Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir darbas UK

Sveikos,norėjau išgirsti Jūsų nuomonę mielosios,gal kam teko susidurti su tokia pat situacija.... Taigi...Esu Londone jau aštuntas mėnuo,pradėjau dirbt prieš gerą menesį vienoje kompanijoje ir neperseniausiai sužinojau,kad laukiuosi,tad nieko nelaukdama pranešiau supervaizerei,lyg ir viskas gerai,sako dirbk kaip dirbusi iki kol gali,ir šiandien gryžo is atostogų menedžeris ir sužinojąs pareiškė,kad dirbu pas juos paskutinę savaitę... Tad klausimas butu toks: ar gali mane išmesti is darbo neštumo metu?? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nieko nezino ir nera susidure? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(llaurynalu @ 2012 06 19, 20:25)
Sveikos,norėjau išgirsti Jūsų nuomonę mielosios,gal kam teko susidurti su tokia pat situacija.... Taigi...Esu Londone jau aštuntas mėnuo,pradėjau dirbt prieš gerą menesį vienoje kompanijoje ir neperseniausiai sužinojau,kad laukiuosi,tad nieko nelaukdama pranešiau supervaizerei,lyg ir viskas gerai,sako dirbk kaip dirbusi iki kol gali,ir šiandien gryžo is atostogų menedžeris ir sužinojąs pareiškė,kad dirbu pas juos paskutinę savaitę... Tad klausimas butu toks: ar gali mane išmesti is darbo neštumo metu?? g.gif  g.gif  g.gif



nestumo metu tave kaip ir negali ismesti is darbo, bet gali atleisti del kitu priezasciu-etatatu mazinimo ar pan, ypac siais krizes laikais, ir kaip pati parasei, kad pradirbai tik menesi toje kompanijoje, tai kad bandomasis laikotarpis dar nepraejo. Daug darbdaviu bijo atlesiti nescias moteris, jei jos dirba oficialiai ir yra pradirbusios bandomaji laikotarpi. paprasyk, kad manageris pateiktu rimta priezasti rastu, kodel tave atleidzia? ar darbas fiziskai sunkus? siap uk, kad laukies yra pasakoma tik po 12 savaites, kada nestumas yra oficialiai uzregistruotas ir sumazeja rizika. Nereikejo taip skubeti su nestumo pasakymu, reikejo isdirbti bandomaji laikotarpi ir tada pasakyti schmoll.gif o dabar istatymas yra darbdaviu puseje, todel jie tuo ir naudojasi verysad.gif O kokios tavo darbo kontrakto salygos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flaurencija: 25 birželio 2012 - 13:54
esme tame,kad man jau 28 sav nestumo,tad darbdavys ir pats mate,kad nescia,dirbau po 2val i diena,kai atejo laikas eiti pas daktara,pasakiau kad turiu atsiprasyti is darbo,tada jie ale ir suzinojo,kad as nescia,nors kaip pradzioj ir sakiau tai ir taip matesi... kita diena kaip tik is atostogu parejo menedzeris ir pareiske,kad dirbu paskutine sav,bandomojo laikotarpio nebuvo pas mane,jokiu depozitiniu savaiciu taip pat... Dar kas uzkliuvo,kad kol nepareiskiau kad einu pas daktara,tol jiems mano darbas tiko,o kai suzinojo del nestumo jau pradejo kabinetis... negavau jokio atleidimo lapo,darbas pusiau sunkus,reikia per 2val isvalyti 5klases ir kolidoriu...
Atsakyti
Beja is darbo ismete praejusi penktadieni,atleidimo lapa sake atsius,bet jau savaite laukiu ir ner...
Atsakyti
QUOTE(llaurynalu @ 2012 06 19, 20:25)
Sveikos,norėjau išgirsti Jūsų nuomonę mielosios,gal kam teko susidurti su tokia pat situacija.... Taigi...Esu Londone jau aštuntas mėnuo,pradėjau dirbt prieš gerą menesį vienoje kompanijoje ir neperseniausiai sužinojau,kad laukiuosi,tad nieko nelaukdama pranešiau supervaizerei,lyg ir viskas gerai,sako dirbk kaip dirbusi iki kol gali,ir šiandien gryžo is atostogų menedžeris ir sužinojąs pareiškė,kad dirbu pas juos paskutinę savaitę... Tad klausimas butu toks: ar gali mane išmesti is darbo neštumo metu?? g.gif  g.gif  g.gif


rasot neseniai suzinojote kad laukiates g.gif
Papildyta:
QUOTE(llaurynalu @ 2012 06 27, 18:09)
esme tame,kad man jau 28 sav nestumo,tad darbdavys ir pats mate,kad nescia,dirbau po 2val i diena,kai atejo laikas eiti pas daktara,pasakiau kad turiu atsiprasyti is darbo,tada jie ale ir suzinojo,kad as nescia,nors kaip pradzioj ir sakiau tai ir taip matesi... kita diena kaip tik is atostogu parejo menedzeris ir pareiske,kad dirbu paskutine sav,bandomojo laikotarpio nebuvo pas mane,jokiu depozitiniu savaiciu taip pat... Dar kas uzkliuvo,kad kol nepareiskiau kad einu pas daktara,tol jiems mano darbas tiko,o kai suzinojo del nestumo jau pradejo kabinetis... negavau jokio atleidimo lapo,darbas pusiau sunkus,reikia per 2val isvalyti 5klases ir kolidoriu...

o dabar rasot, kad 28 savaites, paskutinis nestumo trimestras, kazkas cia nesirisa pas jus g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Tai kaip yra taip ir parasiau,pastojus pati to nezinojau esu auksta ir tokia nelabai plona,tad pilvo iskart nesimate,iki siol sergu mm,o judesiu tokiu rimtu net nebuvo,buvo greiciau jausmas kai pilvo putimas,jokio net sveikatos pablogejimo nebuvo ir nera,nuejau pas daktara kai pilvukas pradejo jau matytis galvojau kad kazkas ne taip,bet apsilankius sulaukiau pasveikinimo... Bet tema ne apie tai,tad laukiu patarimu
Atsakyti