Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

Jau kurį laiką internete aptinku vis to pačio žmogaus skelbimus. Jis siūlo savo šunis kaip reproduktorius kergimui. Elektroniniu aparatu nustato vaisingiausią kalytės rujos laiką. Bėgant laikui, pastebėjau, kad jo turimų 'reproduktorių' skaičius vis daugėja ir daugėja... Šiandien, įdomumo dėlei, nusprendžiau pagooglinti apie jį. Pagal mano supratimą žmogus dirba gyvūnų prieglaudoje prižiūrėtoju, kur šunys yra laikomi 14 dienų, paskui eutanizuojami. Žmogelis laikui bėgant prisirinkęs 'veislinių' šunų juos maitina (auginimu to nepavadinčiau, kadangi vien iš foto matosi gyvūnų laikymo sąlygos) ir uždirbinėja pinigus. Prancūzų Buldogas, Jagdterjeras- pririšti grandinėmis. Toyterjeras- praplikęs, tačiau vistiek siūlomas veisimui. Ką apie tai manote? Gal būtų įmanoma sustabdyti šį dauginimo fabrikėlį kreipiantis į tam tikras institucijas? Šio žmogaus darbas turėtų būti benamių gyvūnų skaičiaus mažinimas, tačiau jis kaip tik juos daugina...

-> Daugintojo skelbimas kur siūlo savo reproduktorius

-> Skelbimas apie Jurbarko prieglaudą, kur duotas to pačio asmens telefono numeris

Jei žmogus panaikintų skelbimą, kelias foto įdedu čia->

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Prieglauda su jo dauginimu ne visai susijus, susirinkęs jis krūvas šunų iš bet kur. Dovanojamus, pigiai parduodamus ir t.t. Malinua patiną jis gavo apgaule, meluodamas buvusiam savininkui kad turi dar tik vieną šunį, malinua ima apsaugai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karinna: 21 birželio 2012 - 09:36
Jei sunims yra patenkinamos salygos gyvavimui (na musu gi istatymai labai jau tolerantiski tam) tai nieko jus jam nepadarysit..kad ir kaip butu gaila..
Atsakyti
Man rodos šitas žmogus turi planų ne tik patinus kergti, bet ir kalių įsigyti. Man nesenai skembino iš Jurbarko vyras, norėjo pirkti paaugintą vokiečių aviganių kalę, labai domėjosi kraujais, aš spalva gera, ar ausys stačios. Aš jį irgi paklausinėjau, tai sakė turi 5 šunis, nori didinti bandą. Tuom mūsų bendravimas ir baigės, nors kalę būtų ėmęs už mano norimą sumą. Tad siūlyčiau atkreipti dėmesį visų turinčių paaugintas kales žmonių dėmesį-atsargiai.
Atsakyti
Ir dar tokia mintis atejo, kad turbut geriausia ka galima padaryti tai apie ji skelbti internete visur kur imanoma, kad perspet kitus ir tiek.
va ir Zay atvejis butu kaip perspejimas..nors manau susiveiks jis kaliu vistiek sad.gif
Atsakyti
Sveiki, kiek žinau jis ir pardavinėja šuniukas toiterjerus ir čihuahua, mano pažystama moteris pirko iš jo šuniuka be vienos sėklidės sad.gif
Atsakyti
Tas nevėkšla nesugeba net veislių pavadinimų be klaidų parašyti (jagterjeras). Metų naujiena, - jagDterjeras...
Atsakyti
daug tokiu daugintoju yra...skelbiu esu uzkliuvus uz tokio viktoro-pas ji ir sunu ir kaciu..jis ir kergia ir jauniklius pardavineja doh.gif
Atsakyti
Kauno raj. Braziūkų kaime yra daugintojas auginantis mopsus (patinas ir patelė), vakarų škotijos terjerus, prancūzų buldogai, jorkšyrą.
Gyvena alytnamyje. Nepirkite iš jo, nes jis ieško žioplių ir pardavinėja maždau mėnesio šunis.
Patys apsigavome, šuniukas mirė, taigi norime perspėti kitus.
Atsakyti
QUOTE(kristux007 @ 2012 06 23, 01:35)
Kauno raj. Braziūkų kaime yra daugintojas auginantis mopsus (patinas ir patelė), vakarų škotijos terjerus, prancūzų buldogai, jorkšyrą.
Gyvena alytnamyje. Nepirkite iš jo, nes jis ieško žioplių ir pardavinėja maždau mėnesio šunis.
Patys apsigavome, šuniukas mirė, taigi norime perspėti kitus.


O tai kaip su dokumentais?
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2012 06 23, 00:50)
O tai kaip su dokumentais?



Aišku kad be dokumentų. Patys kalti nepasidomėjom tiek kiek reikia. Užtat pamoką turim didelę ir labai skaudžią. Po šio įvykio stengiuosi visus kas tik bando pirkti iš daugintojų atkalbėti. Ne pinigai svarbiausia juk renkamės draugą ne vieniems metams. Gaila kd tik dabar tai supratau
Dabar perkam iš veislyno su dokumentais ir kaina neatrodo tokia jau didelė.
Atsakyti
QUOTE(atsipalaiduok @ 2012 06 21, 09:47)


user posted image


Prancuzas ant grandines... blink.gif verysad.gif ir is kur tokiu slykstyniu veikeju atsiranda verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 23 birželio 2012 - 11:56