Įkraunama...
Įkraunama...

kiek kartų per savaitę įjungiate skalbyklę?

Supaprastinus klausimą,išeitų:kiek per savaitę kartų skalbiate?Ne rankom,aišku.Vyras ėmė mane kaltint netaupumu ax.gif nes labai dažnai skalbiu(tikriau,skalbyklę jungiu).Bet esant dviems vaikams murziams rolleyes.gif ,kai vienas - dar gan mažiukas,kitaip neišeina....Išeina laukan - grįžta,striukė plėmuota.Atrodo,dar reik sugebėt taip išmurzint...Į darželį gi su tokia neleisi - tai ką,reikia skalbt.Ir ypač ,,purvinasi" virtuviniai rankšluoščiai,kuriuos mano mažasis labai dažnai mėgsta pavartoti vietoje nosinės doh.gif išsipučia nosį,ir ką,vėl metu skalbt.Vakare jau krūva rūbų.O kur dar sisiojimas į lovą(na ne kasnakt,bet dar vis pasitaiko... wub.gif ).Tai ir patalynė kaupiasi.Draugė,kai išgirdo ,kad aš kas 2 diena jungiu skalbimo mašiną (o būna ir kad kasdien),išpūtė akis.Aš,sako,tik šeštadieniais skalbiu.
Man taip neišeina,nors tu ką - jei laukčiau savaitę,jaučiu krūva iki lubų susidarytų...
Atsakyti
Aš beveik kiekvieną naktį skalbiu (tarifas pigesnis), o šeštadienį 2-3 skalbimus smile.gif Aš irgi nenoriu, kad vaikai vaikščiotų plėmuoti. Jų paprašau pasaugoti drabužius, bet dėl to nekonfliktuojam, nes vaikystė yra vaikystė. Tačiau, jei jie nuolat matys, kad aš paduodu švarius drabužius, tai jie pripras, kad reikia būti tvarkingiems. Tai supranta ir vyras, todėl jokių kalbų apie tai, kad per dažnai skalbiu nėra.
Atsakyti
na pas mus tryju asmenų šeima.Aš skalbimo mašina jungiu kas antra diena ir tenka jai du-trys skalbimai.Tikrai yra daug ką skalbti todėl ir man vyras dažnai burbuliouja...kad daug plaunu ir panašiai
Atsakyti
Penkis kartus per savaitę būtinai. Šeštadienį ir sekmadienį skalbyklė ilsisi. biggrin.gif Esam keturių asmenų šeima, mergaitės lanko darželį, todėl kitaip ir nepavyksta. O vyrui visai nesvarbu kiek kartų mašina įjungiama: reikia ir viskas. smile.gif
Atsakyti
Rečiausiai - kas antrą dieną. Kartais tenka skalbti ir po kelis kartus. Juk susidaro ir baltų, ir tamsių, ir spalvotų skalbinių. O ir patalynę dedu per 2 kartus - mūsų skalbyklė siauresnė, skalbia mažesnį svorį. Nesinori laužyt dėl abejotino taupumo.
Atsakyti
6-7 kartus smile.gif
Atsakyti
Aš turbūt skalbiu rečiausiai iš visų. 2-3 kartus per savaitę. Kartais būna 4 kartai. Vaikas turi daug drabužėlių, tad suteptų neskubu skalbti. Laukiu, kol susikaups daugiau.
Atsakyti
Aš turbūt dar rečiau- kartą per savaitę.. maži tie vaiko drabužiai, lengvi- neprirenku skabiankės pilnos, o be to drabužius rūšiuoju. Vieną kartą skalbiu margus, kitą tamsius, dar kitą- baltus... Turim tų drabužių... O kas antrą savaitgalį du kartus mašiną paleidžiu, nes patalynę skalbiu- kažkaip į vienu kartu į mašiną netelpa...
Atsakyti
1-2 kartus savaiteje g.gif. Paprastai tik savaitgaliais.
Atsakyti
Mano vaikai labai murziai,drabuziai vienam kartui uzsideti o ypac jei i lauka iseina tai ir sklabiu i savaite tris kartus
Atsakyti
Aš tai skalbiu įvairiai, per savaitę du kartus tai visada. O pavyzdžiui vien šiandien dieną skalbiau 3 kartus ax.gif , tai dabar trejetą dienų mašinos turbūt nejungsiu g.gif
Atsakyti
Dažniausiai jungiu skalbimo mašiną kokius 5 kartus per savaitę. O dabar dar orai atšilo, tai sode ar gamtoje dažnai būname, tai teks ir dar dažniau jungti skalbimo mašiną Vaikų nebaru už purvinus rūbus, tai ir skalbimo mašina darbo turi user posted image
Atsakyti