Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno profesijų rengimo centras

nuo rudens pradedu ten mokintis,gal yra mamyčių ,kurios taip pat į senatvę blush2.gif bandys įgyti toje mokyklėlėje,Karaliaus- Mindaugo 11, kokią tai profesiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2012 06 22, 21:09)
nuo rudens pradedu ten mokintis,gal yra mamyčių ,kurios taip pat į senatvę blush2.gif bandys įgyti toje mokyklėlėje,Karaliaus- Mindaugo 11, kokią tai profesiją smile.gif

ir as labai norejau .. zodis labai gal net nlb tinka... vos nesvajojau .. nepasakosiu kodel.. buvau isvykusi i uzsieni paskambinau iki kada galiu paduoti dokumentus sako iki rugsejo 1 .. sakau ar nebus grupe surinkta ar pan? sako oi ne , drasiai iki rugpjucio galit neskubeti ! siandien atvykau i Lt skambinu del info , o man sako jau grupe surinkta , nebent kitiems metams paduosit dokumentus ... vos kalbeti toliau galejau su balsu kita pus laido... man ne tiek metu kad laukti dar metus... man metai labai daug.. nejau jau be sansu patekti ? ryt keliausi pas direktore gal pavyks kazka susitarti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Omrum: 25 liepos 2012 - 15:02
Ar yra kasnors čia kas šiemet į paramedikus įstojo?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saaltuke @ 2012 07 25, 22:59)
Ar yra kasnors čia kas šiemet į paramedikus įstojo?wink.gif

as norejau labai .. bet.. na ryt keliauju pas direktore .. gal dar kazkaip pavyks susitarti .. labai tikiuosi.. tu istojai gal?
Atsakyti
na kai pagalvoji -mokintis ne vėlu,o ir būtina ,paskutinis šansas bent man,nu bet kai esi viena,su vaikais ir už kalnų,tai net baugu daros...kaip visur suspėsiu
Atsakyti
Merginos , o gal zinot iki keliu vyksta pamokos? kad nuo 9 ryto zinau bet iki keliu dienos?
Atsakyti
QUOTE(Omrum @ 2012 08 20, 00:10)
Merginos , o gal zinot iki keliu vyksta pamokos? kad nuo 9 ryto zinau bet iki keliu dienos?

tikrai įdomu
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2012 08 20, 12:36)
tikrai įdomu

kaip suzinoti? g.gif

as siandien istojau clap.gif tik vietoj zadetu 800 litu kainos , teks pakloti 1600, mb net nesakau nes pakas doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Omrum: 20 rugpjūčio 2012 - 15:49
o tai gal sužinojai iki kada tos pamokos vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dincce: 20 rugpjūčio 2012 - 19:00
QUOTE(dincce @ 2012 08 20, 18:59)
o tai  gal sužinojai iki kada tos pamokos vyksta?

nea. is to soko pamirsau aplamai viska ka norejau paklausti doh.gif na rugsejo 1 (sestadieni) 12 valandai nukeliausim ir viska suzinosim...
Atsakyti
QUOTE(Omrum @ 2012 08 20, 22:45)
nea. is to soko pamirsau aplamai viska ka norejau paklausti  doh.gif  na rugsejo 1 (sestadieni) 12 valandai nukeliausim ir viska suzinosim...

tai taip drinks_cheers.gif ,tik gaila ,su savo berniukais į jų rugsėjo pirmają nenueisiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2012 08 21, 17:00)
tai taip drinks_cheers.gif ,tik gaila ,su savo berniukais į jų rugsėjo pirmają nenueisiu  verysad.gif

aš irgi apie tai galvojau ... bet radom sprendimą kadangi bus šeštadienis kaip ir laisva diena tai mb nuvarys su juo o aš pas save smile.gif
Atsakyti