Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno profesijų rengimo centras

suzinojau - kiekvienai grupei sudaromas individualus grafikas.. tad bendro visiems kaip mokykloje nera biggrin.gif
Atsakyti
bet labiausiai mane gasdina tos privalomos uniformos doh.gif blink.gif grybas kazkoks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Omrum: 28 rugpjūčio 2012 - 23:14
QUOTE(Omrum @ 2012 08 29, 00:12)
bet labiausiai mane gasdina tos privalomos uniformos  doh.gif  blink.gif  grybas kazkoks

sakė sarafanai žali bus..švarką reikia žiūrėt kokį,nežinau net blink.gif
Atsakyti
lig dar suzinojau kad uniformos nereikes kiekviena diena nesioti , tik per sventes ir pan , tai db moketi virs 300 lt kad pora kartu uzsideti? geriau i sventes niekada neateisiu doh.gif

o as kai sijono aplamai nenesioju jau virs 12 metu tai man vien nuo o minties apie ji panika prasideda unsure.gif
Papildyta:
nelabai populiari tema bet paklausiu , gal is baigiusiu sia mokykla yra kas galetu parduoti uniforma 171 ugiui S dydžio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Omrum: 30 rugpjūčio 2012 - 23:07
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Omrum @ 2012 08 31, 00:59)

g.gif
Atsakyti
na kaip ispudziai po sventes? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2012 09 01, 18:02)
na kaip ispudziai po sventes? biggrin.gif

nu viskas puiku,bet bažnyčioj išbūti tai tikras dievo išbandymas ne tik jėgom bet ir kantrybe, o šiaip visi faini,draugiški,kolektyvas manau labai svarbu,kad būtų nepasikėlęs biggrin.gif
Atsakyti
O gal kąnors sakė, kada ir kur ieškot tvarkaraščio?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2012 09 02, 10:48)
nu viskas puiku,bet bažnyčioj išbūti tai tikras dievo išbandymas ne tik jėgom bet ir kantrybe, o šiaip visi faini,draugiški,kolektyvas manau labai svarbu,kad būtų nepasikėlęs biggrin.gif

mes tai i kavine visi nusimuilinom biggrin.gif neėjom i baznycia biggrin.gif

pas mus irgi fainas kolektyvas ..bent jau is pirmo žvilgsnio taip atrode..

QUOTE(saaltuke @ 2012 09 02, 18:07)
O  gal kąnors sakė, kada ir kur ieškot tvarkaraščio?smile.gif

kol kas pirmas tris savaites sake lig tai nuo 9 iki 16h mokomes ( misko gatve 15) o paskui bus sudaromi kiti grafikai ir kitos mokymosi vietos . o tu buvai vakar sventeje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opdum: 02 rugsėjo 2012 - 18:55
QUOTE(Opdum @ 2012 09 02, 19:55)
mes tai i kavine visi nusimuilinom biggrin.gif neėjom i baznycia  biggrin.gif

pas mus irgi fainas kolektyvas ..bent jau is pirmo žvilgsnio taip atrode..
kol kas pirmas tris savaites sake lig tai nuo 9 iki 16h mokomes ( misko gatve 15) o paskui bus sudaromi kiti grafikai ir kitos mokymosi vietos . o tu buvai vakar sventeje?


Neee aš nebuvau šventėj, tai ir klausiu smile.gif o gal yra čia kasnors kas į paramedikus įstojo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saaltuke @ 2012 09 02, 19:02)
Neee aš nebuvau šventėj, tai ir klausiu smile.gif o gal yra čia kasnors kas į paramedikus įstojo?smile.gif

niu as istojau biggrin.gif
Atsakyti