Įkraunama...
Įkraunama...

Pavėsinės, terasos

Sena tema

keletas ideju is interneto 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 17 birželio 2012 - 23:44
Pirmoji labai miela wub.gif
Na mes jau uzsakeme karkasa metalo, savajai terasai.
Atsakyti
Čia daugiau nuotraukos skirtos pietų šalims. Lietuviškų pavėsinių dizainas yra truputi kitoks.
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2012 08 07, 23:18)
Čia daugiau nuotraukos skirtos pietų šalims. Lietuviškų pavėsinių dizainas yra truputi kitoks.

na aš nesutikčiau, kad šios būdelės jau atspindi Lietuviškų pavėsinių dizaino ypatumus...
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2012 08 07, 20:18)
Čia daugiau nuotraukos skirtos pietų šalims. Lietuviškų pavėsinių dizainas yra truputi kitoks.

Drystu teigti,kad tai jau neuzilgo bus atgyvena,ir tikrai ytokias neziuriu ir aplinkui pazystami jau darosi daug erdvesnes ir panasias y pietu saliu.Tokios pavesines dazniausiai soduose buna.Prie namo man nera graziau uz prijungta terasa salia.
Atsakyti
QUOTE(EljaRo* @ 2012 08 08, 09:13)
.Prie namo man nera graziau uz prijungta terasa salia.

musu lygiai taip padaryta. Pamatai buvo liejame kartu su viso namo
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2012 08 07, 22:18)
Čia daugiau nuotraukos skirtos pietų šalims. Lietuviškų pavėsinių dizainas yra truputi kitoks.

Ar dar kas nors tokias stato?

QUOTE(Gorada @ 2012 08 08, 08:09)
na aš nesutikčiau, kad šios būdelės jau atspindi Lietuviškų pavėsinių dizaino ypatumus...


Labai taiklus pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
Rim norejau paklausti kokius tarpus tarp grindu lentu daret?


Jei dar ne per vėlu atsakysiu - apie 1cm, bet per karsčius kai lentos padžiuvo tai vos ne 1,5cm gavosi biggrin.gif Bet vaikščiot ir basom netrukdo, nes lentų krašteliai nuimti, neaštrūs.
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot kur galima pigiau nusipirkt medzio kompozito (medzio+plastiko) terasos lentu?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 29 rugpjūčio 2012 - 11:14
Kiek girdejau pas lenkus,bet smulkiau negaliu pasakyti,nes kita met tik ruosimes tokias pirkti.Jei rasit info ,parasykit y cia 4u.gif
Atsakyti
O gal kas ka galit pasakyt apie tokias lentas kur Senukuose parduoda po 99 Lt? Atrodo bent jau panasiai, idomu kaip kokybe, nes gamintojas tai Kinija?
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 08 29, 12:05)
Sveiki, gal kas zinot kur galima pigiau nusipirkt medzio kompozito (medzio+plastiko) terasos lentu?
Dekui 4u.gif



QUOTE(EljaRo* @ 2012 08 29, 16:10)
Kiek girdejau pas lenkus,bet smulkiau negaliu pasakyti,nes kita met tik ruosimes tokias pirkti.Jei rasit info ,parasykit y cia 4u.gif



Ir mane LABAI domina

Kas pirkote-pasidalinkite info, prasau
Atsakyti