti ar bent siek tiek suminkstinti jos sirdi. Pridursiu, jog mes kalbejomes ir bandziau viska uzglaistyti, taciau tai nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(5m3jvxz @ 2012 06 17, 17:00)
Sveiki, tokia situacija, mano drauge yra labai umi, uzsiplieskia del menkiausios smulkmenos, taigi gavosi taip, kad mano telefonas issikrove ir negalejau niekaip su ja susisiekti. Gryzes radau ja labai ipykusia, na kvailas as buvau ir irgi parodziau savo principus ir ji paprase pertraukos santykiuose, as dar labiau susinervavau ir prisnekejau tai ko neturejau, pasakiau jog bijau, kad per pertrauka ji nenuklystu i kaire. Tai visai sugadino mano situacija. O blogiausia, kad prisigeriau i viduri nakties pasirodziau pas ja. Aisku ji neisileido, bet pasirodziau kaip persekiotojas, o tik norejau parodyti, kad man ji labai brangi. Kalbejomes ir ji lieka prie savo varianto, as labai bijau jos netekti, nes be galo myliu ja, ji sako, kad nusibodo begaliniai pykciai ir ji pavargo. Kreipiuosi i jus ir prasau patarimo, kaip galeciau jos atsiprasyti ar bent siek tiek suminkstinti jos sirdi. Pridursiu, jog mes kalbejomes ir bandziau viska uzglaistyti, taciau tai nepadejo.


labas smile.gif na jeigu kalbėjaisi, ji i kalbas nesileidžia, duok tuomet jai laiko, duok laiko pagalvoti, pabandyki pasikalbėti su ja po kelių dienų, gal jos nuomonė pasikeis ir norės jūsų santykius išsaugoti smile.gif žinoma, priminki jai, kad ją myli, brangini, ir pasistenki jos neskaudinti, nerodyki principų biggrin.gif
na o jeigu jinai kaip sakai yra labai umi, uzsiplieskia dėl menkiausių smulkmenų, net nežinau, galbūt ir jinai įtakoja jūsų pykčius.
Atsakyti
Vaikų darželis kažkoks... Nebent jau davėte pagrindo nepasitikėjimui anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(5m3jvxz @ 2012 06 17, 16:00)
Sveiki, tokia situacija, mano drauge yra labai umi, uzsiplieskia del menkiausios smulkmenos, taigi gavosi taip, kad mano telefonas issikrove ir negalejau niekaip su ja susisiekti. Gryzes radau ja labai ipykusia, na kvailas as buvau ir irgi parodziau savo principus ir ji paprase pertraukos santykiuose, as dar labiau susinervavau ir prisnekejau tai ko neturejau, pasakiau jog bijau, kad per pertrauka ji nenuklystu i kaire. Tai visai sugadino mano situacija. O blogiausia, kad prisigeriau i viduri nakties pasirodziau pas ja. Aisku ji neisileido, bet pasirodziau kaip persekiotojas, o tik norejau parodyti, kad man ji labai brangi. Kalbejomes ir ji lieka prie savo varianto, as labai bijau jos netekti, nes be galo myliu ja, ji sako, kad nusibodo begaliniai pykciai ir ji pavargo. Kreipiuosi i jus ir prasau patarimo, kaip galeciau jos atsiprasyti ar bent siek tiek suminkstinti jos sirdi. Pridursiu, jog mes kalbejomes ir bandziau viska uzglaistyti, taciau tai nepadejo.



Nežinau ką turėjai omeny sakydamas "parodžiau principus", bet dėl išsikrovusio telefono ( Force majeure ) atsiprašinėti neprivalai. Paaiškinti situaciją - taip, bet atsiprašinėti blink.gif blink.gif blink.gif schmoll.gif . Čia yra Jūsų santykių galių ir valdų nustatinėjimas. Kiek galių ir valdų užleisi - tiek paskui nebesusigrąžinsi, o tau to reikia? Ir dar įsivaizduok, kad taip visą gyvenimą. schmoll.gif
Atsakyti
Panelei maziau isterikuoti reiketu ir santykiai butu idealus smile.gif Manau, jums reikia susesti ir pakalbeti apie viska smile.gif Ko tikites vienas is kito,kas jus erzina ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Patinka po panos padu sėdėti ? Ne pana o ž...a . Reiktų tik džiaugtis , kad nedraugaujat .
Papildyta:
QUOTE(Rugio_gele @ 2012 06 17, 18:17)
labas smile.gif  na jeigu kalbėjaisi, ji i kalbas nesileidžia, duok tuomet jai laiko, duok laiko pagalvoti, pabandyki pasikalbėti su ja po kelių dienų, gal jos nuomonė pasikeis ir norės jūsų santykius išsaugoti smile.gif žinoma, priminki jai, kad ją myli, brangini, ir pasistenki jos neskaudinti, nerodyki principų biggrin.gif
na o jeigu jinai kaip sakai yra labai umi, uzsiplieskia dėl menkiausių smulkmenų, net nežinau, galbūt ir jinai įtakoja jūsų pykčius.

Ar suvokiat , ką patarinėjat ? Jau ir taip autorius yra sulindęs savo panai į vieną vietą , o jūs siūlot lįsti dar giliau .
Reiktų susirinkti daiktus apsisukti ir trenkus durimis išeiti be kvailų grįžinėjimų - tepasiunta ir tegu pati save ėda .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 19 birželio 2012 - 07:06
QUOTE(In hell @ 2012 06 18, 21:14)
Vaikų darželis kažkoks... Nebent jau davėte pagrindo nepasitikėjimui anksčiau.

manau, kad bus daves pagrindo anksciau, nes kitaip nezinau, kas turi buti, kad sitaip supykt del telefono issikrovusio g.gif
Atsakyti
O as manau ,kad abu dar labai jauni ir impulsyvus ,ir dar sunku spresti problemas graziu budu susedus ,viskas tik cinkt brinkt ,durim trenkiau ,isejau ,prigeriau ,nakti atbegau ,neisileido smile.gif doh.gif
Manau geriausiai dabar nelist jai i akis ,tegul susidelioja viska galvoje ,pati paskambins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 19, 12:00)
O as manau ,kad abu dar labai jauni ir impulsyvus ,ir dar sunku spresti problemas graziu budu susedus ,viskas tik cinkt brinkt ,durim trenkiau ,isejau ,prigeriau ,nakti atbegau ,neisileido  smile.gif  doh.gif
Manau geriausiai dabar nelist jai i akis ,tegul susidelioja viska galvoje ,pati paskambins  mirksiukas.gif



Tik porą komplektų baterijų telefonui reikia nusipirkti, nes jei skambins......ir bus išsikrovęs........ verysad.gif verysad.gif nu tada atominis karas prasidės, o aš konservų nenusipirkęs atsargai. tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 06 19, 08:01)
Patinka po panos padu sėdėti ? Ne pana o ž...a . Reiktų tik džiaugtis , kad nedraugaujat .
Papildyta:

Ar suvokiat , ką patarinėjat ? Jau ir taip autorius yra sulindęs savo panai į vieną vietą , o jūs siūlot lįsti dar giliau .
Reiktų susirinkti daiktus apsisukti ir trenkus durimis išeiti be kvailų grįžinėjimų - tepasiunta ir tegu pati save ėda .

Oho, kokia įžvalga, kiek visko "teisingai įžiūrėta" po trumpo vaikino apsakymo doh.gif
Šiaip man pasirodė, kad ta pertrauka tikrai ne dėl išsikrovusio telefono atsirado. Matyt santykiai klibėjo-braškėjo jau kurį laiką ir tas telefonas buvo tik paskutinis kabliukas, už kurio užsikabinus buvo galima oficialiai skelbti pertrauką.
Pas mane panašiai....noriu pertraukos....nes nebepakeliu nuolatinio spaudimo eiti pirmyn (nors tam nėra nei sąlygų, nei jaučiu apibusio noro) ir nebylių (o kartais ir išsakytų) reikalavimų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2012 06 19, 15:45)
Oho, kokia įžvalga, kiek visko "teisingai įžiūrėta" po trumpo vaikino apsakymo  doh.gif
Šiaip man pasirodė, kad ta pertrauka tikrai ne dėl išsikrovusio telefono atsirado. Matyt santykiai klibėjo-braškėjo jau kurį laiką ir tas telefonas buvo tik paskutinis kabliukas, už kurio užsikabinus buvo galima oficialiai skelbti pertrauką.
Pas mane panašiai....noriu pertraukos....nes nebepakeliu nuolatinio spaudimo eiti pirmyn (nors tam nėra nei sąlygų, nei jaučiu apibusio noro) ir nebylių (o kartais ir išsakytų) reikalavimų...  unsure.gif

aha, leiskite man paspelioti g.gif jus-vyras, ane?smile.gif ir is jusu nori rimto zingsnio-vedybu, ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 06 19, 16:25)
aha, leiskite man paspelioti g.gif  jus-vyras, ane?smile.gif ir is jusu nori rimto zingsnio-vedybu, ane? blush2.gif

smile.gif ne, aš ne vyras. Turbūt tam tikra prasme tai dar blogiau, nes kai vyras nenori rimtų žingsnių, tai kaip ir pateisinama, nereta moteris netgi su tuo susitaiko ir nekelia audrų, o kai moteris jaučiasi per daug speičiama į kampą, kas tada..... unsure.gif
Atsakyti