Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....


user posted image

user posted image

user posted image

Kartais mes galvojame,
Kad sunku rytais atsibusti ir eiti į,
Verkšlenti, kad viskas yra blogai…
Bet manau, kad sunkiausias dalykas yra laukimas.
Laukimas žmogaus su kuriuo beproto gera.



user posted image

Pleputes
Fabula
Spindulėlė
delailala
oksaniuksxxx
*Grazina*
rinann
janneta
Kasiopėja
Whagati
Esha
pupule1
Kaimo dama
liudvine
Leksa
Wiesba
Paciute
Ariana&D
afi
Giedre.vs

user posted image
Atsakyti
Oi kokie nuostabūs namučiai wub.gif , ačiū paciute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 06 22, 11:54)
Tai va ,o kas blogiausia ,kad dar dabar zliumbcioju doh.gif juk as motera kieta ir ne taip paprasta pravirgdyt mane,pikta paciai ant saves -kad istiza paskutine palikusi esu ..eisiu padariusi pietus pinigu istratinti ant tos sirdgelos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


GAP internetineje 60% nuolaida jei uzsakinejat s uzsienio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(janneta @ 2012 06 22, 09:51)
Oi kokie nuostabūs namučiai wub.gif , ačiū paciute 4u.gif

aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paciute @ 2012 06 22, 13:01)
GAP internetineje 60% nuolaida jei uzsakinejat s uzsienio smile.gif

Tu man papasakok, a ten labai sudetinga uzsisakyti tas prekes? Nes kartais toks noras uzeina ka nors grazaus parsisiust,o nemoku blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Beje,namuciai thumbup.gif O jau zodziai kokie,vos neapsiblioviau wub.gif wub.gif
Atsakyti
ECH kokie gražūs žodžiai................Ir kaip ilgu.
Aš kaip kokia prirašiau ir viskas dingo - tema užsirakino. biggrin.gif
Man patiko filosofija apie zebrą.

Aš šiandien ir vos spėjau dukrytę daržan nuvest - vos išropojau. Iš ryto.

Skaičiau apie tą susivėlusį vyrą - aš kaip suprantu (nors kaip naujokė gal nieko nesuprantu) jūs kartu? Gal galima pačiai jį aptvarkyt - aš tai kerpu saviškį. O dėl žodžių manau hormonai didina jautrumą, nes tokiu momentu norisi girdėti tik teigiamus dalykus. Bet jis yra šalia.........Tai labai daug. Daug palaikymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif O mano prie poliarinio žiedo sėdi.
Atsakyti
biggrin.gif Ne ,tas susivelelis nera ilgais plaukais ,tik as taip ji pavadinau lotuliukas.gif as megstu skambius zodzius biggrin.gif
beje ,gryzo katik su dviem didziuliais maisais braskiu lotuliukas.gif
paciute, imk pyragiuka uz grazia temute biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Man reiktu iki miesto savaitgaliui maisto palekt. Ale tingiu blush2.gif
O ir nezinau ko cia noreciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 06 22, 12:03)
Tu man papasakok, a ten labai sudetinga uzsisakyti tas prekes? Nes kartais toks noras uzeina ka nors grazaus parsisiust,o nemoku blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Beje,namuciai  thumbup.gif  O jau zodziai kokie,vos neapsiblioviau wub.gif  wub.gif

nera sunku jei su kazkuo susikooperuoji arba siuntiesi per tarpininke (bet cia papildomas mokestis, bet maziau problemu)
as prisidedu prie kokios mamytes, tad ir siuntimas pigesnis, arba vakar uzsisakiau per tarpininke kedukus. ji uzsako, uzmoka pinigus, kai jau buna jie pas ja, ji nufotkina ir as pervedu jai pinigelius ta suma+siuntimas+mokestios uz tarpininkavima. as pati tyngiu aiskintis kaip ten uzsakinet. kaikurie saitai net nesiuncia i lietuva, kaikurios tos tarpininkes anglijoje ir gyvena smile.gif
Atsakyti
Niu va aš jau valanda kaip namie, išleido direktorė, sako viską atsiskaitei gali eit ilsėtis vacation4.gif Su MB papliurpėm pusvalandį apie viską ir apie nieką, kai kiekvieną dieną skambinamės po kelis kartus tai atrodo jau viskas išpasakota nėra net ką kalbėt, tai jis vis erzina atsisveikindamas tipo gerai susiskambinsim kitą savaitę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Oksaniuk ale kokia jautri g.gif aš jau pamiršau tą jausmą, bet irgi užplaukdavo kad prisigalvodavau visko ko nereik doh.gif
Še tau dar kilas braškių mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 22, 12:34)
Man reiktu iki miesto savaitgaliui maisto palekt. Ale tingiu blush2.gif
O ir nezinau ko cia noreciau g.gif

Ir man reik apsiprękint nes žada ryt atlėkt sesės pabaigt mano gimtadienį atšvęst, bet kadangi nežinau koks ryt bus oras tai nežinau ką čia pirkt kepsnius ar šašlus, jaučiu teks ryt iš ryto važiuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 06 21, 22:46)
Aciu 4u.gif  4u.gif
O tai 5 ne is autobusu stoties,ar jos ten viena salia kitos? g.gif Pirmadieni vaziuoju su vaiku i Vilniu ir nesinori toj stoty labai blaskytis. O su traukiniu vaziavau pries simta metu,ot bus atrakcija,tiek man,tiek vaikui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ariana, butas kaip suprantu jusu,ne nuomojamas? Labai grazu wub.gif Man tai labai patinka tos nisos sienose.Kai turesim savo buta,ir noresiu kazko panasaus ax.gif


Prie autobusu stoties jie ten prie kioskeliu geltonu stovi, ten pradine stotele, bet ir ratuka daro per ta zieda, ir ten kokioj nors stotelei gali pastovet ir sulaukti 4u.gif

Janeta po sitos foto, man seiles bega doh.gif Noriu braskiuuuuuuuuuuu blush2.gif
Papildyta:
Bet namuciu grazumas wub.gif Paciute cia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Paciute tu ten neprisizaisk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariana&D: 22 birželio 2012 - 11:58
PLEPUČIŲ TOP
user posted image
janneta 135
Spindulėlė 128
oksaniuksxxx 93
paciute 70
Ariana&D 68
Fabula 42
rinann 27
afi 19
Giedre.vs 15
admin*1 1
*Grazina* 1


user posted image
Atsakyti
atejau i temos pabaiga ir sitiek priplepejau doh.gif o dar sugebu skustis, kad nieko nespeju biggrin.gif
Atsakyti